• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    WAKACJE Z GAMEHAG!

    Ktoś robi zadania do tej akcji WAKACJE Z GAMEHAG ?? Stoję na 3 skrzynce. Uzbierłem 100KD, mam aktywny przycisk otwórz skrzynię a jak klikam to pisze że musze uzbierać 100KD. Support na chwile obecną nie był w stanie pomóc.

    13 lipca 2019 21:23 491
    0

    Uzbierałem 100KD, skrzynka była nieaktywana, odczekałem 24h, w tym czasie nie otwierałem żadnych skrzynek. Po 24 h pojawił się przycisk że moge otworzyć skrzynkę. Gdy go klikam pojawia sie info ze mam nazbierać 100KD

    13 lipca 2019 22:00 491
    0

    Właśnie dostałem bana. Poziom pomocy supportu = 0
    Można kilka razy pisać to samo a i tak nie czytają ze zrozumieniem. Każą wykonac zadanie, mimo że napisałem że juz to zrobiłem . Dwa razy. Skoro nie wiedzą jak pomóc to dają bana żeby im du.. nie zawracać. Oto treść ostatniej konwersacji z obsługą:
    "...Hej! O którą skrzynie chodzi ? :)
    - Wakacyjny Skarb 3 I prosze mi nie pisać że mam zebrac 100KD, i ze nie otwierać innych skrzyń w tym czasie i że KD mają być z zadań a nie za aktywację konta itp Bo ja to wszystko wiem. I tak zrobiłem , 2 x zebrałem po 100KD a skrzyni nadal nie mogę otworzyć. I nie jest to moja wina, tylko Wasza bo są jakieś głupie reguły o których nie informujecie
    Misty avatar
    - Witaj! Jeśli wiesz gdzie leży błąd, lecz pomimo tego chcesz innej pomocy - niestety nie mogę nic z tym zrobić. Musisz zebrać 100KD przed otwarciem skrzyni i nie otwierać innych darmowych skrzyń w międzyczasie.

    14 lipca 2019 01:10 491
    0

    Na spokojnie przemyśl jeszcze raz sprawę. Kliknij na powiadomienia i wybierz "Pokaż wszystkie". Wypisz sobie wszystkie punkty KD, które zdobyłeś w czasie 2019-06-21 do 2019-09 za wykonane zadania. Być może błędnie liczysz zarobione punkty patrząc na ogólną pulę posiadanych (w co wliczają się KD za aktywację konta, codzienne logowania. oglądanie reklam itp, a nie tylko KD zdobyte za wykonywanie zadań). Być może okaże się, że brakuje Ci tylko kilku punktów do osiągnięcia celu. Jeśli zaś nadal będzie Ci wychodziło, że to support się myli, napisz do Misty podsumowanie zdobytych punktów wraz z datami ich otrzymania.

    14 lipca 2019 04:08 491
    0

    To dziwne, na ogół nie mam kłopotu ze skrzynkami.

    14 lipca 2019 08:06 491
    0

    tak wygląda moja historia ostatnich punktów:

    1d +12 wykonanie zadania do gry One Piece Online 2
    1d +5 codzienne logowanie
    1d +1 Strefa apek x6
    1d +1 Strefa apek x10
    1d +1 Strefa apek 1d
    +91 wykonanie zadania do gry Dragon Lord

    Jak widac nie otwieram w tym czasie żadnych skrzyń a punktów z samych zadań jest 91+12= 103.

    Mało tego, wcześniej miałem zadanie
    +144 wykonanie zadania do gry Guardians of Ember
    ale w miedzyczasie otwierałem skrzynkę STEAM ,wiec mi zablokowało(!!!) otwarcie skrzyni wakacyjnej

    Oczywiście support nie potrafi sobie poradzić z problemem, wiec daje bana aby uciszysz marudnego klienta.

    Nie mam gdzie robić zadań, bo większośc mam zrobionych.

    14 lipca 2019 08:39 491
    0

    ja nie pomoge:(

    15 lipca 2019 12:57 491
    0

    czemu nie i ma to swoje atrybuty

    15 lipca 2019 19:33 491
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się