• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Need for Speed Heat - Spektakularny Powrót?

    Seria Need for Speed powraca po krótkiej przerwie, po niezbyt udanym Need for Speed Payback z 2017 roku. W tym czasie twórca Ghost Games skupił się na rdzeniu serii: gliniarzach, dużych prędkościach i eksploracji świata. Need for Speed Heat ma swoje wady (integracja z policją mogłabyby być lepsza), ale jest to jednak powrót do korzeni.


    Choć historia wyścigów ulicznych przeciwko skorumpowanym glinom jest niezapomniana, cykl dnia i nocy, jest pociągający. Zarabiasz pieniądze w ciągu dnia, a punkty reputacji w nocy. Do postępu potrzebujesz obu walut. Policjanci są bardziej aktywni w nocy. W międzyczasie zarabiasz coraz więcej za wyścigi i przyciąganie uwagi policji, więc fajnie jest kusić los „kolejnym wyścigiem” przed zaparkowaniem auta na noc w najbliższym bezpiecznym miejscu.

    Nawet przy groźbie aresztowania policja w NFS Heat zasiada do ścigania się z innymi zawodnikami ulicznymi (online lub AI). Gliniarze mogą być groźni, rozbijają taranujące ciężarówki.

    Palm City, które ma podobne do Miami ulice miasta, tereny przemysłowe i szerokie wzgórza przeznaczone do driftu, oferują więcej niż tylko wyścigi. Znajdowanie przedmiotów kolekcjonerskich i wykonywanie mini-wyzwań, takich jak niszczenie billboardów, przechwytywanie pułapek i uczestnictwo w próbach czasowych, daje nagrody. Pieniądze i reputacja, również rosną, gdy dołączymy do ekipy internetowej. Im więcej wszyscy grają, tym więcej zarabia, każdy członek.

    Znalezione obrazy dla zapytania need for speed heat steam

    Gra Need for Speed koncentruje się na wyścigach arkadowych, ale podoba mi się to, że wciąż wymaga czujności kierowcy. Mnóstwo wydarzeń na świecie jest dostosowanych do różnych stylów wyścigów, takich jak drifting i długie szybkie sprinty, podobnie jak podstawowe cechy jezdne i ulepszenia samochodów. Podobało mi się zmienianie stylu jazdy i samochodu w zależności od okoliczności. Były chwile, kiedy mogłem prześcignąć konkurencję przez samą wyższość mocy moich samochodów. Jednak najbardziej satysfakcjonujące były chwile, kiedy wygrałem samochodem słabo napędzanym, ponieważ wiedziałem, jak ścigać się zgodnie z charakterystyką mojej jazdy.

    Na przykład wysoka prędkość nie jest tak ważna w wyścigu wypełnionym ciasnymi zakrętami. I odwrotnie, długie wyścigi sprinterskie polegają na utrzymywaniu maksymalnej prędkości na długich dystansach z koniecznością driftowania wokół węższych zakrętów. Masz więcej czasu, aby nadrobić stracony teren.

    Ogólnie rzecz biorąc, Heat świetnie sobie radzi, równoważąc wiele czynników, aby wyścigi były płynne i ekscytujące.

    Ulepszenia części samochodowych zaczynają się od standardowych (wał korbowy, układ wydechowy itp.) Do niekonwencjonalnych, takich jak części pomocnicze, które osłabiają radar policyjny. Ulepszenia, takie jak opony i zawieszenie, mają również zasadnicze znaczenie w kształtowaniu charakterystyki pojazdu, dzięki czemu są bardziej odpowiednie dla określonych typów wyścigów, miły element towarzyszący rozgrywce. Zmiany kosmetyczne, takie jak efekty podcieniowania, są również warte wydawania pieniędzy w grze (nie ma mikrotransakcji), dzięki czemu inwestycja wydaje się opłacalna. Ogólnie rzecz biorąc, lubiłem ulepszać istniejące samochody w garażu (i dlatego bardziej się do nich przywiązać), a także od czasu do czasu kupować nowe, aby nadążyć za trudnością gry.

    Znalezione obrazy dla zapytania need for speed heat steam

    Need for Speed na przestrzeni lat oferowało różne tytuły, ale Heat jest dobrą reprezentacją całej serii. Nie jest tak interesująca, jak na przykład Forza Horizon, ale NFS Heat to najlepsza gra od czasu ponownego uruchomienia Ghost Games w 2015 roku.

    Grę można kupić za PaySafeCard zdobyty na stronie GameHag, na popularnych stronach z kluczami.

    19 listopada 2019 13:16 324
    0

    A wiecie gdzie mogę tanio kupić hot porsuit

    20 listopada 2019 04:18 324
    0

    bardzo fajna gra

    20 listopada 2019 10:07 324
    0

    O to trzeba zobaczyć .

    20 listopada 2019 18:35 324
    0

    ogólnie fajna gra

    27 grudnia 2019 13:13 324
    0

    ok spoko fajna gra spoko si gra

    9 stycznia 2020 21:57 324
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się