• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Czego użyć do gry w Counter Strike: Global Offenisive

    Witam serdecznie w moim pierwszym poradniku na temat CS:GO. Dzisiaj napiszę o sprzęcie gamingowym do cs’a. Artykuł będzie składał się z punktów, które można czytać na zmianę.
    1.Myszka

    Nasz „Gryzoń” jest bardzo ważnym elementem wyposażenia gracza. Przy zakupie nowego sprzętu warto brać pod uwagę rodzaj sensora, typ ślizgaczy oraz czy myszka posiada odważniki. Sensor jest sercem myszki. Dzielą się one na laserowe i optyczne. Laserowe możemy znaleźć w każdej tańszej myszce. W porównaniu do laserowych mają większy czas reakcji oraz mniejszą dokładność. Sensory laserowe cechują się szybkim czasem reakcji i i wysoką dokładnością. Do 50 zł polecam Zalman M3000. Do 100 zł bardzo dobrą jakością odznacza się myszka Roccat Lua. Ponad ceną 100 zł dobra jest każda myszka firmy razer.

    2.Klawiatura

    Równie ważna w ekwipunku gracza jest klawiatura. Na rynku możemy kupić kilka jej rodzai: mechaniczną, membranową i hybrydową. Do gier najlepsze są klawiatury mechaniczne z przełącznikami red lub black. Dla osób głównie piszących stworzono switche blue, zaś dla graczy i redaktorów w jednej osobie są przełączniki brown. Niestety popularne mechaniki kosztują o wiele więcej od zwykłej membranówki, która w grach nie oferuje tak dobrych wyników. Niedawno firma Razer na rynek wprowadziła klawiatury hybrydowe. Jest to połączenie mechanika i membrany.  Teoretycznie są one trwalsze od zwykłych klawiatur lecz są drogie. Dla osób nie chcących przepłacać polecam klawiatury polskiej firmy Genesis. Oferuje ona dobre klawiatury membranowe w przystępnej cenie. Z najtańszych klawiatur mechanicznych bardzo dobrą jakość oferuje klawa Mantistek gk2 i Motospeed ck104. Co prawda pochodzą one z Chin lecz posiadają dobre przełączniki firmy gaote. Można je kupić na serwisie banggood.com. Po użyciu kodu rabatowego klawiatura ta kosztuje od 165 zł do 180 zł(zależne od kursu walut).

    3.Słuchawki

    Do gier tego typu potrzebne są słuchawki posiadające mniej basu niż zwykłe słuchawki do muzyki. O słuchawkach nie można zbyt wiele napisać, więc powiem tylko, że dobry sprzęt audio robi firma philips.

    4.Podkładka pod myszkę

    Bardzo ważnym akcesorium jest podkładka pod myszkę. To właśnie dzięki niej możemy wykorzystać potencjał naszej myszki. Niektórzy mówią, że jest to zwykła nagumowana szmatka, lecz to właśnie dzięki niej progamerzy są progamerami. Dobre podkładki można już kupić od 40 zł. Bardzo serdecznie polecam podkładkę steelseries qck.

    5.Mikrofon

    Mikrofon do gier można nawet zrobić samemu.(Google nie gryzie) Ja osobiście korzystam z mikrofonu wbudowanego w kamerkę internetową i jak na razie nikt nie narzekał na jakość dźwięku. Taka kamerka kosztuje ok 70-80 zł lecz za taką cenę można otrzymać dobry mikrofon i kamerkę.

    22 września 2017 15:35 324
    0

    Czemu to nie jest artykuł?

    22 września 2017 15:39 324
    0

    no własnie nie lepiej artykuł?

    22 września 2017 16:04 324
    0

    Moim zdaniem najpierw warto mnieć dobre słuchawki, a potem mikrofon a reszta nie jest tak istotna.

    22 września 2017 17:35 324
    0

    ,,Czemu to nie jest artykuł? "
    Gamehag tak zadecydował

    22 września 2017 18:37 324
    0

    + za to że ci się chciało

    22 września 2017 22:12 324
    0

    Ja do CS używam mikrofalówki i blendera

    4 października 2017 08:23 324
    0

    Cześć w dniu dzisiejszym świecie i w ogóle nie ma problemu z tym nie możemy się umówić na spotkanie z cyklu Grand Press Photo Day w dniu dzisiejszym świecie i w ogóle nie ma problemu z tym nie możemy się umówić na spotkanie z cyklu Grand Press Photo Day w dniu dzisiejszym świecie i w ogóle nie ma problemu z tym co robi to z tego nie wiem co z kolei na razie jest w porządku z dnia i do usłyszenia jutro rano na pewno się przyda e nie ma w domu nie mam zamiaru z dnia i do tego co widzę w dniu przyjazdu na pewno się odezwę waga więc wszystko o twoim wieku i w tym momencie jest w porządku z tego powodu tak to się stało z tego nie wiem jak z bajki na pewno się odezwę jak się okazuje że w końcu się uda się nam spotkać i porozmawiać z tym wiąże z dnia wczorajszego maila więc wszystko o twoim wiem właśnie wtedy w dniu wyjazdu więc wszystko o wysłanie wiem właśnie z tego co wiem to nie jest to bardzo proszę o pomoc ooo i w sumie w tym momencie jest na stronie o tym co jest w stanie surowym w tym roku

    15 października 2017 16:23 324
    0

    sprzęt+skill

    9 stycznia 2021 10:06 324
    0

    nie wiem czy warto zaczaC GRAC

    16 stycznia 2021 16:41 324
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się