• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Jakie misje i jak je wykonać wejdź i sie przekonaj ) < -

    Tu macie jakie misje są do wykonania a na dole krótki poradnik jak wygrać aby nie przegrać i szybko dostać upragnione KD :D

    ZADANIE 1 - Wygraj w 25 bitwach
    ZADANIE 2 - Wygraj w 30 bitwach
    ZADANIE 3 - Wygraj w 40 bitwach

    Proste łatwe zadania tylko nie oszukujmy sie tak cały dzien moze zejsc na wygrywanie meczy bo sporo jest rosjanów co specjalnie wjezdzaja pod celownik i przez to przegrywamy mecz im nas wiecej czym większe szanse zeby wygrać mecz aha i starajcie sie chować za jakimis domami kamieniami i drzewami i spróbować sciągnać kilka czołgów to nie jest wcale łatwe wystarczy ze wjedziemy na sam srodek mapy i juz nas enemy zdejmuje wiec trzeba rozegrać swoja taktyke duzo mysleć jak zestrzelić czołg zeby cie nikt nie wykrył, mecze szybko trwają ale sie przewaznie przegrywa musicie grac losowe bitwy zeby wam zatwierdzili ja robiłem taki bład ze grałem coop i przez to straciłem mnóstwo czasu wiec nie zrobcie takiego samego błedu i grajcie losowe bity gracze vs gracze wtedy powinni wam na pewno zaakceptować misje pochłaniaja sporo czasu ale ze za tyle KD ? mysle za warto powodzenia w bitwach mam nadzieje ze pomogłem

    9 lipca 2019 18:22 2193
    0

    dzienki działa :P

    10 lipca 2019 03:43 2193
    0

    E super te zadanie izi są... Ja od rana juro gram ile dam radę to w jeden dzień zrobię całe 3 bo już mam 7 albo 8 wygranych

    10 lipca 2019 23:26 2193
    0

    No ja nie wiem czy takie łatwe, wydaja sie naprawde proste bo tylko wygrac ale teraz wez wygraj te mecze duzo tez przegralem na poczatku fajnie a pozniej coraz trudniej ja mialem ponad 90 meczy zagranych wygranych 40 a przegranych 50 wiec sporo sie tez przegrywało i denerwowało na ruskich bo tam ich jest najwiecej zobaczysz pozniej ze nie bedzie tak łatwo : p

    10 lipca 2019 23:30 2193
    0

    super :)

    29 lipca 2019 15:14 2193
    0

    Szkoda ze juz nima

    13 sierpnia 2019 16:46 2193
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się