• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Jinx - Wystrzałowa Wariatka --> Poradnik.

    Cześć!

    W dzisiejszym poradniku porozmawiamy sobie o Jinx – Wystrzałowej Wariatce. Jest ona jednym ze strzelców, których możemy spotkać na dolnej alei wraz z supportem. Potrafi zadać ogromne obrażenia, co obecnie czyni ją jedną z najsilniejszych picków na tę rolę.

    Zapraszam!


    UMIEJĘTNOŚCI

    latest?cb=20140214064011&path-prefix=pl Umiejętność pasywna: Zabawmy się!

    Po zniszczeniu wieży lub uczestnictwie w zabójstwie wroga Jinx otrzymuje ogromną premię do prędkości ruchu i ataku. Na czas działania tej umiejętności zostaje zniesiony limit prędkości ataku naszej bohaterki.

    Umiejętność Q: Zmienianko!

    Jinx przełącza się między swoimi broniami.

    latest?cb=20140214064017&path-prefix=pl Pif Paf – Działko Obrotowe – ma mniejszy zasięg, a jego szybkość wzrasta wraz z kolejnymi podstawowymi atakami.

    latest?cb=20140214064014&path-prefix=pl Rybeńka – Wyrzutnia Rakiet – ma większy zasięg, ale zmniejszoną prędkość ataku, a każda wystrzelona rakieta zadaje obszarowe obrażenia fizyczne i kosztuje 20 many.

    latest?cb=20140214064001&path-prefix=pl Umiejętność W: Bzzzyt!

    Jinx strzela ze swojego pistoletu w linii prostej. Pocisk zatrzymuje się na pierwszym trafionym bohaterze, spowalnia go i zadaje obrażenia fizyczne, tym samym zapewniając wizję na danym celu.

    latest?cb=20140214064004&path-prefix=pl Umiejętność E: Ogniste Gryzaki!

    Jinx rzuca trzema pułapkami. Przeciwnicy, którzy w nie wejdą otrzymują obrażenia i zostają unieruchomieni. Po krótkim czasie pułapki same wybuchają, zadając obszarowe obrażenia. Jeden przeciwnik może zdetonować tylko jedną pułapkę.

    latest?cb=20140214064007&path-prefix=pl Superumiejętność: SuperMegaRakieta Śmierci!

    Jinx wypuszcza ogromną rakietę o globalnym zasięgu, która leci w linii prostej i zatrzymuje się na pierwszym trafionym bohaterze, zadając mu i wszystkim dookoła ogromne obszarowe obrażenia fizyczne, zależne od aktualnego poziomu zdrowia celu.

    KOLEJNOŚĆ ROZWIJANIA UMIEJĘTNOŚCI

    R -- > Q -- > W -- > E

    KILKA WSKAZÓWEK DOTYCZĄCYCH UMIEJĘTNOŚCI

    * Podczas gry staraj się kontrolować inne linie, aby widzieć, czy możesz użyć swojej superumiejętności i zabić wroga z niskim poziomem zdrowia.

    * Używaj umiejętności W w połączeniu z umiejętnością E w celu ucieczki.

    * Umiejętność W idealnie sprawdza się przy nękaniu, a także doganianiu przeciwników, więc staraj się trafiać nią jak najczęściej.

    * W teamfightach staraj się używać rakiet. Zmień je na działko w momencie, gdy któryś z przeciwników się zbliży.

    RUNY

    Poniżej przedstawiam mój standardowy zestaw run na Jinx. Zabójcze Tempo bardzo pomaga w walkach zarówno w początkowej fazie gry, jak i tych drużynowych.

    SjAsbhJOJrGQs0K3VNVNJMF96sj3UE.PNG

    CZARY PRZYWOŁYWACZA

    Jeżeli chodzi o czary przywoływacza to mamy tutaj dwie opcje do wyboru. Standardowo stawiam na Błysk i Barierę, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby wziąć Uzdrowienie. Wybór zależy najczęściej od tego, kto jest naszym supportem.

    POCZĄTKOWA FAZA GRY

    Grając Jinx zwracam szczególną uwagę na zabijanie stworów. Jeżeli tylko uda mi się uzyskać 1300 złota, od razu wracam do bazy, aby kupić K.W. Miecz, który znacząco zwiększa zadawane obrażenia. Po powrocie na linie można śmiało inicjować walki. Tak jak wspomniałem we wskazówkach, po uzyskaniu 6. Poziomu staram się wykorzystać moją superumiejętność na innych liniach.

    PRZEDMIOTY

    Na samym początku gry standardowo kupuję Miecz Dorana oraz Miksturę Zdrowia.

    Poniżej znajduje się mój typowy zestaw przedmiotów na Jinx. Trzy pierwsze z nich to absolutna  konieczność, natomiast resztę można dopasować w zależności od przebiegu rozgrywki.

    jLFYdE9QXkQOXaKwbBm7ZY4Y4IYXff.PNG

    Mam nadzieję, że objaśniłem wszystkie zagadnienia związane z naszą Wariatką. Zapraszam do pozostawienia opinii na temat mojego artykułu.

    KONIEC! :P

    5 sierpnia 2019 20:33 324
    0

    Dzięki ziomek za good artykuł

    27 sierpnia 2019 13:28 324
    0

    dobra robota, chociaż się jedno zdjęcie zepsuło.

    27 sierpnia 2019 21:25 324
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się