• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Wszyscy dobrze znamy takie komunikatory jak Skype czy Team Speak. Używamy ich do różnych celów. Pierwszy spośród tych jest rozpowszechniony raczej w zwykłych rozmowach i dzownieniu do innych na telefon dzięki komputerowi. To bardzo wygodne. A zaś drugi z

    Wszyscy dobrze znamy takie komunikatory jak Skype czy Team Speak. Używamy ich do różnych celów. Pierwszy spośród tych jest rozpowszechniony raczej w zwykłych rozmowach i dzownieniu do innych na telefon dzięki komputerowi. To bardzo wygodne. A zaś drugi z nich, czyli TS, kojarzy się raczej z graniem ze znajomymi. A co jeśli powiem, że do grania w gry z drużyną jest o wiele bardziej przejrzysty i przyjemny inny komunikator? Mówię tu o komunikatorze o nazwie Discord. Tak jak wspomniałem. Jest on bardzo przejrzysty i pozwala na naprawdę wiele, za darmo oczywiście. Możemy stworzyć tu własny serwer, tworzyć na nim kanały głosowe, kanały tekstowe, dodawać znajomych, dodawać im role, dzięki którym dostają oni konkretne możliwości modyfikacyjne na serwerze. Jako admin można blokować serwery, robić ograniczenia co do osób, które mogą się znajdować w jednym momencie na jednym kanale głosowym. Prowadzić swój profil, dołączać do innych kanałów, przypinać posty na grupie itp. Przy tym widzimy również dokładne dane dotyczące użytkowania naszego kanału przez innych. Można tu również w dosłownie 3 sekundy podzielić się na 2 kanały, gdy na przykład dzielimy się ze współgraczami na drużyny i tym samym możemy w 3 sekundy spotkać się na jednym kanale. Trzeba też dodać, że z każdej pozycji (nie tylko admina), możemy ustawiać sobie głośność z jaką będziemy słyszeć drugą osobę na kanale i możemy ją wyciszyć. Wybieranie sposobu w jaki chcemy używać mikrofonu również jest tu dostępne (na konkretny guzik, czy na stałę). Admini mogą rzecz jasna banować innych użytkowników, wyrzucać z kanału. Każdy może dodać innym własną notkę i wiele, wiele więcej. Powyżej opisałem główne możliwości tego programu, który rzecz jasna możemy pobrać legalnie ze strony producenta. Najważniejsze jest to, że jakość dzwięku jest po prostu genialna. Jest to świeży komunikator, który już teraz zdobył bardzo dużą popularność. Oczywiście jest w nim wspierany język polski. Podsumowując, szczerze polecam

    5 października 2019 22:56 491
    0

    Miałem kiedyś serwer discord, liczył 1000 coś osób, ale gdy zacząłem mniej bywać na discord, ze względu na szkołe oddałem go swojemu zaufanemu doradcy 😂 i dalej się rozwija, ale pod dokładnie inną nazwą

    6 października 2019 09:46 491
    0

    TS używałem kiedyś jak grałem w world of tanks

    7 października 2019 10:25 491
    0

    I ts i discord są dobre, ludzie z własnymi serwerami jednak wolą discorda, ponieważ wymaga o wiele mniej wiedzy technicznej i pozwala niemal każdemu stworzyć popularny serwer.

    7 października 2019 21:22 491
    0

    O. Widzę, że nie tylko mi przeniosło artykuł na forum.

    13 października 2019 01:04 491
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się