• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Mój jedyny-artykuł o mainanch,jak je znaleść i wykorzystać?

    witam ponownie w zapowiedzianym artykule o mainach. Zaczynamy
    więc czym jest main? To postać którą potrafisz grać bardzo dobrze. tyle teorii. a praktyka? w moim przypadku maina szukałem ROK!(czyli odkąd gram). najpierw mainowałem sonę karmę i blitza .potem grałem sivir i twichem .przez chwile grałem na topie na nasusem .w końcu zamieszkałem na midzie. kim teraz gram? veigarem,ahri i syndra.(czasami ziggs i ryze). dlaczego te postacie? veigar jest mocny i zapomniany. nie widać go w zmianach i mało osób go banuje.wszystkie te postacie są w stanie carrować czyli nosić drużynę do zwycięstwa. ale miałeś pomóc znaleść maina. Już to robię na jakiej pozycji grasz? lubisz topa. dobra teraz odrzuciłeś większość postaci w grze więc teraz wybierz tank czy obrażenia. tank. wspaniale to dobrymi postaciami będzie nasus,darius,fiora i renekton. idealne do mainowania i... OTP? CO TO ,,OTP"? to skrót od ,,one trick pony" czyli osoby która GRA TYLKO JEDNĄ POSTACIĄ(!). oni znają taką postaci od podstaw.wiedzą nawet kiedy śpi,co lubi jeść i czy potrafi zabić yasuo. po prostu wszystko. a znasz takich ludzi? tak to na przykład boxbox (riven) albo next level fizz (fizz jakież trudne). lepiej być OTP czy normalnym mainem? obie grupy mają zalety i wady będąc OTP masz większe szanse na wygranie linii ale po jakim czasie ludzie zaczną cie rozpoznawać i banować postać. mainy mają większą szansę na zagranie swoją postacią ale nie wiesz czy dasz radę na pewno zrobić to combo a z innej beczki zastanawiałeś się kiedyś czemu ludzie mainują yasuo zed i riven? nie,nie dlatego że są głupi. dlatego że te postacie są NIESAMOWICIE trudne ale ich combo jest skuteczne (i genialnie wygląda) i tak artykuł dobiegł końca.mam nadzieje że się podobało.napisz swojego maina w kom. Igokan

    2 sierpnia 2017 12:02 324
    0

    w tytule jest błąd xD moim mainem jest thresh, ale gram też np. Jarvanem IV, lub Twisted Fatem pozdrawiam.

    8 września 2017 20:23 324
    0

    no spoko fajny opis

    6 kwietnia 2021 16:06 324
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się