• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Nami - Władczyni Przypływów --> Poradnik.

    Cześć!

    W dzisiejszym poradnik na tapet bierzemy jednego z moich ulubionych supportów, a mianowicie Nami – Władzczynię Przypływów. Obecnie jest ona jednym z najsilniejszych picków na tę rolę, więc mam nadzieję, że ten poradnik przyda się osobom zaczynającym swoją przygodę z tą postacią.

    Zapraszam!


    UMIEJĘTNOŚCI

    latest?cb=20140214064638&path-prefix=pl Umiejętność pasywna: Spiętrzone Fale

    Gdy umiejętności Nami trafiają sojuszniczych bohaterów, zyskują oni premię do prędkości ruchu.

    latest?cb=20140214064641&path-prefix=pl Umiejętność Q: Wodne Więzienie

    Nami rzuca bańką, która podrzuca wszystkich trafionych wrogów i zadaje im obrażenia magiczne.

    latest?cb=20140214064635&path-prefix=pl Umiejętność W: Pływy Morskie

    Używając na sojusznika lub samą siebie Nami przywraca część zdrowia.
    Używając na przeciwnika Nami zadaje mu obrażenia.

    Umiejętność ta przeskakuje między sojusznikami i przeciwnikami do trzech razy.

    latest?cb=20140214064630&path-prefix=pl Umiejętność E: Błogosławieństwo Władczyni Przypływów

    Nami wzmacnia trzy kolejne podstawowe ataki celu i sprawia, że spowalniają one przeciwnika oraz zadają mu dodatkowe obrażenia magiczne.

    latest?cb=20140214064632&path-prefix=pl Superumiejętność: Fala Przypływu

    Nami wypuszcza ogromną falę, która podrzuca wszystkich przeciwników w linii prostej i zadaje im obrażenia magiczne.

    KOLEJNOŚĆ ROZWIJANIA UMIEJĘTNOŚCI

    R -- > W -- > E -- > Q

    KILKA WSKAZÓWEK DOTYCZĄCYCH UMIEJĘTNOŚCI

    * Umiejętność Q świetnie sprawdza się w przypadku ganków obu junglerów, ucieczek, a także gonienia przeciwnika. Wykorzystaj potencjał tej umiejętności.

    * Staraj się używać umiejętności W tak, aby odbiło się zarówno od sojusznika, jak i przeciwnika.

    * Superumiejętność Nami idealnie nadaje się do inicjowania teamfightów. Staraj się wykorzystać jej potencjał w pełni, uderzając nią całą przeciwną drużynę.

    * Nie zapominaj o używaniu umiejętności E na ADC, ponieważ dzięki temu jego ataki spowolnią cel i ułatwią trafienie umiejętnością Q.

    * Gdy sojusznicy zderzą się z superumiejętnością Nami, otrzymują oni podwojoną wartość premii do prędkości ruchu z umiejętności pasywnej. Wykorzystaj to podczas ucieczek.

    RUNY

    Poniżej wklejam mój stały zestaw run na Nami.

    UQNwv1d6aRk3gLcQrZKRrktoKu4dqQ.PNG

    CZARY PRZYWOŁYWACZA

    Jako support jesteśmy „zobowiązani” do wzięcia Błysku oraz Wyczerpania. Osobiście jednak zdecydowanie częściej stawiam na Podpalenie, ewentualnie Uzdrowienie, ponieważ umiejętność Q służy mi jako osłabienie przeciwnika.

    POCZĄTKOWA FAZA GRY

    Początkowa faza gry Nami jest bardzo spokojna. Przede wszystkim należy pamiętać o wizji, aby przeciwny jungler Was nie zaskoczył. W przypadku walki zadbaj o to, aby ADC miał dużo zdrowia i używaj na nim umiejętności E, aby ułatwić mu zabicie przeciwnika. Tak, jak wspomniałem wyżej w przypadku ucieczki staraj się odpowiednio użyć umiejętności Q tak, aby uniemożliwić junglerowi zabicie ADC.

    PRZEDMIOTY

    Na start zawsze kupuję Ostrze Złodziejki Czarów oraz Mikstury Zdrowia. Przy pierwszym powrocie do bazy zaopatruje się w Lodowy Kieł oraz/lub Bluźnierczy Bożek i Amulety Wróżki, aby jak najlepiej przyspieszyć regenerację many. Poniżej wstawiam końcowy już zestaw przedmiotów.

    m2ibCtkZ98WnjeQYdnQUGP1cib0YlY.PNG

    To już wszystko, co na dzisiaj przygotowałem. Mam nadzieję, że mój poradnik pomoże osobom zaczynającym swoją przygodę z Nami i ułatwi im te początkowe gry nią.

    KONIEC! :P

    7 sierpnia 2019 15:12 324
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się