• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Warwick - Postrach Zaun --> Poradnik.

    Cześć !

    W dzisiejszym poradniku zajmiemy się Nieposkromionym Postrachem Zaun, czyli Warwickiem.
    Jest to jedna z najprostszych mechanicznie postaci, która bardzo dobrze sprawuje się wyłącznie w Jungli.
    Dzięki jego umiejętnościom jest on znakomitym łowcą, który potrafi unicestwić przeciwników z małą ilością zdrowia podczas teamfightu.

    Zapraszam !


     

    UMIEJĘTNOŚCI

    WarwickP.png  Umiejętność pasywna: Wieczny Głód.

    Podstawowe ataki Warwicka są wzmocnione o dodatkowe obrażenia magiczne. Dodatkowo leczą go, jeśli poziom jego zdrowia spadł poniżej 50%.

    WarwickQ.png Umiejętność Q: Paszcza Bestii.

    Warwick atakuje przeciwnika gryząc go, tym samym lecząc się o procent zadanych mu obrażeń.

    WarwickW.png Umiejętność W: Krwawe Łowy.

    Warwick otrzymuje premię do prędkości ruchu, gdy zmierza w kierunku przeciwników posiadających mniej niż 50% zdrowia, oraz premię do prędkości ataku, gdy zaczyna ich atakować. W przypadku, gdy ich zdrowie spadnie poniżej 20%, Warwick wpada w szał i jego premie się potrajają.

    WarwickE.png Umiejętność E: Pierwotne Wycie.

    Przez kolejne 2,5 sek. Warwick otrzymuje zmniejszone obrażenia, a po ponownym użyciu umiejętności wyje, odstraszając pobliskich przeciwników.

    WarwickR.png Umiejętność R: Bezkresna Niewola.

    Warwick
    rzuca się do przodu łapiąc w szpony pierwszą napotkaną na swojej drodze ofiarę, przygwożdżając i raniąc ją przez 1,5 sek.

    KOLEJNOŚĆ ROZWIJANIA UMIEJĘTNOŚCI

    R - - > Q - - > E - - > W

    KILKA WSKAZÓWEK DOTYCZĄCYCH UMIEJĘTNOŚCI

    *Zasięg superumiejętności Warwicka zwiększa się wraz z wartością jego prędkości ruchu.
    *W czasie ganku nie używaj R jako pierwszej umiejętności, przyda się ona do dogonienia ofiary, która prawdopodobnie wcześniej użyła Błysku.
    *Warwick dzięki umiejętności leczenia się jest w stanie sam zabić smoka już na 3 poziomie postaci.

    CZARY PRZYWOŁYWACZA

    Tutaj sprawa jest, wydaje mi się, oczywista. Standardowo stawiam na Porażenie oraz Błysk do ucieczki w sytuacjach podbramkowych.

    RUNY

    Według mnie najlepsze zestawienie run prezentuje się następująco.
    pPELfbO2oeNHYra71ZI6X6mxuK5q4C.PNG
    Główna linia run – Precyzja - daje nam ogromną pomoc w początkowej fazie gry jako Jungler, podnosząc wartość szybkości naszego ataku.
    Druga linia – Czarnoksięstwo - dodaje nam bonus do naszej prędkości poruszania się, szczególnie na rzecze.

    POCZĄTKOWA FAZA GRY

    Najlepsze przedmioty startowe.
    eaGKK9c8ryZVe3jNKLt8ngRkcHIkj3.PNG

    Warwickiem zawsze zaczynam na Blue, następnie zabijam Wilki i od razu idę na Reda. Po pokonaniu Reda przy użyciu Porażenia próbuję gankować środkową aleję. Następnie na 6. poziomie ganki przychodzą z łatwością.
    Zalecam także próbowanie przedostania się oraz kradzieży stworów z jungli naszego przeciwnika. Dobry Warwick na 3. poziomie świetnie sprawdza się w walce z większością Junglerów. Polecam również spróbować zabić smoka w okolicach 3. poziomu.

    PRZEDMIOTY

    Poniżej przedstawiam mój ulubiony zestaw przedmiotów na Warwicka, który według mnie sprawdza się najlepiej.
    P5GWgf9tSLWx6UqOO4Q8fRB4mvpBWy.PNG

    KONIEC! :)

    Mam nadzieję, że od teraz gra Warwickiem stanie się jeszcze prostsza i przyjemniejsza.
    Jest to bardzo dobra postać jeśli chcemy zacząć swoją przygodę z Junglowaniem.
    Zapraszam do komentowania oraz pozostawienia opinii odnośnie mojego poradnika!

    Dziękuję za przeczytanie i widzimy się niedługo w kolejnym artykule!

     

     

    4 sierpnia 2019 20:51 324
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się