• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Grał ktoś w tą grę?

    Prossę o przyznanie

    18 stycznia 2020 14:52 6422
    0

    Gra fajna ok świetnie kd ma graj i baw się okejem .

    19 lutego 2020 08:12 6422
    0

    ja gram jest spoko wciąga nawet jak grasz to do pózna tak jest fajna mówie wam sprubujcie jak gram ją ciągle polecam i pozdro

    15 kwietnia 2020 16:30 6422
    0

    Tajemnicze włazy, narzędzie zagłady
    Te rzeczy zwiastujące nowy event pojawiły się już miesiąc po starcie 12 sezonu. Włazy były widoczne w jeziorze dookoła Agencji, natomiast narzędzie zagłady z nie w pełni wczytanymi teksturami znajdowało się w plikach. Nie wiedzieliśmy o nich zbyt wiele - wiele osób przewidywało, że Midas wystrzeli z tajemniczych rur rakiety, które zniszczą wyspę i zostanie przywrócona ta z pierwszego rozdziału. Ta druga część na pewno się jednak nie wydarzy, ponieważ twórcy powiedzieli już, że mapa się nie zmieni, przynajmniej w tym rozdziale. Nikt nie wykluczył jednak motywu z rakietami, ale w ciągu ostatnich tygodni, koncepcja eventu na koniec 12 sezonu zmieniła się. Jeżeli chodzi o narzędzie zagłady - zobaczyliśmy je w grze po raz pierwszy, gdy pojawił się pokój Midasa w menu karnetu bojowego. Urządzenie nie jest widoczne w pełni aż do dziś, jednak dzięki leakerom mogliśmy zobaczyć je w pełnej odsłonie. Od jakiegoś czasu zaczęto zasilać, czerwonymi kablami, narzędzie zagłady. Co tydzień pojawiały się nowe partie długich przewodów, rozrzuconych po niemalże całym lobby. W końcu zostały one zasilone, a samo narzędzie zagłady zaczęło się świecić. xd xdxdxd

    8 czerwca 2020 20:07 6422
    0

    Niegrałam ale sądząc po komętarzach spróbuję.

    16 czerwca 2020 09:39 6422
    0

    ja i polecam,fan RPG,doceni ta gre.

    17 czerwca 2021 10:30 6422
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się