• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Jarvan IV- poradnik.

    W drugim poradniku mojego autorstwa przedstawie grę w jungli Jarvanem IV.  
    Jarvan to wytrzymała postać z rewelacyjnymi możliwościami gankowania ,które nie tylko są potężne ale i efektowne. Dzięki swojemu combo potrafi nieźle namieszać w każdej sytuacji,
    Każda z jego umiejętności jest skillem obszarowym co daje mu duże możliwości podczas gry w lesie ale też na topie.


    Zaczynamy standardowo. Maczeta,potki i ward. Lecimy na Blue Buff'a prosząc o wspracie :) Farmimy naszą jungle po zdobyciu red'a udajemy sie do jungli przeciwnika i jezeli przeciwnik rowniez zaczynał od Blue, powinniśmy go spotkać przy jego Czerwonym. Staramy się zgarnąć kill'a, a jeżeli przeciwnik zdążył zgarnąć red'a kradniemy mu duzego golema :) Gankujemy linie pamiętając o naszym combie: Do 6 poziomu E---> Q--->AutoAtak---->W, a po szóstym levelu E---->Q--->AutoAtak---->R---->W--->3x AutoAtak. Po naszym combie płacz i zgrzytanie zębami na czacie gwarantowane z powodu naszego DMG. Oczywiście cieszy nas to niezmiernie :D. Ważnym elementem jest umiejętne użycie naszego Ultimate w czasie Teamfight'u. Starmy się zamknąć w "dziurze" z jak największą liczbą przeciwniką, lecz naszym priorytetem jest wrogi APC lub ADC. Wlatujemy na pełnej parze wykonujemy wyżej wymienione wombocombo zadając przy tym olbrzymie obrażenia, nawet w przypadku naszej śmierci reszta naszej drużyny powinna dokończyć za nas robote z palcem w nosie. Nawet jeśli gramy z brązami/silverami :P Jeżeli chodzi o naszą rolę głównego zawadiaki w drużynie, napisałem chyba to co najważniejsze, w reszcie sami się odnajdziecie :) 

    Czas na build. Oczywiście nie da sie podać uniwersalnego buildu. Musimy dostosować się do sytuacji w grze. Przykładowy ofensywny build wygląda następująco: Czerwona maczeta>Berserkery buty>Hydra>Czarny Tasak>Frozen Malet>Infinity Edge. Często nim gram i bardzo dobrze sie sprawdza w większosci gier. Jeżeli przeciwnicy zadają duże obrażenia z racji nafeedowanego ADC, zmieniamy Berserkery na Tabi (jeżeli chodzi o butki) i/lub czarny tasak na Kolczastą kolczuge. Powinno to wystarczyć,aby przeżyć do czasu dostania się do źródła otrzymywanych obrażeń np. ADC. Kiedy jest w naszym zasięgu wiadmo co z nim robimy :) Mam nadzieję, że mój kolejny poradnik również przypadnie do gustu wszystkim graczą Ligi Legend :) 

    8 sierpnia 2017 14:42 324
    0

    Ładnie napisane wszystko jasne :P

    8 sierpnia 2017 17:10 324
    0

    Natchnałes mnie do wlasnego:)

    8 sierpnia 2017 22:16 324
    0

    nice :)

    8 sierpnia 2017 22:21 324
    0

    Super skorzystam

    9 sierpnia 2017 02:26 324
    0

    może się przydać ^^

    9 sierpnia 2017 02:55 324
    0

    slabe :(

    9 sierpnia 2017 04:45 324
    0

    dzieki za pomoc

    9 sierpnia 2017 10:22 324
    0

    Pomogleś:)

    9 sierpnia 2017 19:17 324
    0

    extra !

    12 sierpnia 2017 10:29 324
    0

    Dzięki, pomogłeś.:D

    18 sierpnia 2017 20:23 324
    0

    fajnie, super artykuł

    6 kwietnia 2021 16:28 324
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się