• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Intel Pentium G3258 - Starszy braciszek nowego G4560?

    Wszyscy co interesują się komputerami powinni wiedzieć że Intel Pentium G4560 to najlepszy procesor w tej cenie. Jednak jak radzi sobie jego starszy braciszek G3258 w grach? Zapraszam do mojej opinii na temat procesora, którego sam mam w swojej konfiguracji.
    Mam nowy komputer składający się z: Intel Pentium G3258 3.2 gHz Asus NVIDIA GeForce GTX 760 3 GB 8 GB Pamięci Ram Moja poprzednia konfiguracja składała się z: Intel Pentium G2030 3.0 gHz NVIDIA GeForce GT 610 4 GB Pamięci Ram Muszę przyznać że mój stary procesor nie nadawał się do grania w gry. Pewnie każdy już zauważył że w nowym komputerze również mam procesor Intela z serii "G". Jednak młodszego braciszka. Osobiście grałem na nim w gry takie jak: - Grand Theft Auto V - Grand Theft Auto IV - Grand Theft Auto San Andreas - The Sims 4 - Battlefield 4 - My Summer Car - Euro Truck Simulator 2 - Beamng.Drive - Farming Simulator 2015 - Counter Strike: Global Offensive - Minecraft Każda z tych gier "chodziła" bardo płynnie w zależności od ustawień. Testy zostały przeprowadzone we rozdzielczości 1368 x 768! Seria GTA na procesorze nie zrobiła wielkiego zaskoczenia lecz Grand Theft Auto IV już tak. Chyba nie muszę przypominać jaką optymalizację ma GTA IV. Ustawienia średnie dają efekt około 40-50 fps. O GTA: San Andreas nie będe wspominał ponieważ wiadomo że problemów z tą cześcią GTA nie było. W GTA V ustawienia wysokie dają efekt 50-60 fps w mieście, lecz gdy szybko się jedzie samochodem po ulicach Los Santos fps utrzymują się pomiędzy 40-50. The Sims 4 to również nie problem dla tego komputera, najwyższe ustawienia dają efekt +60 fps. Kolejna gra Battlefield 4, ustawienia Wysokie i otrzymujemy również +60 fps na mapce z 64-stoma graczami. My Summer Car, jedna gier która jest bardzo zabawna oraz ciekawa. Ustawienia na Good i +70 fps. Znany wszystkim Euro Truck Simulator! Druga część na ustawieniach Ultra nie robi problemu, 50-60 fps. Beamng.Drive, gra o świetnej fizyce pojazdu jak i modelu zniszczeń. Przy ustawienia Low (nie lowest) i przy trzech zrespownowanych pojazdach na mapie "Grid Map" mamy płyną rozgrywkę z 50 fps'ami. Farming Simulator 2015, gra dla każdego małego rolnika. Gra na ustawieniach Bardzo Wysokich + maksymalne wygładzanie krawędzi wyciąga z komputera +60 fps. Counter Strike: GO, gra znana wszystkim dobrze. Ustawienia low + wygładzanie krawędzi x2 daje średnio 150 fps na de_dust 2. No i nasz kochany Minecraft, ustawienia maksymalne z renderngiem na 32 daje efekt + 150 fps. Podsumowanie. Procesor jest bardzo dobry jak na swą cenę, lecz jeżeli mamy taką możliwość. Kupmy nowego G4560. Sam prawdopodobnie na święta Bożego Narodzenia będę kupował G4560 lub coś z serii "I". Źródła: Brak. Artykuł został napisane prze zemnie w 100%. Zakazuję się kopiowania treści artykułu! Autor: Kubusiek

    31 lipca 2017 00:28 324
    0

    Nie jest to odpowiedni zestaw w naszych czasach.

    1 sierpnia 2017 16:12 324
    0

    Fajny opis

    6 kwietnia 2021 11:20 324
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się