• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Travian-artykuł

    Gra w której chodzi o to że budujesz,ulepszasz swoją wioskę np. ulepszasz mur ochronny który broni cię przed nacierającymi wrogami.
    W grze możemy natknąć się na cztery rodzaje zasobów: drewno,glina,żelazo oraz zboże.


    Zacznijmy od nacji, (obecnie dostępne są tylko 3) Rzymianie,Galowie,Germanie oraz niedostępny: Natura
    Rzymianie są raczej do obrony ponieważ mają najlepszą obronę przed piechotą spośród wszystkich narodów.
    Galowie są jeźdźcami i są również użyteczni w obronię jak w ataku,mogą zbudować trapera (inne nację nie mogą)
    Germanie- służą oni bardziej do ofensywy niż ataku, mają bardzo tanie i szybkie jednostki, są również bardzo silni przez co na początku gry mają znaczącą przewagę nad innymi.
    Natura-Ostatnia nacja w grze mająca na celu używanie zwierząt, aby bronić dolin przed napaściami (Jest także kontrolowana przez komputer)
    Teraz porozmawiamy o twórcy oraz o ogólnych informacjach o grze typu: data wydania,twórca itd.
    Gra została wydana 5 września 2004 roku lecz zdobyła bardzo dużą popularność
    Aby móc zagrać w te grę musiało się posiadać po prostu wyszukiwarkę internetową
    Gra na serwerze kończy się kiedy jakiś gracz wybuduję Cud Świata na 100 poziom lecz na innych serwerach gra trwa dalej dopóki ktoś nie zrobi tego samego co zostało wyjaśnione powyżej
    Gra została zrobiona w Niemczech i zasłynęła tam wielką popularnością.
    Teraz zajmiemy się sprawą zasobów
    Jak już wiecie w grze są cztery rodzaje zasobów (powtórzę jakby ktoś zapomniał) drewno,glina,żelazo,zboże
    Drewno można zdobyć z lasu
    Glinę z kopalni gliny
    Żelazo z kopalni żelaza
    A zboże z pól
    Lecz te miejsca można ulepszać aby dostawać więcej zasobów!
    Np. Jeżeli ulepszymy pola na poziom 5 , możemy wybudować tam młyn który będzie dawać nam o 5% zboża więcej!
    Ale to jeszcze nie koniec! Jeżeli będziesz ulepszał młyn lub inne budynki na poziom 10 będziesz mógł wybudować jeszcze lepsze budynki dające Tobie więcej zysków np. w przypadku zboża na 10 poziome możemy wybudować piekarnię.
    Jednostki typu Rzymianie i inne nacje możemy ulepszać w Zbrojowni lub w Kuźni.
    Możemy także burzyć wrogie budynki używając katapult! Katapulty są bardzo wolne i nigdy nie powinny atakować same, powinny mieć jakieś wsparcie. W tej grze są jednostki do ataku i do obrony wioski np. Rzymianie są do obrony, Galowie do obrony jak i do ataku, a Germanie są tylko do obrony ponieważ mają dosyć słabe ataki.
    To zależy tylko od statystyk postaci i ich umiejętności np.katapulta jest wolna ale silna jeśli posiada wsparcie!
    To na tyle co chciałem wam opowiedzieć o tej grze, mam nadzieję że nie popełniłem dużo błędów i że spodobał wam się mój artykuł ;)

    20 lutego 2020 11:35 324
    0

    nawet. fajny artykuł

    20 lutego 2020 14:21 324
    0

    Bardzo interesujący artykuł!

    22 lutego 2020 11:14 324
    0

    fajny artykuł

    22 lutego 2020 11:17 324
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się