• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Jak łatwo wbić 26lvl HQ?

    Wie ktoś ją wbić 26lvl HQ

    9 lipca 2019 13:14 2868
    0

    Nie mam pojęcia, też chciałbym wiedzieć

    9 lipca 2019 15:32 2868
    0

    Hq to baza?

    14 lipca 2019 20:18 2868
    0

    26 level w tej grze jest niezwykle trudny, ponieważ czas co kazdy level bazy wydluza sie jak nie myle od 3 do 4 godzin wiec jest trudno ale warto po te 13 tysięcy kamieni dusz ale to już zalesy od was pozdrawiam

    14 lipca 2019 21:38 2868
    0

    ludzie nie bądzcie Skończonymi frajerami .... nie da sie ukończyć tego zadania !!!!!!!! na 26 lv
    rozbudowa bazy o lv powiedzmy z 17 na 18 to ... tydzień -wymaga milionów farby plastiku ,metalu spreju
    mało tego zawsze wymaga rozbudowania kilku innych budynków najpierw .... to policzcie baza śmigłowców 48 godzin , koszary ,3 dni samolot zwiadowczy ,centrum badawcze to samo skarbonka to samo ,dalej koszary ,koszary artyleri ,schron ,fabryki ,farby ,plastiku ,metalu standarcik 2 dni .... na peewno na jeden budynek3 dni ??? cos kiepsko z matematyką ?
    i wisienka evencik ,, po co komu zbierac surowce '' zbieraja frajerzy a frajerów sie doi ....
    nagrody za srebrny event sa tak duże ze jedyne co sie w grze opłaca to griefing !!! czyli plądrowanie baz innych moga zabic wam oficera lub zamknac w wiezieniu skasować surowce i najgorsze wybic żołnierzy odbudowa armi to tak naprawdę budowa od nowa niby szpital i takie bzdury tylko wumaga surowców
    całośc pieknie zakamuflowana ze niby chronia poczatkujacych graczy
    acha w przyszłym tygodniu jest znowu fajny event mozna wygrac srebro ;) i wasza baza znowu w ***** ...
    NO ale są ,, bańki '' tak tyle że to kolejny wałek --- 8 godzinne 24 godzinne dropi bardzo rzadko albo sa za realna kasę i bardzo drogie !!!!
    byłen w 2 Korpusie na serwerze !!! obecnie nic z niego nie zostało bazy poziomów 1 d0 20 nic w grz nie znaczą a ja zmarnowałem juz 2 miesiące .....
    ********ć ta gre i wstawiajcie 1 gwiazdkę inaczej mnóstwo ludzi sie natnie
    NIE INSTALOWAC nie da sie ukonczyc nawet po zainwestowniu kasy no chyba że macie luźne 2 tyś tylko po co wtedy tu zagladalibyscie ;)

    18 sierpnia 2019 22:05 2868
    1

    Da się jak najbardziej ukończyć zadanie. Jeśli bierzesz udział w eventach zadanie można ukończyć w 1-2 miesiące. Dam wam trochę porad by szybciej zdobyć 26 poziom hq.

    1. Nie róbcie zbyt dużej armii i tak wam się nie przyda a szkoda surowców.
    2. Bierzcie udział w eventach. Obecnie w wojennym evencie co tydzień jest do wygrania 5 x 15h przyspieszenia (za mniej więcej 700k srebra czyli zdobycie minimum 40 miejsca) + to co możecie wydać w sklepie (ja teraz wydałem srebro na 10min x 1000 przyspieszeń. Podczas trwania tego eventu musicie użyć egidy (ochrony bazy) bo inaczej będziecie atakowani (więcej w 5 punkcie).
    3. Dobry korpus to podstawa. Zapewnia ochronę (nie 100%) i pomaga podczas eventów korpusu. Im lepszy korpus tym więcej złota możecie zdobywać i możecie więciej wydawać w sklepie korpusu. Ja w 1 korpusie na serwerze mogę kupić dziennie 1 x 8h przyspieszenia w czasie eventów 2-3.
    4. Macie problem z surowcami? Rozbudujcie fabryki plastiku, farby, metalu i prądu. Surowce można wymieniać u handlarza (ten na dole po lewej) gdzie czasami możemy wymieniać np. plastik za metal w formie skrzynek. Plastik i farbe zdobywać można w Kontrataku. Za 300 ptk zdobyć można 0,5 mln plastiku lub farby. Codziennie można tam kupić z 6-8 skrzynek co daje nawet 4 MLN farby DZIENNIE. Korpus też może wysłać wam surowce ale jeszcze nie musiałem o to prosić a mam już 24 poziom HQ.
    5. @ROTR72 Wiesz, że te "Bańki" można kupić u handlarza za 50% mniejszą cenę (chyba 400złota za 24h). Dziennie średnio zdobywam z 600-1000 złota więc nie jest to żaden problem. Nie mówię już o eventach gdzie tego złota można zdobyć o wiele więcej.
    Jeśli macie jeszcze jakieś pytania to śmiało możecie napisać na prv lub tutaj.

    19 sierpnia 2019 14:06 2868
    0

    respect kolo podaj nazwe sojuszu oraz koordynaty bazy musze wykonac pare telefonów do znajomych Chinoli ;)
    pierwsze 6 miejsc w srebrnym evencie wiadomy sojusz ;) w pierwszej 50 minimum 30 wiec albo jestes członkiem tego korpusu albo gramy w inne gry
    podtrzymuje : kupa wieksza od klocka słonia ale jak macie za dużo czasu o jakies 2 miesiace to grę goraco polecam tylko by nie bylo ze nie uprzedzałem

    19 sierpnia 2019 18:42 2868
    0

    Zadania nie skończycie ;) szybciej zrobicie wszystkie inne na portalu. Ewentualnie skończycie i nie dostaniecie nagrody a support wam każe robic zadanie od nowa

    20 sierpnia 2019 14:12 2868
    0

    Coż postanowiłem podjąc się wyzywania i wbić ten 26lvl głownej bazy jak narazie jestem na 16 poziomie i przyznaje ze czas ulepszania jest juz powyżej jednego dnia, aczkolwiek to nie jest problemem, gdyż atakują moby na mapce oznaczone jako zwierzęta mamy szanse na zdobyc przyspieszenia do budowy , a przy odpowiednim talencie dowodcy oraz bohaterowi mamy calkiem spora szanse na zdobycie podwójnej ilości boostera. Co do surowców to osobiście radzę się skupić na prądzie oraz metalu , plastik mozna pozyskac z ww, zwierzat ( obecnie na 3 lvl srednio co 2 atak mam 300k plastiku) a farbe na spokojnie mozna zbierac na mapce.

    21 sierpnia 2019 23:12 2868
    0

    Polecam zbierac speed upy i używać je w środę bo wtedy jest event indywidualny w którym m. in. za używanie speed upów na budowę dostaje się punkty, a dodatkowo samo rozpoczęcie budowy jest o wiele wiele tańsze ( koszt ulepszania budynków jest obniżony).

    29 sierpnia 2019 00:09 2868
    0

    nie wiem co wy robicie ale ja juz mam baze na 30 poziomie^^

    10 października 2019 11:11 2868
    0

    Ja robiłem to zadanie ale po 2-3 tygodniach zrezydnowałem

    15 października 2019 17:19 2868
    0

    Dzięki za wszystkie podpowiedzi i powodzenia w grze! :)

    2 stycznia 2020 14:17 2868
    0

    Gram od września i dopiero za tydzień 25 lvl bazy a Chińczycy czekają tylko na słabszych bez egidy. Nie należę do cierpliwych lecz jakoś jeszcze żyję nawet z tygodniem przerwy bo naprawę telefonu miałem. Ogólnie nie polecam chyba że należysz do tych wszystkich Chińczyków co kochają utrudniać życie słabszym

    6 czerwca 2020 22:13 2868
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się