• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Budowa niektórych junglerów.

    Lee sin.

    Postać trudna jak dla początkujących. Bardzo istotną rzeczą jest ogarnięcie u niego szybkiego warda i ulta :). To połowa sukcesu na tej postaci.

    Budowa: 

    - Enchantment Warior (Zaklęcia Warior)
    - butki w zależności od teamu, jednak dalsza budowa opiera się na pancerzu, więc mercurki będą dobre :) 

    -The black cleaver ( czarny tasak)
    - Dead Man's Plate -pancerz umrzyka (tutaj zamiast mercurek stosuje butki prędkości)
    -Maw of malmortius lub hydra :)
    - Guardian Angel lub omen

    Oczywiście to bardziej tankowaty styl budowy, dzięki czemu junglerzy typu kha, rengar nie zabiją nas szybko :) Wtedy najlepiej w specjalizacjach nie isc pod piorunki, ale pod "Siłę Wieczności"

     

    Kha zix

    Moja ulubiona postać :) Po zdobyciu szybkich 2 killi na początku możecie spokojnie do 35 minuty kierowac gierke dobrymi gankami ;d. Łatwo nim na 3 lvl zabic przeciwnego junglera przy jego redzie lub blue. Wyjątkiem jest shyvana , z którą zawsze mam problem w jungli grająć kha zixem. Przeciwko rengarowi też jest ciężko i im dłuzej gramy tym rengar będzie silniejszy w late game :).

     

    Budowa:

    -Enchantment Warior
    -butki to roznie biore zalezy co mam w jungle i co mi bardziej zagrażą
    -Yomumu
    - Duskblade of D. (mroczne ostrze d. jakby ktos nie wiedzial xd)
    -tasak
    -sterak lub Maw of malmortius

    Ta budowa jest bardziej tankowata na kha zixie, poniewaz im dluzej gramy, tym gorzej dla nas. Gram tez guardian angel jako ostatni item.:)

    Jeśli chcemy full atak, polecam hydre i lord d. regards

    Amumu

    Bardzo, ale to bardzo niedoceniana postać w lolu. Moim zdaniem op postaci do tego bardzo tania. Przydatna w team fight. Rzadko widywana teraz w grach, ale to dlatego, że każdy pragnie zabijac i kierowac gry. To bardziej supp jungle, ale  posiadająć cały item do jungli można nim również łatwo innych zabijac ;d . Co do kierowania... można kierować nim grę jak najbardziej rozdająć kile swojej drużynie.

    Budowa;

    E. RunicEchoes
    butki w zaleznosci od przeciwnego teamu- najczesciej ninja lub szybkosci
    sunfire cape
    Rylai"s 
    oblicze ducha lub omen lub thonrmail
    Zhonya

    Na tej budowie nigdy się nie zawiodłem, zhonye lepiej wcześniej kupic. Przydatna po ulcie , gdy się wwalimy w srodek walki, albo też przed ultem- bait na zhonye ;d. Wszyscy chcą cię zabić, a ty po efekcie działania przedmiotu odpalasz ulta;D.

    Naprawdę postać, która dużo robi w grze ;d.

    Hecarim

    W obecnej mecie bardzo potężna postać w jungli i irytująca swoją szybkością ;d.Denerwujące jest gankowanie katy i fiza przez ich e ;x, ale najlepiej przeczekac to, prosząc midlanera i baicik ;D.

    Budowa;

    E. Cinderhulk

    butki szybkosci
    TRinity Force
    Plate
    Spirit visage
    Sterak

    Moim zdaniem powszechna i skuteczna budowa na hecarima.
    ;
    Xin Zhao - nadal silna postac, troszke malo mobilna, ale jego podrzut i doskok jest bardzo przydatną umiejętnością. Ważną sprawą na tej postacie jest nie za szybkie używanie e. ;D Lepiej poczekac,  na flashe przeciwnika.

    Budowa:
    E. Bloodrazor
    Butki w zależności od teamu, ale proponuję bardziej Berserki
    Blade of the R.K
    Plate
    Visag
    G. Angel albo Solar

    Mam nadzieję, że komus się przyda. Zresztą można sprawdzic buildy na różnych stronkach w necie. :) Innych junglerów wstawię, jak trochę więcej poeksperymentuje z wymyślonymi budowami ;D

     

     

     

     

    29 sierpnia 2016 05:50 324
    0

    Dzięki :D

    29 sierpnia 2016 20:03 324
    0

    XIN'a lepiej można :)

    30 sierpnia 2016 18:33 324
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się