• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Nowy Bohater League of legends!

    Co myślicie o Kaynie? Według mnie to trochę przesada! P.S Ci co jeszcze nie znają Kayna https://www.youtube.com/watch?v=YrK-kbqNbk4

    29 czerwca 2017 09:00 491
    0

    Kayn.. Kayn.. Kayn bardzo skillami przypomina mi Dariusa, i troszeczkę Sidona. Nie mam pojęcia, co o nim myśleć, wizualnie mi się nie podoba, Riot nie popisało się jakąś unikatowością skilli, no chyba, że mówimy tu o samych umiejętnościach, a nie animacji, czyli jak już wcześniej wspomniałem, podobnymi do skillów Dariusa. Myśle, że nie będę nim grać, najwyżej jak będzie w rotacji machne sobie giereczke, żeby spróbować. Tak czy siak, na chwile obecną nie wiele mogę o nim powiedzieć.

    29 czerwca 2017 10:37 491
    0

    Można o nim powiedzieć Noob Champ. Przez swoją pasywkę może już posiadać 25% Life Steal na 7 poziomie wybierając postać "Darkina". Ja jednak zdecyduje się na jego kupno ponieważ podoba mi się ta postać swoją mobilnością, obrażeniami i przeważnie gram na Midzie i Topie. Kayn jest postacią która się szybko nie nudzi (głównie przez umiejętność bierną). Postać zostanie oficjalnie dodana na wszystkie serwery za 2 tygodnie.

    29 czerwca 2017 11:58 491
    0

    Wydaje się całkiem mocny po max 2-3 tygodniach NERF. Duże ban ratio będzie. :-)

    1 lipca 2017 09:04 491
    0

    fajne

    2 lipca 2017 01:08 491
    0

    Wydaje wam się przesadzony ale tak nie będzie zostanie jeszcze pewnie znerfiony kilka razy zanim wejdzie do gry . A co do samej gry to napoczątku będzie szał wszyscy będą nim grali a potem wszyscy o nim zapomną i raz na jakiś czas będzie można go zobaczyć w grze

    2 lipca 2017 09:06 491
    0

    Jak zwykle kolejny nowy chempion i jak wejdzie będzie bardzo mocny póki czegoś nie zmienią.

    7 lipca 2017 14:54 491
    0

    3/10

    7 lipca 2017 16:10 491
    0

    To Będzie tak jak z Camille. Perma Ban na 2 tygodnie, duży nerf, zapomną i później biedny Riot będzie musiał ją ulepszyć bo będzie strzasznie słaba

    7 lipca 2017 17:48 491
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się