• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Recenzja symulatora życia czyli the Sims 4

    Cześć. Dzisiaj prawdziwa perełka, najpopularniejsza gra komputerowa, która podbiła serca wielu milionów ludzi. Produkcja, która z roku na rok rozwija się coraz bardziej i produkcja, która nie dała najmniejszych szans konkurencji. Oczywiście chodzi tutaj o serie the Sims, które to sprzedały się w kilkudziesięciu milionach kopii.

    Dzisiaj zajmiemy się jedną z wielu serii the Sims, a mianowicie the Sims 4. Jak zapewne wiemy z poprzednich części, w Simach możemy kontrolować co nasza postać robi, co będzie jadła na śniadanie oraz do jakiej pracy pójdzie. Można powiedzieć, że sterujemy robotami, które zostały dobrze zaprogramowane.

    Co jednak sprawia, że zwykły na początku symulator do projektowania wnętrz stał się tak popularny i wyjątkowy? O tym fenomenie odpowiem w dzisiejszej recenzji.

     

     

    .

     


                                                                                Niesamowity fenomen gry The Sims 4


    1 Niesamowity i piękny świat

     

    Każdy, kto chociaż raz zagrał, w jakąkolwiek część gry na pewno przyzna, że to, co nadaje grze wyjątkowość to między innymi piękny i tętniący życiem świat.

    Możemy w nim zwiedzać mnóstwo lokacji. Od tętniących życiem barów po siłownie a na łowisku kończąc.

     

    2 Wiele różnych możliwości

     

    W całej serii the Sims 4 mamy następujące możliwości

    • Stać się najpopularniejszym aktorem i rozdawać autografy bądź robić sobie selfie z fanami
    • Być światowej sławy piosenkarzem jak i magikiem zdobywając tym samym coraz większą popularność
    • Adoptować zwierzęta takie jak psy albo koty
    • Zasmakować życia jako wampir
    • Stać się duchem
    • wprowadzić się do wieżowca w samym centrum miasta
    • skończyć studia
    • zaprojektować swój wymarzony dom lub mieszkanie
    • podróżować po świecie
    • pływać w rafie koralowej

    I wiele innych czynności. Te czynności, które podałem to tylko niewielki procent wszystkich możliwości całej serii The Sims 4

    x7UxhaELbksm02pZS2gLTZP9gbc8Jv.jpg

    To, co widzicie na zdjęciu z papierosem to nie fotomontaż. Na prawdę można w tej grze palić papierosy i – co więcej – jest pasek uzależnienia. Dla osób co lubią e papierosy, dla nich również jest mod.


    I właśnie przechodzimy do punktu 3, czyli mody, które sprawiają, że gra jest jeszcze bardziej realistyczna.

     

    Najciekawsze mody do gry The Sims 4

     

    Przedstawię wam listę kilku modów, które według mnie zasługują na największe brawa. Jak wspomniałem wcześniej mody, dają tej grze jeszcze bardziej realistyczny i wciągający klimat niż do tej pory.

     

    • Smoking mod-jak sama nazwa wskazuje jest to mod, który umożliwia simom palenie papierosów wraz z paskiem uzależnienie.
    • Shaving mod- umożliwia simom golenie brody maszynką i pianką do golenia
    • Eternal Youth- mod w którym jesteśmy wiecznie młodzi a odblokowujemy go kupując właśnie tą nagrodę za punkty aspiracji. 6000 pkt trzeba mieć
    • Immortal- podobny mod do poprzedniego z tym że jesteśmy nieśmiertelni.
    • Get To College Mod - mod pozwalający naszym simom uczyć się i zdobywać większe wykształcenie.

    To było top 5 moim zdaniem najciekawszych modów do gry, które urozmaicają grę. Oczywiście modów do Sims 4 jest cała masa, ale ja wybrałem tak zwaną złotą piątkę.

     

    Podsumowanie

    Czas podsumować grę i opisać jej plusy jak i minusy.

     

    Plusy

    • Piękny świat i niesamowite lokacje
    • mnóstwo modów które sprawiają że gra jest jeszcze bardziej realistyczna
    • wciąga
    • duża możliwość w wyborze zawodów
    • bardzo dużo dodatków w celu urozmaicenia rozgrywki

     

    Minusy

    • grafika mogłaby być bardziej realistyczna
    • powinny zostać dodane do gry dialogi jak w grach rpg

    Wierzcie lub nie ale więcej minusów nie znalazłem. Moja ocena 8/10

     

    Napiszcie mi w komentarzu jaki chcecie kolejny artykuł.

    13 listopada 2019 13:23 324
    0

    napisałeś/aś to na forum

    13 listopada 2019 16:11 324
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się