• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    World of Tanks

    (4.31/5) 6685 ocen

    Gold za granie w gre

    Hej Znalazłem stronę na której można zdobyć golda do World of Tanks. Jedyne co trzeba robić to grać randomki. Na stronie trzeba wcześniej dołączyć do wyzwania darmowego lub jak ktoś woli płatnego i zagrać minimum 4 randomki. Zdobywa się punkty zależne od miejsca które się zajęło. Ogólnie miły sposób na zdobywanie golda bo trzeba tylko grać więc postanowiłem się z wami podzielić. Tutaj link do strony na której trzeba się zarejestrować i połączyć konto z gry. http://social.pwnwin.com/share?referrer=AWRK Powodzenia

    4 lipca 2017 00:48 1
    0

    Dzięki skorzystałem z tej stronki i jestem pod wrażeniem działania tej strony.

    4 lipca 2017 15:34 1
    0

    Żeby dostawać sensowne punkty musisz 1. Grać tylko na dychach 2. Zadawać dużo uszkodzeń 3. Nie mieć frajdy z gry i grać tylko dobrymi czołgami, więc wole już zbierać punkty na Gamahag i innych tego typu stronkach ;)

    6 lipca 2017 13:22 1
    0

    alexstopa brałeś w tym udział?
    Widać, że nie bo:
    - nie trzeba grać na X
    - niekoniecznie trzeba zadawać dużo uszkodzeń bo można zadać w 4 bitwach po 2k uszkodzeń i nie stracić wgl swojego hp i przetrwać bitwe. I wtedy wyjdzie na to samo jak byś zadał 4k dmg i stracił 3/4 swojego hp lub cały i nie przetrwał bitwy.
    - jeżeli grasz w tą gre i przynosi ci ona frajde to dlaczego naglema ci ona nie przynosić frajdy gdzy zaczniesz zbierac punkty ? grasz tak samo jak byś się nie zapisywał na stronie

    6 lipca 2017 20:49 1
    0

    Nie podoba mnie się ta strona

    7 lipca 2017 16:14 1
    0

    czy to napewno działa

    7 lipca 2017 17:29 1
    0

    Nie podoba mi sie ta strona ponieważ czuć od niej lewizne :/

    8 lipca 2017 18:10 1
    0

    Nawet jeżeli czujesz od niej lewizne to i tak nic nie stracisz biorąc na niej udział.
    Nie podajesz żadnych danych osobistych, nie lokujesz żadnej realnej kasy. Grasz tylko randomki i jeżeli coś by ci mieli zabrać to tylko czas poświęcony na granie randomów które i tak codziennie grasz.
    Zobacz sobie ile ludzi w to gra i od kiedy mają konta założone na tej stronie.
    Ja tą strone mogę polecić ale nie będe nikogo zmuszał. Jego strata.

    9 lipca 2017 00:23 1
    0

    Ta strona niby jest z lekka podejrzana, ale jeżeli piszą prawdę to idzie zarobić tak jak na Gamehagu tylko zamiast w losowe gierki grasz w to co lubisz, a nagrody bijesz praktycznie przy okazjii.

    10 lipca 2017 14:39 1
    0

    Dokładnie tak jak kolega wyżej napisał.

    12 lipca 2017 01:49 1
    0

    okej

    4 sierpnia 2017 00:42 1
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się