• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Gry które ujrzymy w 2020 roku

    W tym artykule przedstawie kilka tytułów gier które ujrzymy w 2020 roku.

    PS. Wiadomości zebrane w tym artykule zbierane są z różnych stron internetowych gdyż gry niżej wymienione nie miały jeszcze premiery (jak widać w tytule) więc nie miałem dostępu to innych źródeł.


    1.  Cyberpunk 2077

    Premiera: 16 kwietnia 2020 roku
    Platforma:Google Stadia, Microsoft Windows, PlayStation 4 oraz Xbox One

    Gra opracowywana przez Polskie CD Project RED które zasłynęło głównie wydając serię Wiedźminów. Czas akcji rozgrywa się w 2077 tak jak podaje tytuł. Miejscem akcji jest fikcyjne megapolis  Night City położone na wybrzeżach Kalifornii.
    Gra będzie posiadała tryb jedno jak i wieloosobowy. W grze będzie dostępny język polski, angielski i czternaście innych.



    2.  The Last of Us: Part II

    Premiera: 29 maja 2020 roku
    Platforma: PlayStation 4

    Gra wydana przez Amerykańskie studio Naughty Dog na platformę PlayStation 4. Jednoosobowa gra przygodowa z elementami survival horroru. Akcja gry toczy się w 2038 roku (czyli pięć lat po wydarzeniach z pierwszej części The Last of Us) w Stanach Zjednoczonych przejętych przez wygłodniałe zombie. W rozgrywce wcielamy się w dziewiętnastoletnią Ellie.



    3.  Half-Life: Alyx

    Premiera: marzec 2020 roku
    Platforma: Microsoft Windows

    Gra wydana przez studio Valve. Jest to nadchodząca strzelanka pierwszoosobowa. Gracze kontrolują Alyx Vance, gdy ona i jej ojciec Eli walczą z okupującym kosmitą Combine.
    Gra będzie dostępna do VR, czyli okularach wirtualnej rzeczywistości, co doda grze dobrego klimatu.
    W grze będzie można pobrać dodatkową zawartość z warsztatu steam.



    5.  Marvel's Avengers

    Premiera: 15 maja 2020 roku
    Platforma: PlayStation 4, Xbox One, Google Stadia, Microsoft Windows

    Przygodowa gra akcji opracowana przez Crystal Dynamics i Eidos Montreal, a wydana przez Square Enix. Będzie to ich pierwsza gra od 2006 roku, która nie ma związku z Tomb Raider.
    W grze dostępny będzie tryb dla jednego gracza oraz gra dla 4 osób. Na ten moment wiadomo że w grze będzie dostępne kilka opcji związanych z ulepszaniem umiejętności oraz kostiumów które można rozwijać za pomocą drzewka umiejętności.
     
    6.  The Walking Dead: Saints & Sinners

    Premiera: 23 stycznia 2020 roku
    Platforma: Microsoft Windows

    Gra opracowana przez Skydance interactive. Jest to pierwsza część z serii do której wprowadzono VR (okulary wirtualnej rzeczywistości). Fabuła odbywa się w zalanych pozostałościach  Nowego Orleanu. Gracz musi walczyć o przetrwanie wśród spacerowiczów, a także potencjalnie zagrażających ocalałych. Każde wyzwanie w grze przed którym stoisz i decyzja, którą podejmujesz, kierowana jest przez Ciebie.




    Mam nadzieje że artykuł się spodoba i razem ze mną będziecie czekać na wymienione tytuły.

     
     

     

    28 listopada 2019 22:23 324
    0

    aha??? moge widzieć czemu to jest tutaj a nie jako normalny arytykuł?

    28 listopada 2019 22:48 324
    1

    daj to jako artykuł a nie

    29 listopada 2019 08:37 324
    1

    Widać, że czeka nas masa świetnych premier.

    5 grudnia 2019 18:36 324
    0

    XDDDDD no niezły ARTYKUŁ

    7 grudnia 2019 11:28 324
    1

    Czyżby kolejny artykół, który się nie dostał, bo ludzie wszystko oznaczają jako spam? Jeśli tak to napisz do supportu, słyszałem że komuś przyjęli w ten sposób

    7 grudnia 2019 11:34 324
    0

    A ja czekam na GTA 6...mam nadzieję że długo czekał nie będę

    7 grudnia 2019 11:48 324
    0

    W sumie nawet ciekawy artykuł😀

    8 grudnia 2019 13:55 324
    0

    Fajne

    8 grudnia 2019 15:43 324
    0

    fajny artykuł podoba mi się

    8 grudnia 2019 16:14 324
    0

    dobry artykuł

    27 grudnia 2019 13:12 324
    0

    Dobrze wiedzieć

    28 grudnia 2019 07:33 324
    0

    fajny artykuł

    28 grudnia 2019 12:38 324
    0

    Fajnie, że ktoś tu ktoś opisał ^^

    28 grudnia 2019 14:09 324
    0

    Cyberpunk 2077. Nasza Polska gra, na którą czeka cały świat. W końcu Polacy mogą się pochwalić tym, że u nas rynek gier jest bradzo dobrze rozwinięty :D A ja dalej żałuję, że zamiast zbierać KD wydałem 270 KD i Teraz Będe miał 500 KD zamiast 700 jak mi zaliczą wyzwanie :(

    28 grudnia 2019 16:36 324
    0

    dobry artykuł bardzo

    28 grudnia 2019 17:28 324
    0

    dobrze rozpisane

    28 grudnia 2019 18:37 324
    0

    Moze kupie Marvela ciekawie sie zapowiada

    29 grudnia 2019 23:04 324
    0

    Każdy, kto spędza choć kilka minut dziennie w Internecie, z pewnością już zauważył, że Pokémony to temat, na punkcie którego oszalał w ostatnich dniach cały świat.



    Nintendo, po długim czasie posuchy, w końcu powróciło do czasów swojej największego triumfu jaki święciło w latach 80-tych (starsi gracze powinni pamiętać jeszcze Famicom, którego klonem był popularny w naszym kraju Pegasus). Decyzja o wyjściu na rynek mobilny okazała się niezwykle trafiona. Pokémon GO w ciągu zaledwie kilku dni zgromadził ponad 10 milionów użytkowników, przynosząc firmom Nintendo i Niantic Labs bardzo przyzwoity dochód. Ta mobilna przygodówka opanowała już parki, ulice i wszelkiej maści miejsca użyteczności publicznej, stając się fenomenem społecznościowym. SimilarWeb podaje, iż fani Pokémonó spędzają w niej ponad 40 min dziennie, a ich liczba dorównuje użytkownikom korzystającym każdego dnia z Twittera. Skąd tak ogromna popularność?

    W Pokémon Go szukasz, zbierasz i trenujesz Pokémony przy pomocy technologii rzeczywistości rozszerzonej. Robisz to zatem w prawdziwym świecie, na który nakładane są elementy gry. Nie da się w pełni korzystać z opcji oferowanych przez grę siedząc w domu. Daje to więc przewagę graczom z aktywnym trybem życia, którzy do tej pory często byli zepchnięci na margines. Okazuje się bowiem, że gra świetnie sprawdza się w drodze do szkoły czy pracy, podczas załatwiania spraw na mieście, codziennych spacerów z psem i innych aktywności.

    Niestety rzeczywistość rozszerzona ma też swoje ciemne strony. Musimy pamiętać, aby zachować ostrożność, poruszamy się w końcu w prawdziwym świecie, w którym nieuwaga może skończyć się nieszczęśliwym wypadkiem. Ciemna uliczka pozostanie ciemną uliczką, a przed przestępcami nie ochroni nas wirtualny Mewtwo. Będąc świadomymi tych zagrożeń twórcy, a także służby bezpieczeństwa upraszają o szczególna ostrożność w trakcie gry.

    By zminimalizować tego typu ryzyko The Pokémon Company opracowało Pokémon GO Plus, urządzenie połączone ze smar

    30 grudnia 2019 00:23 324
    1

    Xd jak będziesz chciał to i zobaczysz pac-man

    30 grudnia 2019 00:39 324
    0

    fajne

    30 grudnia 2019 01:14 324
    0

    Fajne

    8 stycznia 2020 00:13 324
    0

    Wo dzieki ziomek napewno otwierdzone

    8 stycznia 2020 06:51 324
    0

    ciekawee

    8 stycznia 2020 09:55 324
    0

    PERMIERY BĘDĄ :)

    8 stycznia 2020 15:07 324
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się