• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    GlobalQuiz nauka przez rywalizacje

    Wiedza to potężna rzecz, dlatego trzeba ją zdobywać. Zapraszam do zapoznania się ze stroną którą wam przybliżę.
    Globalquiz.org jest stroną internetową zawierającą szereg quizów z każdej dziedziny. Wielu youtuberów w Polsce w tym Remigiusz Maciaszek oraz Kolega Ignacy sprawdzali swoją wiedzę na tym portalu. Każda gra składa się z dziesięciu pytań w jednej kategorii na które odpowiadamy. Po udzieleniu odpowiedzi mamy krótki anegdotkę na temat odpowiedzi. Również pokazuje nam procentowy udział osób z różnych krajów które odpowiedziały na to pytanie poprawnie. Strona ta oferuje nam pytania z bardzo wielu dziedzin np. historii różnych krajów, biologii, języków i wielu innych. Ogólnie znajduje się tutaj 9 kategorii każdy myśli sobie mało, lecz każda kategoria skrywa podgrupy w których skład wchodzi nawet do 20 różnych pytań z wybranej dziedziny. Jeśli każdy z nas sprawdził już wiedzę indywidualnie może sprawdzić się na trybie Areny. Ten tryb jest bardzo wymagający ponieważ potrzeba jest wiedza ze wszystkich dziedzin tej gry. Mamy ograniczony czas na odpowiedz i zdobywamy punkty na tle innych uczestników. Jest to bardzo trudny tryb mi udało się tylko zgromadzić 7/10 poprawnych odpowiedzi co mogę uznać za naprawdę satysfakcjonujący wynik. Również możemy wejść na nasz profil jeśli zarejestrujemy się lub zalogujemy poprzez facebooka oraz google +. W zakładce profil możemy sprawdzić nasze mocne oraz słabe stronę w wykazie procentowym na przestrzeni wszystkich pytań które mieliśmy. Również możemy dodawać własne pytania oraz krótkie wyjaśnienie co również uważam za plus, który pozwala nam na dzielenie się własną wiedzą. Osobiście polecam tą stronę gdyż jest ona najlepszą ze wszystkich innych stron tego typu. Możemy zdobywać wiedzę z ulubionych przez nas dziedzinach nauki i życia.

    30 lipca 2017 23:52 324
    0

    fajny artykuł

    1 kwietnia 2021 17:35 324
    0

    komentuje bo chce level latwa sprawa

    1 kwietnia 2021 19:15 324
    0

    ja tak samo co pan powyzej

    23 maja 2021 23:01 324
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się