• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Jak zostać najlepszym leśnikiem w League of Legends

    W tym poradniku, przedstawię wam jak lepiej junglować w league of legends
    Pierwszą ważną rzeczą, jest wybór swojego bohatera. Musimy dobrać odpowiedniego bohatera do team compu. Jeżeli mamy kompozycję pod teamfighty, to musimy wziąść junglera który dobrze radzi sobie w teamfightach. 

    Drugą ważną rzeczą jest dobór czarów przywoływacza. Jeżeli wiemy, że czasem będziemy potrzebować dodatkowego movement speedu, to bierzemy ghosta, a jeżeli wiemy, że będzie kilka "gorących" sytuacji, to bierzemy flasha.

    Trzecią ważną sprawą jest dobór run. Do junglii na ad championy polecam runy ze speed atackiem oraz ad armorem i magic rezistami, zaś na ap championy polecam runy pod ap, armor oraz magic rezistami.

    Czwartym elementem są przedmioty. Jeżeli w drużynie nie ma lub jest tylko jeden tank, to możemy zbudować się pod off tanka, żeby ułatwić drużynie walki drużynowe. 

    W niskich dywizjach, ważne jest też pushowanie po udanym ganku. Większość osób po udanym ganku się wycofuje, ale jeżeli przeciwny jungler nam nie grozi, to powinniśmy przepushować linię, żeby przeciwnik stracił złoto z minionków.

    Kiedy grałem z kolegami z niższych dywizji, zauważyłem, że używają smite na początku, przez co nie wykorzystują smite'a całkowicie. Ważne żeby pamiętać, że smite przywróci część punktów zdrowia.

    Ważnym jest też aby wykorzystywać wszystkie skille włącznie z umiejętnością pasywną, bo bardzo ułatwia to junglowanie. 

    Myślę że objaśniając wam podstawy, pomogłem wam stać się choć trochę lepszymi przywoływaczami. Powodzenia na Fields of Justice, oraz powodzenia podczas wspinania się po szczeblach elo. 

    23 sierpnia 2017 17:12 324
    0

    git :)

    23 sierpnia 2017 21:53 324
    0

    "junglować", "team compu", "teamfightach", "movement speedu", "magic rezistami", "przepushować"

    23 sierpnia 2017 22:43 324
    0

    http://img.sadistic.pl/pics/7c57067ebeb1.jpg
    Coś się zepsuło i obrazek się nie dodał

    23 sierpnia 2017 22:44 324
    0

    Dobre :)) 👍

    25 sierpnia 2017 10:42 324
    0

    dzieki za pomoc

    25 sierpnia 2017 15:52 324
    0

    Każdy ułomny wie w sumie jak się jungluje. !
    Podpatrzysz coś na LcS i u Nervariena i poradnik gotowy.

    26 sierpnia 2017 08:29 324
    0

    brawo xD


    26 sierpnia 2017 12:24 324
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się