• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    I smell black magics - czyli krótki poradnik do VAYNE

    O to poradnik jak wyklikać przeciwnika grając vayne niczym gosu :)

    I smell black magics
    Czyli krótki poradnik do vayne!

    Zacznijmy od tego ze vayne jest dosc specyficznym adc i nie gra sie nim jak wieksząścią postaci na dolną aleje, grając vayne nie możemy sobie pozwolić na wymiany 2vs2 musimy po prostu czekać na pomoc junglera.
    Czytaj dalej żeby dowiedzieć sie jeszcze więcej!

    Early Game

    Jak na adc przystalo we wczesnej fazie gry musimy grac bardzo defensywnie poniewaz vayne w early nie ma szans z większością strzelców w lidze, skupiamy sie tylko i wyłącznie na farmie staramy sie osiągnąć mniej wiecej 100cs/10 min gry. Warto poćwiczyć na arenie treningowej.

    Mid Game 


    To czas kiedy vayne staje sie silna, masz juz dwa itemy + butki, próbuj wyłapywać przeciwników razem z drużyną i cierpli wie czekaj zbierając złoto na przedmioty

    Late Game

    Najsilniejsza faza gry vayne teraz w team fightach wystarczy dobrze sie pozycjonowac i gra jest twoja! 



    Porady

    NIGDY NIE CHODŹ SAMEMU! 
    z pozycji assasina zabicie vayne 1v1 to tylko kwestia czasu, oraz nie wchodz 1v5 myslac ze skoro grasz vayne nikt ci nie podskoczy, najczesciej kończy sie to tym ze twój team nie jest zadowolony z tego ze przegrywasz im gre.

    Pamiętaj o tym by dobrze używać E, jesli przybijesz do ściany przeciwnika zabicie go sprawi ci mniejszy problem i samemu mniej oberwiesz ;)

    Podczas trwania ulta używaj jak najczęściej Q, musisz sobie wyobrazić jak dla przeciwnika musi być flustrujące to ze ciągle znikasz nie wspominając o tym ze dostajesz premie do następnego ataku

    W wymianach na lini zawsze dobijaj 3 stacki z W zawsze to dodatkowy procentowy DMG a przeciez lubisz zadawać DMG, tak?

    Pamiętaj również o swojej pasywce.Czyli, kiedy gonisz przeciwnika dostajesz premie do prędkości poruszania się, podczas trwania ulta efekt pasywki zwiększa sie trzykrotnie.

    Czary przywoływacza 

    Heal + Flash 

    Raczej innego zestawu bym nie polecał!

    Maxowanie umiejętności

    R>Q>W>E

    Masterki



    Przedmioty

    Core item:
    -Infinity Edge
    -Statikk Shiv
    -Phantom Dancer
    -Berserker's Greaves

    Do wyboru:
    -Lord Dominik's Regards - jeśli przeciwnicy budują dużo armoru
    -Guardian Angel - jeśli jesteś focusowany tak że nic nie możesz wnieść do teamfightu
    -Blade of the Ruined King - jeśli w przeciwnym teamie jest dużo tanków
    -The Bloodthirster - jeśli potrzebujesz obrażeń i nie masz w przedmiotach life stealu
    -Rapid Firecannon - opcjonalnie zamiast statikk'a lub phantom dancera

    Runy

    Ja gram na takich i działają :D

    9x Greater Mark of Attack Damage +0.95 attack damage
    9x Greater Glyph of Magic Resist +1.34 magic resist
    9x Greater Seal of Armor +1 armor
    3x Greater Quintessence of Attack Speed +4.5% attack speed

    Zakończenie!

    Mam nadzieję że teraz już wiesz nieco więcej o vayne i poradnik przyda ci sie w graniu tą postacią.
    Dziękuje
    ci że tutaj dotarłeś chciałbym zebyś ocenił ten artykuł i powiedział mi co w nim ci sie podoba a co nie
    ważna jest dla mnie twoja opinia bo to dopiero pierwsza taka moja praca nie licząc tych w szkole :P

    22 września 2017 15:43 324
    0

    nie ciagnie mnie to hehe

    22 kwietnia 2021 22:15 324
    0

    Zawsze się przyda

    22 kwietnia 2021 22:33 324
    0

    luvbie placki atak bdw to fajno a ja gram se w csgo

    23 kwietnia 2021 08:21 324
    0

    Mam nadzieję że teraz już wiesz nieco więcej o vayne i poradnik przyda ci sie w graniu tą postacią.
    Dziękuje ci że tutaj dotarłeś chciałbym zebyś ocenił ten artykuł i powiedział mi co w nim ci sie podoba a co nie
    ważna jest dla mnie twoja opinia bo to dopiero pierwsza taka moja praca nie licząc tych w szkole :P

    23 kwietnia 2021 08:22 324
    0

    9x Greater Mark of Attack Damage +0.95 attack damage
    9x Greater Glyph of Magic Resist +1.34 magic resist
    9x Greater Seal of Armor +1 armor
    3x Greater Quintessence of Attack Speed +4.5% attack s

    23 kwietnia 2021 08:22 324
    0

    Core item:
    -Infinity Edge
    -Statikk Shiv
    -Phantom Dancer
    -Berserker's Greaves

    Do wyboru:
    -Lord Dominik's Regards - jeśli przeciwnicy budują dużo armoru
    -Guardian Angel - jeśli jesteś focusowany tak że nic nie możesz wnieść do teamfightu

    23 kwietnia 2021 08:22 324
    0

    To czas kiedy vayne staje sie silna, masz juz dwa itemy + butki, próbuj wyłapywać przeciwników razem z drużyną i cierpli wie czekaj zbierając złoto na przedmioty

    Late Game

    Najsilniejsza faza gry vayne teraz w team fightach wystarczy dobrze sie pozycjonowac i gra jest twoja!



    Porady

    NIGDY NIE CHODŹ SAMEMU! z pozycji assasina zabicie vayne 1v1 to tylko kwestia czasu, oraz nie wchodz 1v5 myslac ze skoro grasz vayne nikt ci nie podskoczy, najczesciej kończy sie to tym ze twój team nie jest zadowolony z tego ze przegrywasz im gre.

    Pamiętaj o tym by dobrze używać E, jesli przybijesz do ściany przeciwnika zabicie go sprawi ci mniejszy problem i samemu mniej oberwiesz ;)

    Podczas trwania ulta używaj jak najczęściej Q, musisz sobie wyobrazić jak dla przeciwnika musi być flustrujące to ze ciągle znikasz nie wspominając o tym ze dostajesz premie do następnego ataku

    W wymianach na lini zawsze dobijaj 3 stacki z W zawsze to dodatkowy procentowy DMG a przeciez lubisz zadawać DMG, tak?

    Pamiętaj również o swojej pasywce.Czyli, kiedy gonisz przeciwnika dostajesz premie do prędkości poruszania się, podczas trwania ulta efekt pasywki zwiększa sie trzykrotnie.

    Czary przywoływacza

    Heal + Flash

    Raczej innego zestawu bym nie polecał!

    Maxowanie umiejętności

    R>Q>W>E

    Masterki

    23 kwietnia 2021 08:23 324
    0

    he is poj*bany

    23 kwietnia 2021 08:59 324
    0

    Ale bardzo fajna gra

    23 kwietnia 2021 09:20 324
    0

    DZK ZIOM YOU KOKS

    23 kwietnia 2021 09:29 324
    0

    Ale bardzo fajna gra

    23 kwietnia 2021 09:34 324
    0

    potwierdzam fajna jak niewiem co ale wiem co to jest ale po wiem tak

    23 kwietnia 2021 09:37 324
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się