• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    World of Warships-Bonus-Zadania na szybko

    Witam, w tym artykule chciałbym podzielić się wiedzą z osobami które zaczynają swoją przygodę z tą grą, albo mają w niej problemy i nie wiedzą co robią źle. Zatem zapraszam do przejrzenia tego materiału.


        World of Warships – Free Premium Bonus, czy ta gra różni się czymś innym od tej co graliśmy wcześniej i wykonywaliśmy  zadania od Misty? Nie, to ta sama gra, tylko z paroma bonusami  Premium, w wliczając to jeden nowy okręt poziomu drugiego, który  na stałe do naszej dyspozycji. "Emden" bo tak nazywa się ten okręt, należy do niemieckich krążowników. Jest zazwyczaj dostępny jak się go zakupi za realne pieniądze. Dostaniemy go tylko wtedy kiedy zaczniemy zabawę z nowym kontem w grze. Jednakże te małe śliczne KD też są tego warte… oczywiście z zależności od bonusu dniowego do tej gry.

        Zanim zapoznamy się z zadaniami w omawianej grze, to musimy powiedzieć sobie kilka ważnych rzeczy:

    Po pierwsze, trzeba założyć nowe konto, pobrać grę, jeśli jej nie macie na kompie, laptopie.
    Po drugie, należy użyć innego maila do rejestracji tego nowego konta.
    Po trzecie, wasz nick musi być taki sam jak na Gamehagu bądź zbliżony, dla przykładu Ink_Despin2 albo Ink_Despinek itp.

        Wydaje mi się że część oficjalną mamy za sobą, zatem przejdźmy do meritum artykułu.

        Pierwsze zadanie polega na osiągnięciu 5 poziomu konta, niby nic trudnego to tylko kilka bitew.  Polecam okręty amerykańskie, łatwiej będzie nimi coś osiągnąć, taka mała rada ode mnie. Wracając do tematu,  jest mały szczególik na którym sam wpadłem podczas wykonywania tego zadania… jak pierwszy raz miałem do czynienia z tą grą to podczas awansu mieliśmy symbol i nazwę poziomu.(Swoją drogą to było bardzo dawno temu…)

        Teraz co awans mamy wyświetlany symbol i co oznacza, i nie pisze jaki mamy poziom konta. Na załączonym obrazku mamy symbole konta jakie możemy osiągnąć i co sobą prezentują. 

    7tBAGSE9sAXN4ZPsfQgOYSO1wsubst.png

    Na obecną chwilę, ikonka piątego poziomu ma wygląd gwiazdki otoczonej łańcuchem. 

        Chcąc odnaleźć to co nas interesuje, w chodzimy na „Profil”, następnie klikamy w zakładkę „Przebieg służby”, i szukamy ikonki pod którą znajduje się podpis „Wolne PD” i to jest ten nasz 5 poziom. Następnie robimy zrzut ekranu gry za pomocą klawisza „Print Screen”. Za pomocą klawiszy Ctrl + V  wklejamy i zapisujemy go w Paincie albo innym programie graficznym. UWAGA!!!  Screena nie modyfikujemy, nie przycinamy, nie skalujemy czy też nie kadrujemy, wysyłamy go takiego jaki jest. Plik może być zapisany w formacie Jpg lub PNG, jak to woli. Na screenie musi być widoczny twój Nick i cel zadania. Wybaczcie tłumaczenie takich rzeczy, ale często widziałem podczas wykonywania zleceń tego typu pytania jak zrobić screena czy zrzut ekranu…
    Gdyby u was wystąpiły problemy z przesłanym screenem który potwierdza wasze wykonanie zadania, należy pisać do Misty i powiedzieć o zaistniałej sytuacji. Sam miałem z tym problem i na moje szczęście się wyjaśniło i zadanie zostało zaliczone.

        Tutaj jest link w którym jest opisane jaki poziom prezentują te symbole, zawsze możecie się tym posiłkować podczas rozmów z Misty gdyby wasz screen był odrzucany… https://wiki.wargaming.net/en/Ship:Account_Level

        Drugie zadanie wymaga od nas odblokowania okrętu poziomu 4. Realizacja tego zadania będzie czasochłonna, aby je wykonać będziemy zmuszeni do grania statkiem trzeciego poziomu w celu uzyskania nim możliwości aktywowania okrętu 4 tieru.

    Kiedy w końcu zakupicie okręt to wykonując screen na potwierdzenie zadania, musicie ustawić pasek z wyborem okrętów właśnie na niego żeby był on widoczny, tak samo wasz Nick w grze.

    PE9NKCVKUUxsQYM9X9r1J7wAMuPWU4.png 

        Trzecie zadanie...  

    quK39SSHRe9vB80A02HrhfVJmooJuQ.png

        Ponieważ bezczynność podczas walki w tej grze jest karana dodatkowymi bez punktowymi walkami które mogą wydłużyć czas realizacji zadania, mam małą radę. Jeżeli nie macie czasu, albo nie macie już chęci na kolejną bitwę, musicie wybrać sobie okręt uzbrojony w dodatkowe działa które działają nie zależnie od was, mym faworytem na tę akcję jest amerykański krążownik III tieru ST. LOUIS. Następny krop to przed bitwą uruchomienie autopilota, po kliknięciu jego ikony, ustalamy sobie trasę do pięciu punktów, po której będzie płynął nasz okręt. Okręt płynie, małe działa strzelają, nie jest to efektywne ale dla kogoś kto musi przerwać grę to dobra alternatywa. Nawet jak walka będzie przegrana, będzie liczona do awansu gracza na plus. Lepsze to niż bez punktowe karne walki do odrobienia.
       
        W celu potwierdzenia realizacji zadania jakie nam dała Misty, wykonujemy te samą czynność jak w pierwszym zadaniu. Ponownie spoglądamy na profil jak również na zakładkę przebieg służby i wypatrujemy "Bitwy klanowe" po czym wysyłamy screen.
                                                                                                                                                                                                                                cRImgOWfVDElfO60ULVf9gBQ2QrvGe.png

    Takie małe pytanie do was, czy chcecie bym w przyszłości robił w takiej formie artykułu czy też jednak wolicie standardowe? Liczę na wasze komentarze.  :)

    3 stycznia 2020 11:17 324
    0

    Rób takie artykuły :D D:

    3 stycznia 2020 21:55 324
    0

    rób wiecej bo fajne i sie przyda

    5 stycznia 2020 16:11 324
    0

    jeszcze nie grałem

    8 stycznia 2020 17:32 324
    0

    jest naprawdę dobry i rzetelny, napewno komuś się przyda. Dobra robota

    8 stycznia 2020 21:48 324
    0

    Ok.

    8 stycznia 2020 23:54 324
    0

    fajne

    9 stycznia 2020 14:01 324
    0

    dziękować :P

    9 stycznia 2020 21:47 324
    0

    Jak to możliwe, że nie przeszło? Tekst jest dobry i zrozumiały.

    10 stycznia 2020 13:56 324
    0

    Sam nie wiem, ale lepsze to niż nic czy kasacja mojej pracy.

    10 stycznia 2020 18:38 324
    0

    pomocne

    26 marca 2020 09:46 324
    0

    Genialny artykuł!!!!!!

    26 marca 2020 18:28 324
    0

    Super artykuł, bardzo pomocny dla nowych graczy.😀

    27 marca 2020 11:08 324
    0

    pomocny artykół

    30 marca 2020 22:06 324
    0

    madre podoba mi sie to

    5 kwietnia 2020 18:03 324
    0

    super artykuł, szkoda, że trafił tylko na forum!

    5 kwietnia 2020 23:39 324
    0

    Fajny artykół i wogóle fajnie zrobiłeś tą grafikę naprawde ci się udała a co do gry to lubie ją i spokojnie wiem jak w nią grać i mam nadzieję że wszyscy co tu są umią grać w word of worship.

    6 kwietnia 2020 09:48 324
    0

    😁😁ryhdreykk

    6 kwietnia 2020 11:12 324
    0

    Dziękuję mordo !!!

    18 kwietnia 2020 13:24 324
    0

    bardzo fajny artykuł

    19 kwietnia 2020 16:39 324
    0

    fajny artykuł!

    19 kwietnia 2020 16:43 324
    0

    Profesjonalnie wyczerpany temat... Szacun. 🥇

    10 lipca 2020 09:22 324
    0

    Fajnie napisałeś ten artykuł o grze gdzie się zdobywa dużo kamyczków

    10 lipca 2020 09:49 324
    0

    Dziękuję Ci za przydatne porady. Teraz wiem więcej o tej grze. A tak w ogóle pisz dalej. Bardzo przydatne

    17 sierpnia 2020 12:49 324
    0

    Obawiam się, że więcej nie będę już pisał. Pisząc ten artykuł byłem pewien że trafi na główną a skończył tu na forum i dostałem za niego 80 KD. A jest on z okresu kiedyza artykuł można było dostać 1000 KD. A obecnie teraz kiedy podesłałem kolejny artykuł to dostawałem info że to plagiat i postanowiłem już więcej nic nie pisać. A moderacja niechętna jakoś do pomocy w sprawdzeniu tej pracy.

    17 sierpnia 2020 13:33 324
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się