• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Recenzja Tiny Tales: Serce Lasu - To jest baśń!

    Podczas tej rozgrywki, rozglądałem się więcej niż na midzie w Counterze!
    Ot taki żarcik - w grze zobaczycie całą masę świetnych, przepięknych lokalizacji, wyjętych prosto z ilustracji baśni Andersena. Do tego zostały ślicznie pokolorowane, nawet nie wiem jak to nazwać! Jednak na tym twórcy nie pozostali - stworzyli rozgrywkę, która nas potrafi zaangażować i na chwilę odwrócić nasz wzrok z tej pięknej grafiki. Oczywiście zrobione jest to w dobry sposób, nie rażący w nasze oczy - ale dalej mam wrażenie że rozgrywka tutaj jest zwykłym dodatkiem. Ale nie narzekam! Jednak mimo wszystko nic nowego nie wnosi do gatunku - takich gier już była cała masa, jedyne czym się wyróżnia to rzeczywiście grafika, która jest malownicza, niczego więcej od niej nie można oczekiwać w tej grze. Ona nie miała być realistyczna, a kolorowa. Niestety bardzo szybko się kończy - to jest ostatnimi czasy ciężki przypadek gier HOPA. Ostatnim plusem który jestem w stanie wymienić jest sposób w jaki przeprowadzono fabułę - nie jest może to jakiś szczyt możliwości, ale na moje wymagania, jest to już wystarczająco dużo. Podsumowując - mam nadzieję że będzie jeszcze więcej tak pięknych gier, bo poza dążeniem do fotorealistycznej grafiki, nie można zapomnieć też o czymś takim - nawet nie tylko dla najmłodszych, ale dla tych starszych graczy także! Grę oceniam na całe 88 punktów w skali od zera do stu. Pamiętajcie też że nie liczę tych plusów i minusów w skali 1:1 - niektóre plusy są ważniejsze, a niektóre mniej ważne. Dzięki za przeczytanie mojego artykułu!

    2 sierpnia 2017 12:19 324
    0

    Spoko recenzja

    7 kwietnia 2021 12:08 324
    0

    ooo fajnie

    23 lipca 2021 10:26 324
    0

    Myślałam, że to ta gra pianino -_-

    28 lipca 2021 06:47 324
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się