• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Artykuły : Rzecz smutna

    •    O tym, jak to kiepsko pisać do szafy : Lolson Chciwy
                 Czy kiedykolwiek planowałeś coś napisać i pokazać to światu po kilkudziesięciu latach? Miałeś to na dysku twardym i w końcu nie mogłeś się doczekać, aż to opublikujesz? Na Gamehag...
                 
     1.
     I tu pojawia się problem... Gamehagowy edytor nie pozwala przekopiować tekstów... T_T

     Dlategóż też, postanowiłem zaapelować do sumienia ludzi z sercami i umysłami. Jak to zrobić? W "szufladzie" mam już dwa teksty, które aż proszą się o opoblikowanie! Proszę, pomóżcie i wpadnijcie na jakieś pomysły.


    2.
     Cóż, rzecz smutna... Lecz dla powiększenia waszego smutku, zaraz wam podam część mego skilla...

     Dawno temu, w pewnej zapchlonej karczmie siedział nie człowiek. Ni krasnolud, czy elf. Potworem też nie był.
    Lecz był czymś innym. Innym od wszystkiego co stąpało po świecie...
     Był Cieniem swego wcześniejszego wcielenia. Te ciało, nie jest do końca tym, o czym mógłoby pomyśleć normalne stworzenie. Ponieważ to ciało było pół-materialne. Było dymem, złączonym za sprawą mrocznej magii, która nie pozwalała doznać mu żadnej szkody. A owa magia była potężna, przez co niektórzy poczeli zwać Cienia maszyną do zabijania...
     I tak było.Cień poprowadził wiele wojsk do zwycięstwa, zabił wiele istnień, jak i nie-istnień. Ale prócz niszczenia innych, ranił swą duszę, swymi najpodleszymi występkami. A była to dusz człeka dobrego, nie mogącego pozwolić na krzywdę innych. Dlatego też ci, którzy go znali, wiedzieli że wybierał mniejsze zło... Ale większe dobro.
     Jego wspanialsze czyny zostały zapomiane w otchłaniach mroku. A czyny jego ratowały nie tylko ludzi, elfy czy krasnoludy, lecz także smoki, gobliny oraz "złe" stworzenia o dobrych sercach.

     Lecz najważniejsza dla niego była rodzina. Można spotkać nawet i dziś ludzi rozmawiających z Cieniem, ponieważ Cień opanował wszelkie możliwe techniki, rytuały i czary... By powtrzymać zło i uratować dobro...
     To właśnie dlatego został Cieniem. Pokonany przez najpotężniejsze stworzenie na planecie, które miało za zadanie zniszczyć wszelkie inteligentne stworzeneie no ziemi zostało powstrzymane... Ale jakim kosztem?
     Teraz Cień idzie przez świat i krwawi łzami ze swego zpleśniałego, dobrego serca...

    7 czerwca 2017 16:02 324
    0

    Ale jak to nie mozna przekopiować? Skoro ja przekopiowałem ze swojego notatnika :D

    7 czerwca 2017 21:04 324
    0

    Skrót klawiszowy mordeczko! Ctrl + V ;d

    8 czerwca 2017 20:55 324
    0

    Może trzeba napisać poradnik o tym jak kopiować teksty? xDD

    9 czerwca 2017 13:14 324
    0

    Heh, ja kiedyś napisałem "Nunu Jeździec Yeti - REWORK WEDŁUG MNIE" dokładnie opisałem wszystko, ile zadaje, sprawdziełem czy to już istnieje. I co? DUPLIKAT TEMATU I MI NIE PRZYJELI........ P.S Skrótem klawiszowym można przekopiować. :)

    15 czerwca 2017 14:15 324
    0

    Dzięki za odpowiedzi!
    Wielkie dzięki...

    19 czerwca 2017 15:18 324
    0

    nic z tego nie zrozumialam

    31 maja 2020 11:28 324
    0

    Jak widzisz kopiowanie jest możliwe. Może warto spróbować jeszcze raz?


    18 czerwca 2020 08:06 324
    0

    Słaby artykuł/poradnik

    18 czerwca 2020 09:36 324
    0

    nic nie rozumialam mordo

    19 czerwca 2020 10:12 324
    0

    Może masz jakieś skille, ale popracuj nad ortografią. Mógłoby??? Chyba mogłoby. Ale reszta jest ciekawa, tyle że na gamehag artykuły są do opisywania gier, i innych kwestii, a nie do pisania opowieści

    20 czerwca 2020 12:50 324
    0

    smutek :(

    19 września 2020 22:43 324
    0

    Mało interesujące.

    21 września 2020 09:53 324
    0

    MOŻNA ZA POMOCĄ ctr plus v

    21 września 2020 10:49 324
    0

    dobrze ci posło pomysłowe

    21 września 2020 13:15 324
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się