• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Warface-darmowy następca CoD-a czy jednak tylko zwykły shooter?

    Warface to darmowy FPS od Cryteka, twórcy Crysisa i Far Cry.  Akcja, świetna grafika  i  wiele broni tworzą przyjemny klimat.  Przeczytaj tą recenzję , jeśli chcesz wiedzieć więcej!
    Jak już wyżej wspomniałemszymi wrogami  Warface to darmowy shooter od Cryteka.  Wcielamy się w  nim w  jednego z żołnierzy  z tej organizacji prowadzonej przez gen. Lee  Whartona.  Naszymi  wrogami będą  świetnie wyszkoleni  agenci organizacji Blackwood.  Poniżej przedstawię wam  trochę danych na temat  gry.
    1.Klasy

    W Warface mamy  do dyspozycji 4  klasy, kolejno :
    -Strzelca
    -Medyka
    -Inżyniera
    -Snajpera
    Wszyscy oprócz snajpera  posiadają pewne  zdolności:  strzelec  uzupełnia  amunicję, medyk  ratuje apteczką  i defibrylatorem,  a inżynier  robi wszystko  szybciej i  stawia miny typu  claymore.
    2.Tryby gry
    Warface  oferuje  2  tryby kooperacji- klasyczny co-op i  bardziej wymagające operacje specjalne. Są  to tryby  PvE.
    Istnieje również tryb Versus  (PvP) podzielony  na  wiele  innych  misji.
    Pogramy również  w trybie gier  rankedowych  na mapach  PtB albo Blitz.
    3.Bronie
    Obecnie w grze anajduje się sporo broni dla  każdej z klas.  Jednak nowe będą  dalej dodawane!
    Każda klasa posiada inny  typ  broni:  strzelec karabiny, medyk  strzelby,  inżynier pm-y,  a snajper jak to  snajper ,  ukochane przez wielu snajperki.
    Bronie można dowolnie  modyfikować za pomocą  systemu  dodatków.


    Na  razie gra nie jest jeszcze  dostępna  na Gamehagu- liczę , że szybko  się to zmieni.

    24 sierpnia 2017 15:45 324
    0

    Sam grałem w to bardzo dużo, ale bardzo bardzo dawno temu, a ty najpewniej zobaczyłeś to na yt u jakiegoś większego Youtubera, no i piszesz to chociaż wcale nie ogarniasz tej gry ! Mam racje ?

    24 sierpnia 2017 21:25 324
    1

    A wyobraź sobie, że nie

    25 sierpnia 2017 13:13 324
    0

    Grałem chwile i szybko mi się znudziło. Podobnie miałem z CoD'em. Gra nie jest zła, ale mnie nie wciągnęła. Dużo bardziej odpowiada mi CS:GO - 2200 godzin coś znaczy :)

    25 sierpnia 2017 17:44 324
    0

    tak

    26 sierpnia 2017 09:56 324
    0

    spoko opis

    27 sierpnia 2017 00:46 324
    0

    bardzo dobry opis

    29 sierpnia 2017 00:44 324
    0

    te gierka jest super można grać bez końca :D

    29 sierpnia 2017 01:17 324
    0

    świetny artykuł

    7 kwietnia 2021 18:16 324
    0

    fajny artykuł podoba mi się

    23 lipca 2021 10:22 324
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się