• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Interested in getting rewards for free?
    $5 for every new user with code: EARNWEB5
    Register in browser or download mobile app to redeem your bonus:
    Register Download
    Earnweb QR

    Recenzja "MAD CITY"

     MAD CITY to darmowy tryb w roblox, w którym można wybrać pomiędzy siłami dobra i zła i zostac odpowiednio policjantem lub superbohaterem albo  też przestępcą. Jako policjant musisz pilnować porządku w więzieniu i na ulicach miasta aresztować opryszków. Będąc superbohaterem przeciwstawiasz się siłom zła i kryminalistów zapewniając miastu pokój używając swych mocy. Ciekawszym jednak jest życie bandyty. Musisz wydostać się z więzienia i nie dać się złapać policji czy też bohaterom. Możesz rabować banki i zabijać tych, którzy ci przeszkadzają. Kupuj nowe auta, samoloty i ulepszaj je by móc efektywniej grabić co się da!


    MAD CITY

    Hej, chciałem przedstawić moją opinie na temat tego trybu gdyż uważam go za niezwykle ciekawy pośród wielu. 
    Zaczniemy od opisu i oceny drużyny policji.
    Jako policjant jesteśmy wyposażeni w kajdanki i paralizator i opcjonalnie jeśli sobie weźmiemy z komendy broń. Możemy aresztować bandytów lub ich zabijać co powoduje ich powrót do teamu prisoner czyli więźnia. Dostajemy 300 szt. waluty w grze za areszt i 25 za kill (zabicie). Dodatkowym źródłem zarobku jest paycheck czyli wypłata, wynosi ona 2000 i 100 xp (punty doświadczenia). Wypłata pojawia się podczas gry co średnio 5-10 minut. Sądze, iż team policji jest zbalansowany i granie w nim daje satysfakcje i przyjemność z gry.
    Teraz czas na opis drużyny superbohaterów, którzy posiadają specjalne moce, które teraz wymienię:
    -Hotrod - moc szybkiego biegania
    -Voltron - moc piorunów i szybszego biegania
    -Inferno - moc miotania kulami ognia i latania
    -Vanta - moc strzelania ciemną energią i biegania niewidzialnym
    -Titan - moc strzelania wiązkami energi i latania
    -Frostbite - moc strzelania kawałkami lodu i tworzenia mostu z lodu pod stopami
    -Proton - moc strzelania z oczu laserami
    Ososbiście najlepiej gra mi się inferno i titanem gdyż zachęca mnie ich moc latania jednakże inferno nadaje się do bombardowania celów położonych na ziemi, a titanem łatwiej eliminować te latające.
    Za zabicie kryminalisty można dostać ilość pieniędzy w zależności od tego ile ten bandyta ukradł, lecz przeważnie jest to w granicach od 3 do 7 tysięcy co w przeliczeniu na regularne granie daje sporo tej waluty. Uważam team za zbalansowany i dający faktyczną uciechę z gry.
    Team więźniów:
    Można wydostać sie z więzienia na rozmaite sposoby, na przykład przeszukując skrzynki znaleźć linę i po niej wdrapać się na mury i uciec, znaleźć wytrych i otworzyć drzwi, bądź podważyć śrubokrętem wejście do systemu wentylacji, wysadzić lub zniszczyć młotkiem mur więzienny. Albo alternatywnie zabrać kartę dostępu policjantowi i uciec przez komendę policji.
    Ogólnie team jest zbalansowany i granie w nim daje satysfakcje i zyski w grze.
    Team kryminalistów po wydostaniu się z więzienia może okradać:
    -Piramide (7,5k)
    -Night Club (6k)
    -Jubiler (5k)
    -Bank (3k)
    -Statek (2k)
    -Samolot (5k)
    Te rzeczy wyżej wymienione dają XP po obrabowaniu
    Są też inne rzeczy do okradania, które XP nie dają jak np Stacje paliw, Sklepy, Domy, Sklep komputerowy.
    W tych dających xp najpierw trzeba pokonać zabezpieczenia, potem wejśc do skarbca i zabrac do plecaka daną ilość pieniędzy po czym dostarczyć to do bazy. Team oceniam na najbardziej opłacalny, ale zbalansowany, dający przyjemność i nie małą satysfakcje z gry.
    W aktualnym czwartym już sezonie Mad City nie ma bossa do pokonania lecz w poprzednich możnabyło to zrobić i dostać za to bardzo dobry, jeden z szybszych w grze pojazd.
    Mapa gry jest wystarczająco duża i ładnie dopracowana.
    System poziomów dośwadzczenia jest dopracowany i nagrody za zdobywanie poziomów są dobrą motywacją do gry i wbija się je przyjemnie.
    Jeśli chodzi o techniczne problemy to gra niestety posiada nieco bugów, które jednak nie psują rozgrywki. 
    Ogólnie gra jest warta sprawdzenia i zagrania. Dałbym jej 8/10. 
    Dziękuje za przyczytanie artykułu, pisałem samodzielnie w około godzinę 20 minut.

    31 sierpnia 2019 09:10 324
    0

    fajny artykuł

    31 sierpnia 2019 13:08 324
    0

    dzieki

    31 sierpnia 2019 15:22 324
    0

    good Artykuł

    1 września 2019 14:12 324
    1

    Masno NIIIIII. Super artykuł. Napisz o minecraft!!!!

    6 września 2019 18:44 324
    1

    moze kiedys napisze o minecraft jednakze jak narazie skupie sie na temetyce związanej z gra w ktorą obecnie gram

    6 września 2019 18:44 324
    1

    to gra nie przedmiot

    14 września 2019 15:01 324
    1

    Super, grałam!

    14 września 2019 15:32 324
    1

    taka sobie

    15 września 2019 20:37 324
    1

    Gram w roblox urzywam jusz trochę gamehag a ru prosze mad city w którym mam wszystko XD

    15 września 2019 21:01 324
    1

    bardzo dobrze opisane dzieki

    17 września 2019 19:45 324
    1

    czekaj samolot!!?!

    19 września 2019 17:57 324
    1

    nudaaa

    19 września 2019 19:01 324
    2

    jak nuda to po co komentujesz

    19 września 2019 19:26 324
    0

    Gra jest spoko.

    19 września 2019 20:36 324
    0

    ciekawy artykuł

    20 września 2019 08:00 324
    0

    zgapione

    20 września 2019 19:40 324
    0

    patrykogalaxy od kogo, kiedy gdzie podaj link do artykulu bo pisalem samodzielnie. mowi się skopiowane, lub ze plagiat jak juz

    21 września 2019 16:20 324
    0

    ciekawy artykuł😍

    21 września 2019 18:33 324
    0

    bardzo mi się psodobał

    21 września 2019 19:13 324
    0

    Nice artykuł

    21 września 2019 19:26 324
    0

    super artykół

    21 września 2019 20:10 324
    1

    wole jajl break ale mad city zniszczyło poprostu jajl break :( ogłulnie to fajny artykuł a i pisze się artykuł a nie artykół ( u )

    22 września 2019 10:25 324
    0

    Spoko artykuł ;D

    14 października 2019 01:59 324
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się