• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Mam dylemat życiowy [Lol]

    Kogo waszym zdaniem bardziej opłaca się kupić? Jhina czy Ezraela? Obie postacie bardzo mi się podobają ale nie wiem na kogo się zdecydować. Oczywiście tymi postaciami chce grać na adc. Piszcie w komentarzach postać i uzasadnienie, z góry dzięki

    18 czerwca 2017 10:54 491
    0

    ezreal.
    Postać jest bardziej mobilna. przez co łatwiej sie nią ucieka. może pokować z swojego Q które ma duży dmg. ma małe cdr. Może używać ulta aby odpushowywac lub farmić.

    18 czerwca 2017 12:15 491
    0

    Ezraela

    18 czerwca 2017 14:32 491
    0

    Kogo bardziej opłaca się kupić... Myślę, że niewolnika, który posiada liczne umiejętności manualne, dzięki czemu mycie naczyń i pranie skarpetek przestałoby być uciążliwe, bo świeżo zakupiony niewolnik wykonałby całą robotę za Ciebie dziękując przy tym za możliwość podjęcia się jej. Przemyśl tę sprawę, to lepsze niż kupowanie ludzików w grach. :D

    18 czerwca 2017 17:19 491
    0

    Ezreal jest mocny, dosyć mobilny. Jednak Jhin jest w mecie, jest bardziej mobilny, tylko kosztuje 6300 PZ, czyli po prostu droższa cena. Ezreal jest championem bardziej skillowym, jego wszystkie umiejętności są skill shotami. O Jhinie można bardziej powiedzieć noob champ. Duże obrażenia z samych ataków podstawowych. Sam wybierz.

    18 czerwca 2017 22:16 491
    0

    Ezreal, bardziej mobilny.

    25 czerwca 2017 14:22 491
    0

    Ezreal bardziej skillowy, lecz poza metą jhin ostatnio poprawiony i wydaje się być bardzo silny i prosty łatwo się dostosować do jego prędkości ataku. Polecam Jhina,

    8 lipca 2017 17:28 491
    0

    Właśnie zauważyłem że ostatnio więcej osób zaczeło grywać Jhinem, Ezreala już kupiłem, teraz jeszcze 2400ip do Jhina c:

    8 lipca 2017 18:02 491
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się