• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Gra warta polecenia

    Jeśli lubisz klimat II wojny światowej lub interesujesz się historią, to ta gra jest zdecydowanie dla ciebie!
    Gra World of Warships to gra inspirowana właśnie na II wojnie światowej.
    W samej grze siada się za sterami okrętów wojennych oraz wypływa się na międzynarodowe wody, by walczyć!
    Gra sama w sobie jest bardzo urokliwa.


    Gdy odkryłem tą grę, od razu chciałem w nią zagrać. To, że interesuję się tematyką wojenną zmotywowało mnie jeszcze bardziej. Po pierwszej bitwie od razu mi się spodobała, więc zagrałem jeszcze 10 ;D. Tak mnie wciągnęło, że zacząłem grać o godzinie 16, a skończyłem o 21. Bardzo lubię tą grę, choć nie mogę w nią teraz grać. Grafika jest bardzo ładna, co zdecydowanie wpływa na chęć rozgrywania kolejnych bitew. Okręty są bardzo dokładnie odwzorowane z czego bardzo się cieszę. Może i mam 14 lat i nie znam się zbytnio na modelach, ale po samym spojrzeniu można stwierdzić, że patrzy się na prawdziwe okręty wojenne. Bitwy są bardzo interesujące i zapierające dech w piersiach. Chwila nieuwagi może Cię kosztować utraty pancerza lub nawet całkowitemu zniszczenia okrętu! W grze jest bardzo dużo okrętów, a każdy kraj (zawarty w grze) ma swoje własne drzewko z okrętami.

    Można wykupić także konto premium, które daje wiele przywilejów, lecz ich nie wymienię, ponieważ trwało by to zbyt długo ;). O samej grze mogę powiedzieć jeszcze, że jest bardzo rozbudowana pod względem wszelkich przycisków. Można dostosować grafikę, sterowanie, dźwięk oraz wiele innych detali. W samym okręcie też jest wiele opcji dostosowywania, np. Wybór pocisków, jak i samych dział (w niektórych okrętach zmienić tego nie można), dostosowanie koloru, kamuflażu lub jakiegoś malowania, możliwość wstawienia unikalnego wzoru charakterystycznego dla danego okrętu itp.

    Są tam dwie waluty: kredyty oraz dublony. Te drugie są walutą premium. Kredyty można uzyskać z meczu, a dublony najczęściej można kupić w sklepie w grze. Ulepszenia do okrętów lub same okręty można kupić za obie waluty.

    W grze znajduje się też Polski okręt! Jest to ORP Błyskawica! Byłem w tym roku w Sopocie i widziałem go na własne oczy. Powiem jedno... Jeden z najlepiej odwzorowanych okrętów! Bardzo mi się spodobało, że twórcy zwrócili uwagę na detale i bardzo dobrze je przenieśli na wirtualny model. Jest to okręt premium, więc trzeba zapłacić dublonami, by pojawił się w naszym hangarze, ale uwierzcie mi... WARTO!
    Jest jeszcze wiele okrętów o których powinienem tu wspomnieć, lecz nie będę was męczył czytaniem tak długiego tekstu :). Sprawdźcie sami, jaki urok posiada ta gra chociażby na Youtube. Jeśli mój artykuł nie wystarczył, by zachęcić Cię do zagrania w ten tytuł, przeczytaj jeszcze parę krótszych artykułów, a przeczytasz w nich to samo ;)



    Podsumowując... Bardzo polecam tą grę nawet na zabicie czasu. Jest w niej naprawdę ładna grafika, jak i dokładność modeli okrętów. Ze względu na to, że na Gamehagu za wykonywanie misji można dostać kamienie dusz, dodatkowo zachęcam do zapoznania się z nią.

    Pozdrawiam i dziękuję za przeczytanie tego artykułu :)

    1 grudnia 2019 10:36 324
    0

    Aha dzieki za fajna gre 2 swiatowa xd

    1 grudnia 2019 11:44 324
    0

    Gierka spoko lecz szybko się nudzi

    1 grudnia 2019 15:46 324
    0

    Fajnie opisane ale słysząc inne opinie podziękuję :/

    6 grudnia 2019 21:57 324
    0

    Zobaczę co to za jedna

    6 grudnia 2019 23:39 324
    0

    Spoko trzeba sprawdzić

    8 grudnia 2019 11:55 324
    0

    Mogłeś dodac to jako artykół dostał byś kd

    12 grudnia 2019 14:06 324
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się