• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Interested in getting rewards for free?
    $5 for every new user with code: EARNWEB5
    Register in browser or download mobile app to redeem your bonus:
    Register Download
    Earnweb QR

    Minecraft Shadery

    Hejka mam pytanie do was, jakie byście polecali shadery do mojej specyfikacji : Procesor : Intel Core i5-6600k Karta Graficzna : GTX 1050 Ram : 8 GB Monitor : 60Hz Płyta Główna : H110M PRO-D System Operacyjny : Windows 10 Pro Aktualnie używam shaderów w wersji 1.14.4 MrMeepz Shaders, w wersji Medium bądź ULTRA BLUR. Na Medium mam do 80 fps, na Ultra Bluar jest to od 40 do 70/65 w zależności od sytuacji. Chciałbym na tych shaderach mieć przede wszystkim : Realistyczną wodę / nie musi ona falować np pod wiatr byle by była Realistyczna. Poruszanie drzew/trawy/kwiatów światło takie jakie shadery oferują. Renderowanie : 12 chunków resztę rzeczy w sumie nie znam bo po testach wyłącz/włącz nie znajdowałem różnicy i tylko te górne udało mi się znaleźć a reszty nie więc do tych co nie znalazłem różnic zostały przeze mnie wyłączone. i po tym wszystkim mam te 40-70/65fps. Tylko czy da radę coś tu wyciągnąć więcej? albo czy są inne shadery oferujące podobnie wyglądające światło słoneczne i wodę realistyczną i fps będą w zakresie 50-70/65fps.

    30 grudnia 2019 18:31 491
    0

    seus'y polecam

    30 grudnia 2019 20:24 491
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się