• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Recenzja gry Monster Park

    Witam was w moim pierwszym artykule!
    Chciałbym zrecenzować dla was "Monster Park", nazywaną również "Hey Monster".
    Jest to gra o naszych słodkich stworkach pokemonach.
    Dowiedziałem się o niej od youtube'era Kushiego tutaj macie link do jego kanału: https://www.youtube.com/channel/UCsSgEF6nEhfscmQLR1LUnNA
    Mam nadzieję, że wam się spodoba! Miłego czytania i proszę o wyrozumiałość! :)
    ................................................................................................................................
    ................................................................................................................................                      .................................................................................................................................                                                                                                                                   
    UWAGA!!!!!!! Ta gra nie jest od niantic'u ani od innych wydawców gier od pokemonów!
    Jej autorem jest Shu Hui Lin
    ..................................................................................................................................
    ..................................................................................................................................

    Nigdy nie wiem co napisać w takich miejscach, więc możecie mi doradzić, z góry dziękuję!
    .....................................................................................................................................
            "Monster Park" bardzo mi się podobał (podobał, bo już nie gram) Przegrałem w tą grę masę godzin, nawet w autobusie na wycieczce szkolnej.
    Może to przez moją wielką sympatię to pokemonów, ale gra sama w sobie jest bardzo dobra! Wszystko dzieje się prawie tak jak w anime, tylko głównym bohaterem nie jest ash i pierwsza sala gimnastyczna jest tą salą, która jest ostatnia w anime. Na początku interfejs gry może wydawać się dość skomplikowany, ale podczas gry poznacie go bardzo dobrze. Podczas rozrywki musimy wypełniać misje u różnych osób itp. na przykład: "Pokonaj wszystkich trenerów na ścieżce 4", albo "Porozmawiaj z kimś tam", a więc jak widać misje są różnorakie.
    Gra jest dostępna w języku angielskim. Jedyne co mi się nie podoba w tej grze to sztuczne jej przedłużanie poprzez dodawania tych samych misji, czyli na każdej ścieżce musimy złapać ileś tam pokemonów i pokonać wszystkich trenerów, ale poza tym wszystko jest spoko.        Gra nie jest dostępna na google play, za to jest dostępna na iTunes! Ja osobiście oceniam ją na 7/10. Bardzo zachęcam do zagrania w nią! Piszcie w komentarzach czy artykuł i gra wam się podoba! :) Życzę wam miłego dnia! :-) ............................................................................................................................................................................................................................................................................................................

    18 lipca 2017 00:04 324
    0

    Dobrze napisane , a moja ocena to taka sama jak twoja!

    21 lipca 2017 14:25 324
    0

    fajna 😉

    23 lipca 2021 10:28 324
    0

    fajneeee :D

    25 lipca 2021 12:59 324
    0

    jak to przeczytałam to cały czas myślałam o picu

    26 lipca 2021 08:14 324
    0

    ta gierka jest spoczko

    29 lipca 2021 13:50 324
    0

    ok może zagram

    29 lipca 2021 23:51 324
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się