• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Smashy Road: Wanted

    Witam!!! Dzisiaj przedstawie wam mój najnowszy artykuł o grze Smashy Road.
    Zapraszam do przeczytania.
    Smashy road jest to gra w której musimy uciekac przed policją. Jesteśmy w dużym mieście i goni nas najpierw jeden radiowóz pollicyjny pózniej z gwiazdkami i wzrastającymi punktami goni nas coraz więcej jednostek.
    Punkty dostajemy za czas ile sie utrzymiemy i za np. Zniszczone radiowozy. Gwiazki osnaczają jak dużo i jakie policje nas gonią pierwsza gwiazka oznacza zwykłe radiowozy, druga jeepa policyjnego itd.
    Policja może nas złapać np stojąc blisko nas przez jakiś czas lub poprostu gdy zniszczymy nasz samochód.
    Najpierw dostajemy najgorsze auto pożniej za zebrane dolary dokładnie za 100 możemy wylosować nowy.
    Są pojazdy standardowe czyli common i ich najłatwiej trafić nastpnie są rare są już lepsze potem jest epic jedne z najżadszzych i są bardzo szybkie i wkoncu legendary. W legendary można mieć wóz z pienieniędzmi czyli normalnie gdy na drodze zbierzemy 1 dolar to jak jeżdzimy tym wozem zbierzemy ich aż pięć.
    Obszar po którym możemy jeździć jest podzielony na kilka części np jest pustynia,kopalnia,miasto itd.
    Smashy Road jest gra Bearbit studios B.V. Gra jest bardzo ciekawa sam w nią gram i trzeba by bardzo długo grać by zdobyć 90 samochodów. Więc gdy chcecie sobie przez chwile pouciekać i zabić czas polecam tą grę.


    Zalety:
    -dobra grafika 
    -dużo pojazdów 
    -możliwość utrudnienia sobie gry 
    -gra niemusi mieć dostepu do internetu

    Wady:
    - niektóre opcje są płatne

    To już chyba wszystko mam nadzieje że się spodobało.
    Dozobaczenia Cześć.

    19 lipca 2017 18:28 324
    0

    kilka literówek jest, ale artykuł ciekawy 😄

    21 lipca 2017 12:22 324
    0

    Widać kto czytał moje artykuły, hmmm.. ;d

    31 lipca 2017 10:37 324
    0

    spoko artykuł

    31 lipca 2017 12:54 324
    0

    Fajny artukuł dużo się odniego dowiedziałem

    23 stycznia 2021 12:37 324
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się