• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Elo Hell- Jak wyjść z PIEKIELNEJ DYWIZJY

    tytuł chyba mówi wszystko
    W wielu grach internetowych jest system rang.Dzięki niemu dostajemy nagrody na koniec sezonu takie jak skórki albo ozdoby. Czym jest Elo hell? to tak zwana piekielna dywizja chodzi o to że masz tak niskie MMR (ukryte punkty świadczące o twojej dywizji i o graczach z jakimi będziesz grał) że nie jesteś w stanie trafić na normalną drużynę . Dostajesz trolli,afków i feederów. to grupa graczy która z wszelką cenę chce przegrać Więc z piekielnej dywizji nie ma wyjścia?Na zawsze zostanę w brązie albo srebrze?Czy jedynym sposobem jest nowe konto? NIE Są sposoby aby wyjść.Oto one: 1.Nie poddawaj się.Staraj się i próbuj wyjść z tej dywizj.każdy był w srebrze i brązie i każdy chciał wyjść. 2.graj drużyną . zbierz kumpli i albo grajcie duo albo elastyczne .tak będzie łatwiej i komunikacja większa. 3.graj postaciami które mogą carrować(czyli nosić drużynę do zwycięstwa) dla przykładu takimi postaciami jest większość środkowych oraz górnych (mid i top) 4.dobrymi postaciami są tanki (tego nie tłumacze bo kto powie,,weź czołga" ale chodzi o postać z dużą ilością zdrowia) albo postacie które zbierają ładunki( stack ) czyli nasus , veigar i (można tak powiedzieć) kindred .takie postacie w końcowej części gry robią spustoszenie. 5.staraj się/kogoś uspokoić. gdy jesteś zdenerwowany grasz gorzej bo o pewnych rzeczach nie myślisz.wiele gier przegrałem bo ktoś się zdenerwował i odszedł.,,A jak ja mam się uspokoić gdy ten yasuo..." po pierwsze nie przeklinaj,wszyscy wiemy jacy są feedujący yasuo. 5.1.zacznij słuchać muzyki. ulubione nuty zawsze uspokajają. nie musi być to jaki specjalny gatunek. ktoś wyluzuj sie przy metalu ktoś przy Mozarcie a ktoś przy disco polo.Ważne żeby się uspokoić 5.2 Wycisz gracza który wyzywa oraz komentatora .wyciszenie kogoś to dobry pomysł jeśli wyzywa bo wtedy raczej niczego mądrego się nie dowiesz. wyciszenie komentatora zaś sprawia że przestajesz (!) widzieć jak umiera ktoś z twojej drużyny. 5.3 po meczy zrób sobie chwile przerwy. nie musisz grać przez 14 godzin pod rząd.nawet 10 min. przerwy sprawi że zagrasz lepiej w następnym meczu 6.oglądanie pro graczy( takich którzy maja wysoki ranking a nie samozwanych mistrzów gry)często pomaga ale bez przesady po obejrzeniu jednego strema fakera raczej nie będziesz grać jak on.To samo się tyczy jeśli będziesz oglądał tych stremów 20 dziennie.warto to robić ale bez przesady 7. nie powtarzaj błędów. gdy gram to widzę że ktoś ma 2 totemy(wardy)i mówi że to zadanie support to mnie krew zalewa. Najgorzej gdy to jest support. wardy,last hity(dobijanie minionów inaczej cs)i obiekty(smoki wieże baron herald) są ważniejsze niż twoje 5.4.6 na riven .wiele razy mają słabe staty ale mądre decyzje wygrałem i na odwórt.wiele razy przegrałem bo moja drużyna ganiała za zabójstwami jak głupia. 8.nie poddawaj od razu meczu.mecz jest przegrany dopiero gdy zrobią 3 inhibitory oraz barona.a nawet nie.Zawsze macie jakieś szanse. 9.zasada wyżej tylko z perspektywy wygrywającego.nigdy nie przedłużaj meczu.zawsze jest szansa że przegracie. kończ gre gdy tylko to możliwe. To chyba wszystko.mam nadzieje że pomogło i czekajcie na następny artykuł o mainach,jak je wybierać,i na jakie linie. Igokan

    31 lipca 2017 00:37 324
    0

    kochany gamehag w teksiecie wyrzucił wszystkie akapity.nie wiem dlaczego.więc teks wygląda TAK.NA SERIO.NIE MOGLIŚCIE MI ZOSTAWIĆ TYCH AKAPITÓW?

    31 lipca 2017 09:57 324
    0

    a tekst o mainach się pojawi Z AKAPITAMI

    31 lipca 2017 09:58 324
    0

    okey👌

    1 sierpnia 2017 16:45 324
    0

    fajny artykuł

    6 kwietnia 2021 15:59 324
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się