• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    TOP 5 najlepszych soundtracków z gier

    Soundtrack to w grach element, który czasami jest jej najmocniejszym aspektem w artykule pokaże wam moje top 5 najlepszych soundtracków z gier niekoniecznie tych nowych lub starych, ale tylko z tych co są na rynku. Zestawienie które tutaj stworzyłem to tylko moja subiektywna opinia na temat soundtracków nie musicie się z nimi zgadzać.


    5: Battle Mages




    Battle Mages jest to gra, którą mogą kojarzyć tylko niektórzy zwłaszcza starsi gracze z pewnością nazwą ją ,,grą dzieciństwa'' nie będę się wywodził czym ta gra jest, najlepiej sami się z nią zapoznajcie. Soundtrack w grze jest przekozacki, zmienia się w zależności od sytułacji lub pogody, w niektórych porach dnia muzyka zmienia się w taki sposób, że jest to ten sam utwór ale spowolniony np. nocą z padającym deszczem, gra ma bardzo prosty acz przyjemny zestaw muzyczny.

    4: Apex Legends



    Apex Legends to gra Battle Royale która zyskała popularność od momentu premiery. Sam przyznam, że gdy grałem w Apexa pierwszy raz, to totalnie zakochałem się w muzyce w momencie gdy spadamy ze statku na arenę. Twórcy z Respownu postarali się nad bardzo klimatyczną muzyką oraz dzwiękami
    oddającymi klimat ich poprzednich produkcji z serii Titanfall jak i Nowych Star Warsów.

    3: Overwatch



    Overwatch produkcja Blizzarda będąca bardzo popularna w 2014 oraz 2016/18 gra samoa w sobie jest bardzo dobrym FPS-em ale ekipa od muzyki i dzwięków odwaliła kawał dobrej roboty wystrzały z bronie elementy otoczenia, odgłosy postaci zostały nagrane w bardzo profesjonalny sposób moim zdaniem, z czego nawet chwalili się sami. Myślę, że zgodzicie się ze mną zwłaszcza, że Blizzard to jeden z najpopularniejszych wydawców gier na świecie.

    2: Red Dead Redemption 2 



    Red Dead Redemption 2 chyba nie muszę nikomu przedstawiać najnowsza produkcja Rockstara która urzeka genialną oprawą graficzną animacjami no i rzecz jasna soudtrackiem. Idealnie moim zdaniem pasujący do klimatów dzikiego zachodu i westernów w określonych sytułacjach np. w walce jest zrobiony po mistrzowsku w 100% oddający klimat walki i różnych miejsc.

    1: Wiedźmin 3: Dziki Gon



    Chyba nikogo nie zdziwiło pierwsze miejsce mojego zestawienia które zdecydowanie wygrywa Wiedźmin 3: Dziki Gon produkcja naszego Polskiego studia CD Projeckt Red produkcja zebrała za sobą rzeszę fanów jeszcze na rok przed premierą na tyle, że mówiono  o niej w telewizji. Gra jest bardzo dobra pod względem graficznym, fabularnym i muzycznym kojarzący mi się osobiście z klimatami słowackimi. Piękna i emocjonująca muzyka podczas walki genialna narracja, oraz piosenki, które na długo zapadną w ucho, myślę, że się ze mną zgodzicie.

    Podsumowanie:

    Każda gra ma swój własny zestaw soundtracków, melodii i piosenek Top 5, które wam opisałem jest moim zdaniem tą najlepszą a jakie jest wsze zdanie na temat utworów z gier ? Osobiście polecam posłuchać każdego z utworów, które tutaj zamieściłem.

    2 lutego 2020 23:45 324
    0

    spoko artykuł polecam btw ocena to takie 8/10

    3 lutego 2020 01:38 324
    0

    Aha gdy to piałem dałem odnośniki z Youtube to nawet ich nie ma :(

    3 lutego 2020 08:35 324
    0

    spoko artykuł

    5 lutego 2020 18:13 324
    0

    Ja dodatkowo dodałabym to tej listy soundtracki z Detroit: Become Human - są świetnie i emocjonalne.

    5 lutego 2020 23:00 324
    0

    ja bym umieścił pod numer 2 to https://youtu.be/0JklSDqoUOU

    5 lutego 2020 23:17 324
    0

    To nieźle

    6 lutego 2020 10:24 324
    0

    O tak Red Ded Redemption 2.

    12 lutego 2020 08:54 324
    0

    Tylko wiedzmin

    12 lutego 2020 09:09 324
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się