• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Moje TOP5 Trybów w Minecraftcie

    Witam o to moje TOP5 trybów w Minecraftcie do świetnego spędzania czasu z przyjaciółmi


    Minecraft, gra pewnie przez każdego dobrze znana ale nie każdy wie jak w nim można się świetnie bawić, dlatego tym właśnie osobom w tym poradniku postaram się pomóc! 

    Tryby w których najlepiej się bawiłem:
      ~Bed / Egg Wars (gra polega na tym że jest przeważnie 8 drużyn po 1/2/3/4 osoby w drużynie (zależnie od wybranego trybu), wszyscy respią się na wybranej wyspie i zaczynają grę... Głównym celem jest obudowanie własnego i ochrona jego, ponieważ Łóżko/Jajko odradza nas w razie śmierci, oraz próba zniszczenia ich przeciwnej drużynie w celu wyeliminowania ich z gry. materiały na ulepszenie broni, obudowanie łóżka zdobywamy z centralnego punktu bazy, a w późniejszym etapie udajemy się budując się w kierunek środka mapy po diamenty / emeraldy które dadzą nam możliwość ulepszenia ekipunku na najwyższy poziom.)

      ~Drugi typ to survivalu jak to nazwę z działkami... Polega on na tym że założyciel serwera robi pola (zwane potocznie działkami) które możemy wykupić za daną cenę aby się na nich wybudować. Na startcie dostajemy dane wyposażenie które pomoże nam w łatwiejszym zdobywaniu materiałów. Tryb ten nie może istnieć bez tzw. systemu prac (są ustalone prace, które może sobie dany gracz wybrać i po wykonywaniu jej dostaje daną nagrodę). Osobiście, jeśli ktoś chciałby postawić taki serwer to polecam zrobić regulamin (bo się na pewno przyda), wybudować parę lub więcej gotowych domków na sprzedaż (najlepiej aby to były domki ładne, a nie zwykłe klocki)... Ze smaczków oraz ważniejszych rzeczy jakie można jeszcze dodać w tym trybie i zalecam je dodać to:
    - Prace (Policjant - pilnujący czy nikt nic nie kradnie / Barbarzyńca - zdobywający surowce z potworów / Rolnik - zdobywający pokarm / Architekt - projektant jak i budowlaniec ładnych domów na sprzedaż / I NAJWAŻNIEJSZE Cztery ----> Budowlaniec - buduje według schematu / Kopacz - wyrównuje ziemie, wypełnia miejsca pokryte wodą które mogą się przydać do rozbudowy terenu / Górnik - zdobywa rudy / Drwal - zdobywa drewno
    - Tryb w jakim gramy to najlepiej Przygoda (na początek wybudujemy co trzeba na CREATIVE, a potem już wszyscy na survivalu)
    - Dodanie realnych budowali takich jak kościół / SKLEP WAŻNE!!! (w którym można kupować różnorodne itemki za inne itemki) np. Lidl

    ~ City/Village world, czyli świat na którym gramy na CREATIVE (ale zabronione jest wysadzanie, niszczenie itp.) - głównym zamysłem tego trybu jest jak w poprzednim wymienionym budowanie na działkach (lecz tutaj od początku średnich / dużych) domków czy innych kreatywnych budowli i zamysłem jest stworzenie dużego ładnego i sensownego miasta (czyli budynki modernowe koło modernowych, a domki wiejskie koło wiejski itp.) po dłuższym czasie gry i większej ilości kreatywnych dobrych budowniczych wyjdzie bardzo przyjemny dla oka i fajny efekt

    ~ Kalambury, (TRYB KREATYWNY) raczej nie muszę nikomu przedstawiać o co w tej zabawie chodzi lecz na wszelki wypadek wytłumaczę :).  W Minecraftcie w tym trybie chodzi o to że jedna osoba wymyśla / lub dostaje od serwera co ma wybudować (można grać na ograniczone materiały lub nie) zadaniem reszty jest zgadnąć co dana osoba buduje (pierwsza osoba, które zgadanie = wygrywa i teraz ona jest osobą budującą) Bardzo Polecam

    ~ Walki na Budowanie, (TRYB KREATYWNY) w trybie tym każdy ma dany obszar (taki sam) na wybudowanie budowli którą zleci serwer (np. ufo, każdy buduje wtedy ufo najlepsze jakie potrafi (czas jest ograniczony i każdy może użyć wszystkich materiałów)) kiedy czas się skończy możemy zobaczyć innych budowle i ocenić która wyszła komu najlepiej. 

    Dziękuję za przeczytanie moich ulubionych 5 trybów, mam nadzieję, że któryś przypadł wam do gustu! 
    Cześć!

    11 lutego 2020 17:59 324
    0

    Fajnie według mnie najlepsze są 1 i 2 tryby :D

    11 lutego 2020 22:07 324
    0

    survival najlepsz

    12 lutego 2020 18:19 324
    0

    W Bed wars zawsze chowam itemy bo gdy dedne to mogę sobie je wziąć

    13 lutego 2020 19:13 324
    0

    Ale lubie bed wars

    13 lutego 2020 19:13 324
    0

    Jest fajne

    13 lutego 2020 19:13 324
    0

    Super fajny artykuł

    13 lutego 2020 19:31 324
    0

    bed wars najlepsze

    13 lutego 2020 21:32 324
    0

    Bed wars kozak

    14 lutego 2020 00:08 324
    0

    ja lubie 1

    14 lutego 2020 14:20 324
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się