• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Realm Royale - 3 skiny do wojownika

    Witajcie kochani! Dzisiaj przedstawię wam trzy najładniejsze skórki do wojownika. Mam nadzieję, że się wam spodoba. I tak dla jasności, to będą tu tylko ostateczne formy skórek.


    Arcymistrz
    Skin Warrior Grandmaster.png
    Skórka pochodząca z drugiego biletu rozgrywek - "Stal i Cień"

    Głównie podobają mi się tutaj elementy pancerza oraz korpus postaci. Te pierwsze są wykonane porządnie, ładnie i starannie. Przez mocne akcenty na krawędziach, sprawiają wrażenie naprawdę grubych oraz wytrzymałych. Są też odpowiednio pokolorowane - karmazyn oraz metaliczne, ciemna szarość naprawdę nieźle się łączą. Zaś skórzana kamizelka, którą nosi postać, została wykonana naprawdę szczegółowo i całkiem ładnie, chociaż można byłoby stworzyć coś piękniejszego. Sznur przecinający klatę postaci trochę mi przeszkadza, jego obecność lekko drażni moje oczy. Mogli chociaż zrobić dwa sznury, tworzące na piersi wielkie X. Sandałki naszego wojownika mi się nie podobają, ale muszą tu być. Skórka jest przecież inspirowana ninja i samurajami. To, co tu nie musiało być, to te dziwne spodnie, przypominające pantalony. Nie wiem, czy ninja nosili coś takiego, ale nie wygląda to zbyt ładnie. Dużo lepiej wypadłby tutaj obcisły lateks. Mogli przynajmniej zrobić je czerwone, a nie czerwono-różowe.
    Mówiąc ogólnie, skin nie jest aż taki ładny... ale te, które się nie dostały, są brzydsze.

    Piecowy rycerz
    Skin Warrior Forgefire Knight.png
    W odróżnieniu od poprzedniej, ta skórka nie pochodzi z biletu rozgrywek a po prostu była do zakupienia w sklepie. Po pierwsze - kombinacja czerni ze złotem może nie jest tak dobra, jak ta z czerwienią, ale dalej wygląda to naprawdę fajnie. Wszystkie elementy pancerza wyglądają wyśmienicie, a żar buchający z wnętrza naszego gorącego chłopca jest dobrze wykonany. Osobiście widzę malutki problem przy kostkach rycerza. Wygląda, jakby był tam lekko przypalony i osmolony... ale może taki był zamysł, więc nie będę się tego czepiał. Większy problem mam ze spodenkami, które dziwacznie wystają zza pancerza, jakby nasz wojownik ciągle musiał mieć swoją klingę w gotowości. Ale odkładając żarty na bok, to uważam, że jaśniejsza część powinna być tą ciemniejszą. Chodzi mi o to, żeby obecny ciemniejszy kolor zostawić w spokoju, ale ten jaśniejszy przyciemnić. Wyglądałoby to ładniej. Najbardziej irytuje mnie tutaj ten pas. Wygląda, jakby został zrobiony niestarannie, po to by zapchać wizualną dziurę. Czarno-złoty, ciężki pas byłby tu lepszym wyborem.
    Dobrze... przejdźmy do miejsca pierwszego!

    Pan ciemności
    Skin Warrior Lord of Darkness.png
    Skórka jest naprawdę piękna i starannie wykonana. Chociaż niektóre elementy są trochę kiczowate, na przykład stópki, to koniec końców wyglądają cudnie, ponieważ łączą się ze sobą. Postać utrzymana jest w odcieniach szarości oraz granatowym. Główną ozdobą są tu naramienniki oraz napierśnik. Te pierwsze stylizowane są na rogate czaszki smoków, a na tym drugim znajduje się trupia czaszka ze skrzydełkami nietoperza. Mi osobiście najbardziej podoba się tu to, co postać ma pod zbroją. Tekstura tego ubranka jest naprawdę przyjemna dla oka oraz dosyć epicka. Patrząc na naramienniki wnioskuję, że miała to być "gadzia skóra" Kolejnym fajnym elementem jest świecący zimnym, niebieskim blaskiem hełm, z dwoma rogami. Ten blask pojawia się też w innych miejscach, a mianowicie wydobywa się z "oczu" ozdobnych naramienników.
    Mówiąc wprost, jest to najładniejszy skin do tej postaci... oczywiście według mnie. Czekajcie z niecierpliwością na 3 najlepsze skórki do pozostałych czterech postaci.
    Pa, pa kochani!

    2 sierpnia 2019 17:29 324
    0

    tak tak jeszcze jak

    2 sierpnia 2019 19:24 324
    0

    spoko wyszło :)

    3 sierpnia 2019 15:18 324
    0

    spoko artykuł

    4 sierpnia 2019 22:03 324
    0

    Dobre! Czekam na więcej

    17 sierpnia 2019 09:19 324
    0

    ladne skiny

    17 sierpnia 2019 13:42 324
    0

    spoko skiny fajny artykuł

    19 sierpnia 2019 21:25 324
    0

    xd

    19 sierpnia 2019 21:54 324
    0

    zajefajne skiny!
    😍

    19 sierpnia 2019 21:56 324
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się