• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Interested in getting rewards for free?
    $5 for every new user with code: EARNWEB5
    Register in browser or download mobile app to redeem your bonus:
    Register Download
    Earnweb QR

    Recenzja gry Clicker Heroes 2

     Gra Clicker Heroes 2 jest grą (jak sama nazwa wskazuje) typu "clicker", polegająca na wykonywaniu postępu za pomocą klikania. Samą grę można nabyć za ponad 100 złotych na platformie Steam.


    Clicker Heroes 2 jako  gra posiadająca niespełna 2 lata jest grą, która może być jeszcze w fazie dopracowywania. Jak sami twórcy wspominają, Gra aktualnie jest w fazie stabilnej (Czyli już po Beta testach) lecz jeszcze nie jest ona w pełni dopracowana. Niestety okres trwania tej stabilności ma już około rok. Sama gra na początku została przywitana wielkim zadowoleniem wśród graczy lecz kiedy gracze zorientowali się, jaką grą Clicker Heroes 2 jest, szczęście szybko minęło. Oto duże problemy gry Clicker Heroes 2:
    1) Różnorodność od poprzedniczki.
    Gra Clicker Heroes 2 jak można się spodziewać, nie wiele różni się od części poprzedniej. Takie rzeczy jak ulepszona grafika, dodatkowe mechaniki czy nowe poziomy jak i ich wizualne i dźwiękowe ulepszenie niezbyt graczy powaliło. Zwłaszcza, że za grę o klikaniu trzeba zapłacić ponad 100 złotych. Gameplay nie różnił się w ogóle, rzeczy które zostały dodane można było albo bardzo łatwo odblokować, albo nie dawały one wystarczająca dużo by w ogóle zadawać sobie trud w ich zdobyciu. Opinie graczy były bardzo negatywne. Głównie dlatego, że zapłacili oni sporą sumę pieniędzy za sequel darmowej gry, które nawet niewiele się od siebie różnią.
    onDlJal92XCAcXdf5JtHzZeXVd45gn.PNG(Zdjęcie z oficjalnej strony gry na Steam)
    2) "Urozmaicenia"
    W Clicker Heroes 2 zostały dodane takie rzeczy jak: drzewka umiejętności, energia czy też rozwinięcie sklepu z rubinami (które są walutą premium w tej grze).
    3) Nuda
    HXTuemCiCCDErhuPJ1pynigtuAYvMb.jfif
    Patrząc na to zdjęcie można wywnioskować: "Gra ciekawa, widać, że coś się na niej dzieje, grafika jest ładna, dużo rzeczy rożni się od pierwszej części "
    Niestety to są tylko pozory. Ludzie, którzy idą ścieżką "clicker" mogą odczuć chociażby najmniejsze wrażenia z oprawy graficznej, dźwiękowej itp. lecz warto wspomnieć, że istnieje też druga grupa graczy "idle", którzy ulepszają jak najbardziej swoje  DPS (obrażenia na sekundę ang. Damage per second) i zazwyczaj albo puszczają grę w tle w ogóle z niej nie korzystając, albo od czasu do czasu na nią zerkają.

    Podsumowując. Gra Clicker Heroes 2 jest grą zdecydowanie nie wartą swojej ceny. Na rynku bez problemu jesteśmy w stanie znaleźć grę, która albo będzie tańsza i lepsza, albo będzie utrzymywała podobny poziom jednocześnie będąc przy tym grą F2P (czyli grą darmową). Faktem jest, że Clicker Heroes 2 jest grą lepszą od swojej poprzedniej części, lecz zdecydowanie cena nie powinna wynosić więcej niż 30 złotych, o ile w ogóle nie powinna zostać usunięta. Gdyby taki proceder byłby od samego początku, domyślam się, że gra odbiła by się znacznie lepiej niż jest to obecnie.

    Dziękuję za przeczytanie. Alex :)

    21 maja 2019 17:07 324
    0

    Dzięki :D

    21 maja 2019 18:42 324
    0

    Dobrze jest :)

    22 maja 2019 17:29 324
    0

    Nie wiem dlaczego wylądowało to tutaj... Głosowałem by przeszło xD

    22 maja 2019 18:59 324
    0

    spoko, naprawdę wyczerpująco i rzetelnie napisane :D

    22 maja 2019 20:09 324
    0

    Spoczko

    22 maja 2019 20:21 324
    0

    spoczko gierka

    22 maja 2019 20:26 324
    0

    22 maja 2019 21:16 324
    0

    Dla mnie gra nudna, ale być może ktoś inny się zainteresuje. Niemniej jednak tekst na poziomie.

    22 maja 2019 23:21 324
    1

    Byłem fanem gier clicker ale płacić za takiego typu gry to dla mnie strata pieniędzy

    23 maja 2019 21:59 324
    0

    Gierka fajna gdyby nie było trzeba płacić

    23 maja 2019 22:53 324
    0

    Gierka spoko lecz są plusy minusy plusy gra mi sie nie zacina minusy gra jest po angielsku

    26 maja 2019 18:29 324
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się