• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Deck do wbicia dobrej rangi malym kosztem

    takie tam decki do hsa tnaie i dobre
    Hej hej pewnie wielu głównie początkujących graczy hearthstone ma problem z deckami ,niewie co grac a co pyłować a na łaske forumowych troli którzy każą ci zpylowac rangarosa lepiej sie niezdawać :P.
    Dlatego postanowiłem przedstawić jeen z decków który pomożę wam wygrać dużo gierek oraz wbic przyzwoitą range :)
    Deck w tym artykule będzie sie głównie opierał na klasie hountera czyli łowcy.
    Dobrze ale co w takim razie mam wrzucic do decku? już ci mówie(wszystko wsadź po 2 razy:

    Dachowiec
    Perlista ara
    Piskle raptora
    Znak łowcy
    Iskrzący brzytowsczęk
    Miła babunia
    Padlinożerna hiena
    Pełzający w smole
    Rozkaz zabicia
    Spuścić psy
    Zmierzęcy towarzysz
    Treser ogarów
    Gniazdujący rok
    Tundrowy nosorożec
    nerubiański prorok

    jak widzimy talia składa sięgłównie z tanich kart wiec niemaczegoś takiego jak złe dobranie na początku,ogólnie najlepiej kiedy podczas pierwszej tury rzucimy dachowca a w następnej jednego z nich zbufujemy iskrzącym brzytwo skrzękiem .Przeciwnik niezniszczy nam obu katów ponieważ niema takiej możliwości w 1 turze lub nawet w 2 no chyba że gra szamanem i rzuci broń z przeciążeniem 2/3 jednak na jakieś 100 meczy tym deckiem tylko 2 razy trafiłem na takiego szamana wiec to rezultat bardzo dobry.
    Tym oto deckiem doszłem do 10 rangi :)
    Dlaczego warto tak robić? ponieważ napoczątku niemamy zbyt wielu dobrych kart a wielu z nas niechce wydawać już na start pieniędzy ,dzieki takiemu deckowi możecie zdobyć pare dobrych kart a potem sami zadecydować czy dalej tak robicie czy jednak przerzucacie się na zwykle talie ,ranga wbita nagrody sowite wiec mówie to czy dalej będziemy tak grać czy zaczniemy próbować grać innymi deckami  to juz tylko nasza decyzja. Powodzenia w wbijaniu rangi :)

    7 czerwca 2017 16:01 324
    0

    Spoko!

    16 czerwca 2017 15:56 324
    0

    Lowca zawsze dobry! Dzieki jego specjalnej umiejetnosci nie ma szans na sytuacje w ktorej wrog ma tylko 1 lub 2 hp. Do tego lowca "synchronizuje sie" z bestiami a one bywaja (jak to bestie) dzikie! :D

    20 czerwca 2017 10:03 324
    0

    spoko artykuł

    24 grudnia 2020 19:44 324
    0

    spoks

    26 grudnia 2020 12:56 324
    0

    spoko dasz rade napewno

    26 grudnia 2020 13:49 324
    0

    I--> https://key-drop.com?code=VPIOTREKV5 ---- z tego linku na start otrzymasz darmowe 2.17 zł i 5% do doładowania! / from this link to start you will get free 2.17 PLN and 5% to top up!

    27 grudnia 2020 02:12 324
    0

    super 😀😀😀

    27 grudnia 2020 14:51 324
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się