• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    CAMILLE - LEAGUE OF LEGENDS

    No Dobra, Dawno mnie nie było (Bo mi się nie chciało pisać nowych pseudo "poradników"), ale wracam! Bierzemy dziś pod uwagę panią co była, ale się znerfiła i się przywróciła, czyli Camille.
    Znalezione obrazy dla zapytania camille lol
    Ci Którzy nie wiedzą kim jest Camille, i co robi, to zacznę może od Umiejętności

    Passive - Camille atakując bohaterów którzy zadają więcej obrażeń magicznych, zyskuje na chwilę tarczę magiczną. Jeżeli atakuje tych co biją więcej obrażeń fizycznych, zyskuje tarczę przeciw obrażeń fizycznych. Trochę skomplikowane, Nie?

    Q - Następny atak Camille wali w twarz nogą przeciwnika zadając dodatkowe obrażenia i zwiększa jej prędkość ruchu. Całekiem Spoczko. Po użyciumożemy za chwilę znowu tego użyć. Ale gdy chwile odczekamy nasze kolejne ZADAJE DODATKOWE OBRAŻENIA KTÓRE SĄ DODATKOWE, WIĘC CAMILLE POTRAFI PO PROSTU WYWALIĆ OSTRĄ BUŁE NA TWARZ. MOCNE!

    - Zanim przejdziemy do W, chciałbym powiedzieć że Camille ma 70 lat. Młoda Kobitka! Wracając do W, Nasza Młoda Staruszka podskakuje i wymachuje swoją nogą. Jeżeli nasza noga trafi w przeciwnika zadaje mu obrażenia, spowalnia go, a Camille trochę się leczy.

    E - Camille wystrzeliwuje swoje Nogi. Po wystrzeleniu nóg nic się nie dzieje. Aha, sorry... musi tymi nogami trafić w ściane. Gdy to już zrobi, przyciąga się do ściany, a następnie odskakuje, podrzucając w górę wrogów w momencie lądowania. Hehe, podoba mi się ta umiejętność!

    R - Powiem Tak, MOCNE. Camille wskakuje w wroga, zamykając go w klatce. Żaden Flash, Dash lub coś innego NIE MOŻE I NIE POTRAFI wydostać się z tej klatki. Camille dodatkowo zadaje dodatkowe obrażenia celowi, który zamkneła w klatce.

    MAXSUJEMY:
    Pierwsze bierzemy Q, potem W i na końcu E. Maxsujemy Q, potem W i na końcu E.

    UMIJĘTNOŚCI PRZYWOŁYWACZA:
    Summoner Spell 1 Flash Summoner Spell 2 Teleport  LUB  Summoner Spell 1 Ignite
     Summoner Spell 2 Flash

    RUNKI:
    League of Legends Rune Mark of Attack DamageLeague of Legends Rune Seal of Armor League of Legends Rune Glyph of Magic Resist League of Legends Rune Quintessence of Attack Speed

              9x                  9x                    9x                   3x

    MASTERKI:


    ITEMY STARTOWE:
    Doran's Blade LoLHealth Potion LoL

    PRAWDZIWE ITEMY:
    Trinity Force LoLRavenous Hydra LoLSpirit Visage LoLRanduin's Omen LoLIonian Boots of Lucidity LoLDead Man's Plate LoL
     
    Camille to postać warta uwagi, więc zachęcam byście ją grali! Piszczie w komentarzach kogo mam napisać następnego. 1 Komentarz o jakim bohaterze mam napisać mój "Poradnik" to 1 Poradnik xD. Życzę wam miłych snów!

    18 lipca 2017 00:55 324
    0

    Czy tylko ja mam tak że każda Camille to feeder?

    18 lipca 2017 13:50 324
    0

    Na samym początku Camille była op, Riot ją tak znerfił, że dzisiaj można zapomnieć o dawnej Camiile. Ale całkiem fajna postać, podoba mi się jej mechanika.

    18 lipca 2017 17:32 324
    0

    Mówiłem, Była i się znerfiła.

    18 lipca 2017 17:34 324
    0

    Rekt

    18 lipca 2017 20:19 324
    0

    ja zawsze buduje tytaniczną hydre ale ta też jest spoko

    20 lipca 2017 17:33 324
    0

    おはようございます

    4 marca 2021 22:54 324
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się