• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Załóż konto i doładuj portfel za 20 zł - PaySafeCard

    Załóż konto i doładuj portfel za 20 zł. Środki możesz później używać gdzie chcesz.Kamienie Dusz zostaną automatycznie przyznane w momencie otrzymania od partnera informacji o prawidłowym wykonaniu oferty. PaySafeCard to wygodne i bezpieczne płatności online! Tak wygląda zadanie jakie trzeba zrobić żeby otrzymać 1000 KD. W samej treści zadania pisze "Kamienie Dusz zostaną automatycznie przyznane w momencie otrzymania od partnera informacji o prawidłowym wykonaniu oferty." Nie wiem czy popełniłem coś źle ale raczej wszystko dobrze zrobiłem rejestrując się z ich strony. Jako, że ja czekam dosyć krótko to mam pytanie czy ktokolwiek stąd czeka już 1 dzień lub więcej na akceptacje tego zadania.

    3 sierpnia 2017 11:54 491
    0

    Chłopie... ja już czekam dokładnie 16 DNI! Do supportu pisałem już 3 RAZY. I nadal brak jakiegokolwiek odzewu.

    3 sierpnia 2017 12:21 491
    0

    Witaj w klubie... Może spróbuj napisać na ich fanpage, tam mi zdołali odpisać

    3 sierpnia 2017 13:12 491
    0

    I jak? Przyznali Wam kamienie? Bo zastanawiam się, czy warto.

    9 listopada 2017 20:05 491
    0

    Mój kolega na nagrode czekał ponad 30 dni poczym dostał zwrot KD i teraz czeka kolejne 15 dni na inną nagrode...

    9 listopada 2017 22:05 491
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się