• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Interested in getting rewards for free?
    $5 for every new user with code: EARNWEB5
    Register in browser or download mobile app to redeem your bonus:
    Register Download
    Earnweb QR

    War Thunder

    (4.29/5) 17307 ocen

    Graj i zdobądź

    2500 5500
    Kamienie Dusz

    Za 4 zadania

    Zarejestruj się przez przycisk "GRAJ ZA DARMO", potwierdź konto w mailu, a następnie Wygraj 8 bitew i zniszcz co najmniej 3 wrogów

    Problem z zaliczeniem zadania z powodu "multikonta"

    Niemoge zaliczyć zadania z powodu multikonta którego niemam ktoś wie o co chodzi ? (sory za orto )

    23 sierpnia 2017 19:27 11
    0

    Co sory za orto? Trudno otworzyć śmiesznego worda czy nawet google, który ci podkreśli błędy ortograficzne? Ale wracając do pytania: Nie wiem xD

    26 sierpnia 2017 22:30 11
    2

    A nie masz brata/siostry/kogokolwiek kto mógł się logować na Gamehag z tego samego IP? Napisz do supportu, może Tobie odpowiedzą (mnie mają tam gdzie słońce nie dochodzi). Jeśli rzeczywiście masz drugie konto (w co nie wierzę), to można z VPN kombinować, natomiast z darmowych rzeczy polecam TOR - możesz sobie zrobić sobie nawet 1000 kont i ni ******* nie wyśledzą :) Możesz to wykorzystać też np. do tworzenia fejkowych kont na FB, wchodzenia na strony blokowane przez rząd itd. Dobra, starczy, bo zaraz mnie zbanują, a jutro na chatę wbije Mossad xD

    28 sierpnia 2017 00:48 11
    0

    stwożyłem konto w war thunder poraz pierwszy i inego nie twożył nikt. Pisałem do Suporta na fb ale kazał mi założyć nowe konto w grze i tyle do gadania z suportem miałem. Według mnie powini dać weryfikacje screanem.

    28 sierpnia 2017 19:42 11
    0

    Ja mam 1 konto na gamehag i jedno zrobiłem w tej okropnej gierce, zdobyłem 2000 ropy zrobiłem SS i wyl. to G a tu odrzucili.
    -.-

    28 sierpnia 2017 19:44 11
    0

    nie ta gra ;)
    tutaj chodzi o WAR THUNDER

    28 sierpnia 2017 19:46 11
    0

    mi normalnie dziala war thunder lol a ta gra z 2000 ropy to desert operations

    29 sierpnia 2017 14:44 11
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się