• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Gothic 1

    Gothic 1 Jest jedną z 3 części sagi jest to gra cRPG Powstała w:

    Niemcy – 15 marca 2001
    USA – 23 listopada 2001
    Polska – 29 listopada 2002

    Dlaczego warto zagrać w grę zwaną gothic? czym się wyróżnia?
    -Systemem walki
    -ciekawą fabułą
    -niesamowitymi lokacjami
    -niesamowity klimat
    Zawiera trzy obozy:Stary i nowy obóz oraz obóz na bagnie
    Dowódcy:
    starym obozem rządzi magnat Gomez
    nowym obozem rządzi Saturas
    obozem na bagnie rządzi Y`berion
    Stary i nowy obóz prowadzą ze sobą wojne od zawsze
    Nowy obóz chce się wydostać za pomocą magicznej rudy aby wysadzić barierę
    Stary obóz nie chcę się wydostawać gdyż ma wszystkie luksusy z handlu ze światem zewnętrznym
    Nasz bohater zaczyna na placu wymiany i zostaje walnięty przez Bullita nazywają to "chrztem wody"
    Bezimienny spotyka nowych przyjaciół Diega,Gorna,Miltena i lestera którzy są jednym z głównych bohaterów wokół których obraca się cała gra gracz może dołączyć do każdego obozu i od tego zależy dalsza fabuła.Głównym celem naszego bezimiennego bohatera jest pokonać demona imieniem Śniący który chce zniszczyć cały świat, gdy go zabija niszczy bariere i każdy może uciec ale zostaje pogrzebany w świątyni śniącego
    Na podstawie pierwszej części sagi, fanowski zespół T.M.T. Production stworzył film Gothic der film, oparty na silniku graficznym gry, z której zaczerpnięto znaczną część dialogów. Kilka szczegółów z filmu nie ma miejsca w grze, jednak całość fabuły jest prawie identyczna. Film trwa około dwóch godzin. Istnieje także angielska wersja tego filmu – GothicThe Movie – która w stosunku do niemieckiego filmu jest skrócona o kilkanaście scen. Gra dodatkowo posiada dużą ilość eastereggów. Początkowo nad Gothicem (wtedy zwanym Orpheusem) pracowały zaledwie cztery osoby. Sorki że napisane tak chaotycznie ale nie wiedziałem od czego zaczął :)

    4 lipca 2017 18:25 324
    0

    Do tego klasyku nie trzeba zachęcać 👍
    Fajny wpis ;)

    4 lipca 2017 21:35 324
    0

    Ja gralem tylko w 2 czesc

    9 lipca 2017 21:38 324
    0

    bardzo fajna gra

    1 listopada 2020 15:14 324
    0

    Gothic jest the bist

    7 listopada 2020 14:02 324
    0

    Ten kto nie grał to plebs z niego xD

    7 listopada 2020 14:02 324
    0

    gothic super gra

    7 listopada 2020 15:58 324
    0

    Fajny artykuł.

    8 listopada 2020 21:26 324
    0

    Fajny artykuł!




    8 listopada 2020 21:31 324
    0

    Mam jaja. Zwykłe jaja? Nie, to są smocze jaja, a nie jajka.Ile razy masz zamiar jeszcze mi bdhxhdhdb OO CHOLLERA! Smocze jaja? Do licha, skąd je wytrzasnąłeś?Zabrałem je ludziom.Pokaż. Hmm... Bardzo twardy materiał. Gdybym miał trochę magiczne jaja ze stali, mógłbym robić bronie lepsze niż zwyczajne. Dawaj. Dawaj. Kurrwa! Chcesz żebym je kupił? No tak, zapłacę powiedzmy yuyuy 300 sztuk złota za każde jajo.Chcesz smocze jaja?Jaasne! Dawaj. Dawaj. Zapłacę. Zapłacę. Zapłacę.Mam tu kilka Mam kolejne. Chcesz kolejne?Dawaj. Dawaj. uAAAANo to co,chcesz?UUAUAUAAINie, zapomnij o tym. Nie dostaniesz. Myśl że je zatrzymam. Zachowaj więc swoje złota.

    18 listopada 2020 20:47 324
    0

    Fajny artykuł!

    18 listopada 2020 21:03 324
    0

    Fajny artykuł!


    18 listopada 2020 21:03 324
    0

    nie wiem o czym to jest ale chce expa

    18 listopada 2020 21:32 324
    0

    czytałem to xd

    18 listopada 2020 22:12 324
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się