• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    zgłaszanie osób za złą grę

    cześć. w lidze siedzę od niedawna, ale męczy mnie jedna rzecz. chodzi o to, że kiedy osobie źle idzie dany mecz i uznajmy, że ma 0/6, to praktycznie zawsze znajdzie się jakaś osoba, która napisze 'report noob' lub coś w tym stylu, no i tak z ciekawości, chciałabym wiedzieć, co ta osoba wtedy zaznacza przy zgłaszaniu, że ktoś celowo umiera, czy jak? bo to nie jest tak, że osoba umiera celowo, tylko po prostu ma gorszy mecz, ale się stara, no chyba rozumiecie o co mi chodzi

    18 sierpnia 2016 16:27 77
    0

    0/6 to jeszcze nic, ale jak ktos pada 15 razy na mecz przy czym ma ze 2 kille i 4 asysty to reportuje za boostowanie konta. Niby nie ma takiego odnosnika ale jest nieodpowiednie zachowanie czy jakos t

    18 sierpnia 2016 16:29 77
    0

    W nizszych dywizjach wiecej flame, wiem bo sam w tym sezonie wyszedlem z B4 do G1. Btw grasz? Jak cos nick SkyLeadeX (smurf)

    18 sierpnia 2016 16:31 77
    0

    wiesz, czasem wystarczy paść raz i od razu się zaczyna takie głupie zachowanie (xd)

    18 sierpnia 2016 16:31 77
    0

    Tak to nie xD Tylko jak widze ze ktos sie nie stara nawet i spamuje "open mid" albo "surr 20 pls" ;p

    18 sierpnia 2016 16:33 77
    0

    fakt, to jest akurat irytujące

    18 sierpnia 2016 16:49 77
    0

    To jak, zagrasz? ;p Sorry ze nie na temat pisze

    18 sierpnia 2016 16:56 77
    0

    Nie istnieje report za słabą grę. Jeśli ktoś ma słabą grę, robi 0/6 i zreportujesz go za celowe umieranie ten report będzie nieważny.

    18 sierpnia 2016 19:25 77
    0

    nawet jak zreportujesz to nic sie nie stanie ;/

    18 sierpnia 2016 20:57 77
    0

    no tak, ale tutaj bardziej mi chodziło o samopoczucie takiej osoby. może i z kontem będzie wszystko w porządku, ale z naszym samopoczuciem już nie

    19 sierpnia 2016 11:34 77
    0

    Gdy typ robi np 1/15 na teemo to wiedz że coś jest źle, i możesz go reportować za feed

    19 sierpnia 2016 11:45 77
    1

    nawet jezeli osoba dostanie 1 reporta rito sprawdza go

    19 sierpnia 2016 15:22 77
    1

    Znam to ja nawet nie gram rankedów, jestem unranked i się nie wstydzę gram 4fun, chce na normalu pograć akurat kiepsko mi idzie i już orkiestra "gj noob, nice feed" raz było "sell your skin noob" xD

    28 sierpnia 2016 06:25 77
    0

    "sell your skin noob", tego jeszcze nie słyszałam.

    17 czerwca 2019 16:57 77
    0

    A ja tak

    18 czerwca 2019 03:46 77
    0

    już prędzej osoba, która wypisuje rzeczy w stylu "report noob" dostanie blokadę na konto, ponieważ jest to po prostu nieodpowiednie zachowanie i riot takie zachowania tępi. Każdy może mieć gorszy dzień, a ci co najwięcej wypisują zwykle sami grają jak gunwo :)
    co do zgłoszeń, to większość sprawdza bot, który i tak ruszy reporta dopiero gdy na konto pojawi się więcej zgłoszeń w krótkim czasie, lub większość drużyny zrobi raporty po jednym meczu.
    Jeśli ktoś trafil na wyjątkowo upierdliwego trolla, to polecam robić ss lub film i zgłaszać przez stronę do supportu, wtedy mamy pewność, że zostanie to rozpatrzone i to przez człowieka.

    "report noob" to stary nawyk z pierwszych sezonów gdzie faktycznie istniał report pt. "słaby gracz". Jeśli ktoś dostał na konto dużo takich zgłoszeń to system starał się potem dobierać mu słabszych graczy niż dotychczas, jednak riot szybko usunął tę opcję, ponieważ była nadużywana przez frajerów bez skilla.
    Co do samopoczucia to zawsze będzie gorsze, bo taki obrażony osobnik albo już całkiem zamknie się w sobie, albo zrobi się agresywny i po tym mecz już jest przegrany. A najgorzej jak się wkurzy i wyjdzie lub zacznie trollować. Dlatego lepiej pouczyć co ktoś robi źle i pomóc, zamiast tylko się wyżywać na kimś. Kiedyś robiłem poradnik o grze w lolu i uwzględniłem tam też flame. Warto się zaznajomić:
    https://gamehag.com/pl/artykuly/league-of-legends--jak-czesciej-wygrywac

    18 czerwca 2019 08:59 77
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się