• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Huawei Ascend G620S - Niby Recenzja

    Szykasz telefonu? Lub po prostu interesuję cie co model Huawei'a ma w sobie? Ten artykuł jest dla Ciebie!
    Na pewno każdy z nas szukał telefonu do określonej kwoty, zastanów się ile razy myślałeś czy dany model spełni twoje wymagania.
    Dziś chciałbym przedstawić wam telefon marki Huawei Ascend G620S.

    Nie będę wypisywał specyfikacji telefonu, ponieważ każdy może sobie "wygooglować". Przykładowy link z specyfikacją: http://www.mgsm.pl/pl/katalog/huawei/ascendg620s/

    Telefon ma ekran 5" calowy, czyli standard w tych czasach. Rozdzielczość ekranu to 720 x 1280 z 16 milionów kolorów.
    Ekran jest świetny, dobre kolory i kąty widzenia, lecz w słońcu nic nie widać.

    Aparat robi zdjęcia w jakości 8 Mpx, muszę przyznać że zdjęcia zrobione przy dobrym świetlne, na przykład na dworze, wychodzą bardzo dobrze. Co do nagrywania - jakość FullHD przy 30 fps zdaje egzamin. Osobiście tym telefonem nagrywałem filmiki na popularny serwis YouTube, po przerzuceniu filmiku na komputer lub YouTube, otrzymujemy jakość 720p, czyli standardowe HD.

    Co z systemem i aplikacjami? Android 4.4 KikKat działa bardzo szybko.
    Telefon głownie służył mi do aplikacji takich jak:
    - Facebook
    - Instagram
    - Spotifi
    - Allegro oraz Olx
    - Messenger

    Każda z tych aplikacja działa dobrze. Gorzej jest gdy korzystamy z kilku aplikacji na raz. Ponieważ telefon ma tylko 1 GB pamięci ram to wiele aplikacji zaczyna obciążać telefon.

    Jeżeli chodzi o gry, grałem w:
    - Traffic Rider (nie wiem czy dobrze napisałem)
    - Critical Ops

    W pierwszej grze (gra myślę że dosyć znana) na ustawieniach najwyższych dawała efekt płynnej gry, jednak gdy pojawiał się deszcz fps drastycznie spadały nawet do 10.

    W drugiej grze miałem wielki problem z grywalnością, najniższe ustawienia + najniższa rozdzielczość (Jedna z gier która tą opcje ma) dawała pomiędzy 30 a 35 fps. Na tym telefonie nie pogramy w Critical Ops.

    Mam jeszcze jedno zastrzeżenie do telefonu, bardzo się grzeje. Co do baterii to bardzo długo trzyma.

    Podsumowanie

    Plusy:
    - Bateria
    - Aparat
    - Ekran

    Minusy:
    - 1 GB Pamięci Ram
    - Tylko 4 GB pamięci dla użytkownika
    - Cena

    Według mnie lepiej dopłacić 100 zł i kupić Sony Xperia E5 Czy polecam? Do prostych czynności tak, jeżeli chcecie kupić sobie telefon do grania porozglądajcie się za innym modelem. Artykuł został napisany w 100% prze zemnie.

    30 lipca 2017 23:52 324
    0

    recenzja telefonu???

    1 kwietnia 2021 17:36 324
    0

    recenzja telefonu? lol

    1 kwietnia 2021 19:15 324
    0

    fajna recenzja

    1 kwietnia 2021 23:25 324
    0

    takie średnie

    2 kwietnia 2021 08:49 324
    0

    takie o sobie

    2 kwietnia 2021 18:29 324
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się