• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Gry Coop na PC i telefon

    Zna ktoś jakieś ciekawy gry Coop? (na telefon też mogą być) :v

    31 lipca 2019 11:44 491
    0

    The escapist 2, A Way Out, Raft i Forts. Na telefonie nie gram w gry więc nie polece ci żadniej.

    31 lipca 2019 12:06 491
    0

    Cry of fear przeszedłem 2 razy, podobnie z innymi grami tu, lecz forts nigdy nie widziałem, napewno zobaczę. Dzięki za propozycję ^^

    31 lipca 2019 13:08 491
    0

    Znam kilka dobrych gier kooperacyjnych. Mogę nawet napisać do każdej po 2 krótkie zdania.

    Left for Death - głównie polega na zabijaniu zombie i wykonywaniu misji. W oryginalnej wersji jest mało plansz więc polecam pobrać dodatkowe z internetu.
    The Forest - bardzo dobra gra surwiwalowa. Jeszcze lepsza gdy masz z kim pograć :D Wiele emocji jest przy niej (bo jak to jest horror) a nie zajmuje dużo miejsca oraz ma niskie wymagania.

    Dying Light - też w klimacie zombie lecz świat tutaj jest otwarty. Polecam, szczególnie że stworzyli ją polacy ;p

    Dark Souls - też jest tutaj kooperacja lecz żeby z kimś pograć trzeba się nieco pomęczyć więc to takie pół na pół. Ale ogółem gra świetna.

    Helldivers - można zagrać na jednym komputerze lub osobno (jak na jednym to jest potrzebny pad). Tutaj po prostu wykonuje się wspólnie misje więc nie nazwałabym tą grą fabularną.

    Na razie więcej mi do głowy gier kooperacyjnych nic nie przychodzi - no może jeszcze Cię zainteresuje Dungeon Siege i Grim Dawn.

    31 lipca 2019 14:58 491
    0

    Większość też znam, ale widzę tu nowe tytuły, dzięki

    31 lipca 2019 17:01 491
    0

    No to może Death Stranding. Niestety premiera dopiero w listopadzie, ale bardzo na nią wyczekuję. Jeszcze z takich co tu jeszcze nikt nie wymienił to może Anthem lub For Honor :)

    31 lipca 2019 18:47 491
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się