• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Kiedyś to były czasy, teraz to nie ma czasów

    Dlaczego chcemy tak bardzo wracać do przeszłości???


    Ciągle słyszymy jak ktoś mówi "kiedyś te gry, piosenki itp. miały jakieś znaczenie, a dziś wszystko to jedno i to samo". Może sami tak mówimy? Ale czy na pewno kiedyś gry były lepsze? 



    Trzeba zacząć od tego, że gry komputerowe nie mają za długiej przeszłości. Mówiąc "kiedyś to gry..." chyba trzeba myśleć o samych początkach. Pierwsze gry nie były bardzo rozbudowane. Były to zwyczajne obrazy i dźwięki, a nasza ingerencja to maksymalnie kilka klawiszy. Dzisiaj gry mają bardzo rozbudowaną fabułę (oczywiście nie wszystkie), pokazują nam świat z różnych perspektyw. Dzisiejsze gry są bardzo zróżnicowane. Żeby trafić na podobne gry trzeba mieć dużo szczęścia.



    Dodatkowo w dzisiejszych czasach każdy może grać za darmo w najprostsze gry online. 
    Gry online nie są może tymi z najwyższej półki... Są w większości słabe, ale są pewnym sposobem na spędzenie wolnego czasu. Nie wszystkie gry online są złe. W sieci można znaleźć również gry, które są stare i słabo dostępne. Internet jest tym magicznym miejscem, w którym jesteśmy w stanie odnaleźć każdą grę nawet nie znając jej tytułu. Możemy korzystać z różnego rodzaju grup na portalach społecznościowych i nie tylko tam, oglądać ciekawe filmy poświęcone grom właśnie. 



    HG7IXnNspwT4mIRPdM3QTtDfmaUcCI.jpg



    Jeszcze jedną zaletą dzisiejszych czasów są mało uczciwe cracki. Myślę, że większość z nas pobrała choć jedną grę nieuczciwie. Jednak jest to zaletą dla ludzi, którzy nie mają zbyt dużo pieniędzy, żeby wydawać je na gry, albo boją się kupować kota w worku, chociaż jak już pobrało się taką grę to już nie kupimy oryginalnej wersji... chyba...



    OiFMANO8mUE6DA4vLQLQOY8xQNp34X.jfif



    Gry komputerowe nie są już tylko pasją dla nerdów, sposobem na spędzenie wolnego czasu, relaks. Gry stały się częścią naszych żyć. Wszędzie o nich słyszymy, widzimy je. Świat dzięki gierkom stał się dużo lepszy. Stare gry miały swój klimat, dzisiejsze gry też mają swój klimat. Wszystkie gry jesteśmy dzisiaj w stanie bezproblemowo odszukać. Przedstawiłem różne mocne strony dzisiejszych gier. Myślę, że udało mi się przekazać coś istotnego. Według mnie teksty typu "kiedyś to było" są nieuzasadnione i bez sensu przynajmniej w dziedzinie gier komputerowych. Zatem pokolenia młodsze i te starsze przestańmy się kłócić o to kiedy było lepiej! Było dobrze, jest dobrze i mam nadzieję, że będzie dobrze, a nawet lepiej.



    7bEiVLgzt94BKNvbCLufwFdvu6n6t1.png



    Trzymajcie się i do następnego razu!!!


    PS. Zdjęcia wzięte z Googla więc łatwo możecie je wyszukać ;)

    9 lutego 2020 14:37 324
    0

    zgadzam sie w 100 procentach

    9 lutego 2020 14:41 324
    0

    Zgadzam się.

    9 lutego 2020 15:44 324
    0

    ZGADZAM SIĘ XDSD

    9 lutego 2020 16:30 324
    0

    Mój kolegaa ma sposób na KD to jego nick XxXxX00 wysyłacie mu 10 kd a on na pv wysyła SPOSUB na 100 kd dziennie

    9 lutego 2020 21:08 324
    0

    lol XDDD ale beka z was

    9 lutego 2020 22:47 324
    0

    Prawda

    10 lutego 2020 07:46 324
    0

    czysta prawda byczku

    10 lutego 2020 07:53 324
    0

    jaknajbardziej parawda

    10 lutego 2020 08:24 324
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się