• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Star Stable Online

    Star Stable to gra MMO stworzona przez szwedzkie studio deweloperskie Pixel Tales. Star Stable jest grą edukacyjną i familijną, która zawiera elementy RPG. Gra Star Stable jest tytułem skierowanym głównie do żeńskiej części młodych graczy. Producent sam określił swój target jako nastolatki w przedziale wiekowym od dziewięciu do szesnastu lat. Studio Pixel Tales ma dość specyficzny styl tworzenia gier i wypełnia lukę na rynku gier głównie ze względu na tematykę, jakiej poświęcają oni swoje produkcje. Studio deweloperskie ma na swoim koncie kilka gier o koniach adresowanych przede wszystkim do dziewczynek i nastolatek. Poza Star Stable znaleźć można pośród ich produkcji również grę Barbie Horse Adventures: Riding Camp, opowiadającą o przygodach znanej i lubianej lalki Barbie będącej na letnim obozie jeździeckim.



    Gra Star Stable jest ładnie wykonaną, przyjemną dla oka, pozbawioną przemocy i treści uważanych za nieprzyzwoite grą skierowaną do dziewczynek i nastolatek. Wcielamy się tu w postać, która przemierza tereny pięknej i malowniczej wyspy, wykonując na niej rozmaite zadania i questy. Najważniejszym zadaniem naszej postaci jest jednak opieka nad naszym koniem - głównym środkiem transportu, przyjacielem i pupilem. Gra jest świetną przygodą i rozrywką oraz zapewnia spełnienie marzeń dziewczynkom, które zawsze marzyły aby posiadać własnego kucyka lub konia. Podróżując na grzbiecie naszego wierzchowca po terenach wyspy Jorvik możemy podziwiać piękne krajobrazy oraz dosłownie poczuć wiatr we włosach.



    Gra rozpoczyna się od stworzenia naszego pupila - wyjątkowego konia, który będzie nam towarzyszył lub towarzyszyła podczas gry. Twórcy gry kładą ogromny nacisk na to, aby jak najlepiej odwzorować nie tylko wygląd, ale i zachowanie czy specyficzne cechy poszczególnych ras koni w swoich grach. Widać to doskonale właśnie w Star Stable. Kiedy już stworzymy naszego końskiego towarzysza możemy rozpocząć przygodę. W miarę rozwoju naszej przygody i umiejętności jeździeckich również konik będzie ewoluował i rozwijał swoje zdolności. Ponadto, wraz ze wzrostem doświadczenia powoli będą odblokowywać się możliwości zakupu nowych koni, coraz bardziej ekskluzywnych ras. Oznacza to, że w toku rozgrywki możemy zasiąść na grzbiecie kilku, a nawet kilkunastu różnorodnych koni. Wszystkie zakupione konie, których akurat nie używamy odpoczywają w stadninie, której pojemność jest nieograniczona. Dzięki temu gra pozwala nie tylko na rozwiązywanie zadań czy symulację jazdy na koniu, ale i umożliwia kolekcjonowanie pięknych wierzchowców różnorodnych ras.



    Wyspa, na której osadzona jest gra jest miejscem magicznym i pięknym. Fabuła z kolei polega na wykonywaniu różnych magicznych i fascynujących zadań fabularnych. Gra ma charakter sandboxa przez co pozwala nam na dowolną eksplorację wyspy Jorvik i odkrywanie mapy świata. Również zadania mogą być wykonywane w dowolnej kolejności. Wraz z postępem odsłaniana jest nie tylko mapa, ale coraz to nowsze i bardziej tajemnicze zakątki wyspy.

    Gra ze względu na swój edukacyjny charakter oferuje dużą ilość sprytnie wplecionych zadań i motywów, które pozwalają budować więź gracza z posiadanym koniem. Twórcy gry położyli ogromny nacisk na to, aby uczyć graczy konkretnych zachowań i czynności, jakie są niezbędne podczas posiadania i opieki nad koniem. Koniki w Star Stable posiadają własne charaktery, a co za tym idzie mają swoje indywidualne potrzeby i wymagania, które gracz musi spełniać.



    Star Stable jest ciekawą przygodą i bardzo przyjemną grą pozwalającą zainteresowanych gamingowym światem dziewczynkom wciągnąć się w granie. Ponadto w Star Stable możliwe jest zacieśnianie więzi z innymi graczami, na przykład zakładając Kluby Jeździeckie.

    Niestety gra jest darmowa jedynie do czwartego poziomu doświadczenia, a dostępnych jest w sumie piętnaście leveli. Aby móc w pełni cieszyć się rozgrywką niezbędne jest wykupienie abonamentu Star Ridera.L3je12wB5WCBrH7PqYRTm5y0x0riXz.png

    11 lutego 2020 12:22 324
    0

    Niestety jedynym minusem jest star rider i to żeby poznać całą fabułe trzeba go kupić Ale ogólnie lubie w to czasami popykać

    11 lutego 2020 22:10 324
    0

    Ja gram w Starstable .To gra o koniach można kupić star ridera raz sc .Jak się założy konto to się dostaje 3dni darmowego star ridera i prezent.ogulnie polecam ta gre

    11 lutego 2020 22:47 324
    0

    spoko gierka polecam 9/10 troche laguje ale nie jest zle

    11 lutego 2020 23:01 324
    0

    Moim zdaniem gra bardzo fajna, tylko mi po 5,6 latach grania troszkę się znudziła :/ Faktycznie minusem w tej grze jest Star Rider. Ja miałam z nim największy problem ;p Ale tak to gra 9,5/10 :D

    12 lutego 2020 10:32 324
    1

    Ja raz próbowałam zagrać w star stable aleeee- Mi coś nie pykało :P i nie mogłam w to zagrać :C

    12 marca 2020 07:15 324
    0

    grałam i nadal gram w sso, fajna gra

    12 marca 2020 22:24 324
    0

    Polecam

    12 marca 2020 23:11 324
    0

    Hmmmm. Gra brzmi fajne. Sprawdzę. Dzięki.

    13 marca 2020 11:26 324
    0

    Fajna, ciekawa gierka. Każdemy polecam moja ocena to 9/10 ponieważ gra jest za darmo do 5 poziomu później trzeba płacić

    16 marca 2020 14:43 324
    0

    Spoko

    20 marca 2020 11:23 324
    0

    Ktos powiedzial, ze trzeba placic. Nie nie trzeba ( W moim przypadku ) Jest możliwość poprostu kupna Star Ridera

    20 marca 2020 15:40 324
    0

    fajnie
    bardzo fajnie

    20 marca 2020 15:47 324
    0

    bardzo fajnie

    20 marca 2020 15:48 324
    0

    bardzo fajnie
    bardzo fajnie

    20 marca 2020 15:48 324
    0

    bardzo fajnie

    20 marca 2020 15:48 324
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się