• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Fragi w Critical Ops

     Witam wszystkich. Z tego miejsca chciałbym odesłać was do jednego z moich poprzednich artykułów, w którym dokładnie opisuję grę, której testowaniem pod względem skuteczności wszystkich broni zająłem się ostatnio.
     Może wiecie już czym jest C-OPS. Jest to gra typu FPS, która obecnie dostępna jest za darmo w aplikacji Facebook Gameroom. Przebieg rozgrywki w niej, jest bardzo zbliżony do mechaniki działania CS:GO. Tak dla jasności. Postanowiłem w ramach testu sprawdzić, ile fragów zdobędę z poszczególnych broni w konkretnym czasie, podczas zwykłego meczu w trybie Deathmatch.
    W Critical Ops znajdziemy 5 rodzajów broni:
    1.Karabiny
    2.Pistolety
    3.Pistolety Maszynowe
    4.Strzelby
    5.Karabiny snajperskie
    Oto wyniki, które udało mi się odnotować:
    M4 - 10
    SA58 - 15           KARABINY- 4 minuty każdy
    AUG - 11
    HK417 - 8
    SG - 14
    AK - 10
    IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
    MP5 - 2
    MP7 - 6           PM'y - 4 minuty każdy
    P90 - 7
    IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
    P250 - 1
    MR96 - 2
    XD .45 - 1           PISTOLETY - 2 minuty każdy
    D.MTX - 8
    GSR - 3
    IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
    FP6 - 3
                                                STRZELBY - 3 minuty każdy
    SUPER90 - 2
    IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
    Uratio - 8
                                                  SNAJPERKI - 3 minuty każda
    M14 - 5
    MAPA; BUREAU
     Oczywiście kwestia fragów, to kwestia umiejętności i przyzwyczajenia do danej broni. Ale mam nadzieję, że podałem tu choćby przybliżone/średnie rezultaty. Może nawet pomogłem komuś w wyborze najskuteczniejszej broni. Co ciekawe, Cops jest bardzo szybko rozwijającą się grą, zwłaszcza na platformie mobilnej. Na chwilę obecną są organizowane liczne turnieje otwarte i ligi, w których nagrody to setki i tysiące dolarów.  A do tego już wkrótce deweloperzy będą wprowadzali system rang. Osoby które czują się dobrze w grach typu FPS, powinny spróbować.

                                                                                                                                                                                    Stawiar

    30 czerwca 2017 11:00 324
    0

    Witam wszystkich. Z tego miejsca chciałbym odesłać was do jednego z moich poprzednich artykułów, w którym dokładnie opisuję grę, której testowaniem pod względem skuteczności wszystkich broni zająłem się ostatnio.
    Może wiecie już czym jest C-OPS. Jest to gra typu FPS, która obecnie dostępna jest za darmo w aplikacji Facebook Gameroom. Przebieg rozgrywki w niej, jest bardzo zbliżony do mechaniki działania CS:GO. Tak dla jasności. Postanowiłem w ramach testu sprawdzić, ile fragów zdobędę z poszczególnych broni w konkretnym czasie, podczas zwykłego meczu w trybie Deathmatch.
    W Critical Ops znajdziemy 5 rodzajów broni:
    1.Karabiny
    2.Pistolety
    3.Pistolety Maszynowe
    4.Strzelby
    5.Karabiny snajperskie
    Oto wyniki, które udało mi się odnotować:
    M4 - 10
    SA58 - 15 KARABINY- 4 minuty każdy
    AUG - 11
    HK417 - 8
    SG - 14
    AK - 10
    IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
    MP5 - 2
    MP7 - 6 PM'y - 4 minuty każdy
    P90 - 7
    IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
    P250 - 1
    MR96 - 2
    XD .45 - 1 PISTOLETY - 2 minuty każdy
    D.MTX - 8
    GSR - 3
    IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
    FP6 - 3
    STRZELBY - 3 minuty każdy
    SUPER90 - 2
    IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
    Uratio - 8
    SNAJPERKI - 3 minuty każda
    M14 - 5
    MAPA; BUREAU
    Oczywiście kwestia fragów, to kwestia umiejętności i przyzwyczajenia do danej broni. Ale mam nadzieję, że podałem tu choćby przybliżone/średnie rezultaty. Może nawet pomogłem komuś w wyborze najskuteczniejszej broni. Co ciekawe, Cops jest bardzo szybko rozwijającą się grą, zwłaszcza na platformie mobilnej. Na chwilę obecną są organizowane liczne turnieje otwarte

    12 września 2020 11:44 324
    0

    No fajnie napisane

    26 września 2020 19:51 324
    0

    lol

    27 września 2020 10:55 324
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się