• Se connecter S'inscrire

  Reçois PA

  Soyez récompensé

  Communauté

  Comment ça marche

  GaiNa0212 Flag pl

  il y a 2 semaines

  Le Sorceleur Aveugle

  GaiNa0212 badge
  GaiNa0212 avatar
  Ville
  Tarnów
  Âge
  21

  Coffres

  Il n'y a pas d'objets dans l'équipement

  Runes

  Il n'y a pas d'objets dans l'équipement

  Récompenses

  La dernière activite d'utilisateurs

  GaiNa0212 badge
  GaiNa0212 avatar
  a reçu sa récompense 100 Robux.
  il y a 1 mois
  GaiNa0212 badge
  GaiNa0212 avatar
  a commenté Wojownicy.
  il y a 2 mois

  kotełus jest sus

  GaiNa0212 badge
  GaiNa0212 avatar
  il y a 2 mois

  fortnajtSrus

  GaiNa0212 badge
  GaiNa0212 avatar
  a commenté Recenzja Brawl Stars.
  il y a 2 mois

  brolw starsus

  GaiNa0212 badge
  GaiNa0212 avatar
  a commenté ce sujet Five Nights at Freddy's 1..
  il y a 4 mois

  Hejka dzisiaj wam opowiem o grze Five Nights at Freddy's 1. Miłego czytania.


  Na początek powiem wam coś na temat Five Nights at Freddy's. Fnaf to gra horror która została wydana w 2014 roku przez Scott'a Cawthon'a. jest dużo części tej gry ale FNaF 1 miał być pierwszą i ostatnią grą ale fani tej gry chcieli sequel. W pierwszej części wcielamy się w stróża nocnego który musi się bronić przed animatronikami czyli maskotkami tej pizzerni. W tej grze jest 6 nocy co niezbyt zgadza się z tytułem i jest też noc 7 ale to jest już customowa noc.

  Rozgrywka: rozpoczynamy z 100% baterii i musimy dotrwać z nią do 6 am. Jedyne co mamy do obrony to kamery i drzwi. Każdy animatron działa inaczej co zaraz wam opowiem. Każda noc staje się coraz trudniejsza bo animatroniki co każdą noc stają się coraz bardziej agresywne. 

  Phone guy: był on poprzednim stróżem nocnym. Nagrał on dla następnego stróża (czyli inaczej dla nas) porady które mówią jak bronić się z poszczególnymi animatronami. Umiera on w 4 nocy prawdopodobniej dlatego że w tej nocy wszystkie animatroniki działają i są bardzo agresywne. 

  Bonnie i Chica: działają podobnie bo podchodzą do naszych drzwi ale bonnie do lewych a chica do prawych. kiedy ich zobaczymy musimy zamknąć drzwi ale jak już będzie za późno nie będziemy mogli ani zamknąć drzwi ani zaświecić światłą. Jak tak się stanie po wejściu i wyjściu z kamery dostaniemy jumpscera.

  Freddy: 
  jest on główną maskotką pizzerni a działa on tak że staje się aktywny dopiero od 3 nocy. Żeby go zatrzymać musimy co chwile patrzyć na niego przez kamerę wtedy jest nawet szansa że do 6 am nie zejdzie z sceny. Nie widać go w drzwiach i jak nie widać go na kamerze najlepiej zamknąć prawe drzwi.

  Foxy: jest on inny od reszty. Uruchamia się on od 2 nocy, podobnie jak freddy możemy go zatrzymać patrząc na niego kamerą. Kryje się on za kurtyną. Kiedy kurtyna jest całkowicie otwarta trzeba jak najszybciej zamknąć lewe drzwi.

  Golden Freddy: jest on easter egg postacią która jest najbardziej tajemnicza. Powstało na jego temat bardzo dużo teorii ale mało jest prawdziwych. Pojawia się tylko wtedy gdy na ścianie pojawia się jego plakat i wtedy automatycznie pojawia się w naszym biurze. Jego jumpscared wyróżnia się na tle innych bo to latająca nieruszająca się głowa. 

  Custom night: możemy tam zrobić swoją własną noc przez wybieranie punktów inteligencji różnych animatroników. Możemy tą funkcje odblokować po przejściu 6 nocy. Jest tam też easter egg bo gdy wybierzemy Fredd'iego na 1, Bonn'iego na 9, Chice na 8 a Foxy'ego na 7 pojawi się nam na ekranie głowa Golden Fredd'iego. 

  GaiNa0212 badge
  GaiNa0212 avatar
  a commenté ce sujet Który macie level?.
  il y a 4 mois

  142 a i gierka troszke nudna

  GaiNa0212 badge
  GaiNa0212 avatar
  a commenté ce sujet Moja ocena gry 5/10.
  il y a 4 mois

  moja to 2/10

  GaiNa0212 badge
  GaiNa0212 avatar
  a commenté ce sujet czy warto w to zagrać?.
  il y a 4 mois

  czy warto w to zagrać?

  GaiNa0212 badge
  GaiNa0212 avatar
  il y a 4 mois

  które czołgi według was są najlepsze?

  GaiNa0212 badge
  GaiNa0212 avatar
  il y a 4 mois

  możecie dać jakieś porady bo dopiero dzisiaj zaczołem grać

  GaiNa0212 badge
  GaiNa0212 avatar
  a commenté ce sujet Szkielet potwór z Minecraft..
  il y a 7 mois

  W tym artykule omówię wam potwora z Minecrafta szkielet. Zapraszam do czytania.


  Szkielet - jest to agresywny mob z minecrafta. Nie ma on małej wersji siebie. Pali on się w świetle słońca.

  Punkty zdrowia i zadawanie HP - szkielet ma 20 HP czyli 10 serc. Zabiera on różną ilość zabierania HP na różnych trybach gry. Na java edition i na poziomie łatwym i normalnym od 1 serca do 2 i pół serca. Na trudnym zabiera on od 1 i pół do 2 i pół serc. Na bedrock edition na poziomie łatwym i normalnym zabiera on od pół do 2 serc. a na trudnym poziomie od pół serca do 2 i pół serc.

  Odradzanie - szkielet pojawia się kiedy jest noc lub poziom światła jest poniżej 7. Pojawia się czasami z zaklętymi łukami lub z łukiem w lewej ręce. Może on się pojawić z każdym rodzajem zbroi (czasami zaklętej)  oprócz netherytowej. W halloween pojawia się on czasami z dynią lub świecącą dynią na głowie. Pojawia się on w netcherze (inaczej też w piekle) na biomie dolina dusz lub w netherowej fortecy.

  Rodzaje szkieletów - szkielet ma 4 różne rodzaje siebie. 1 rodzaj najbardziej znany to witherowy szkielet który pojawia się tylko w netherze w fortecy. Po zaatakowaniu nas daje nam efekt obumierania. Z jego czaszek można stworzyć withera. 2 rodzaj też dobrze znany to wither czyli boss. Jak przedtem powiedziałem można go stworzyć z czaszek witherowego szkieleta. Po zaatakowaniu nas zadaje nam efekt obumierania. 3 rodzaj już mało trochę znany to tułacz. pojawia się on tylko na śnieżnych biomach. po strzeleniu w nas dostajemy efekt spowolnienia. a 4 rodzaj to nieumarły koń. Można go tylko znaleźć podczas burzy  kiedy strzeli piorun.  Nie jest na to 100% szansa.

  łup - po zabiciu go wypada nam od 0 - 3 sztuk kości i od 0 -3 sztuk strzał. jest też szansa że wypadnie nam z niego łuk.

  Cechy charakterystyczne - wydaje on z siebie odgłos stękania kości. z góry może on wyglądać jak wilk.

  Walka z nim - szkielet strzela do nas z daleka i próbuje być jak najdalej nas. Nie jest on za łatwy do pokonania. kiedy zaatakuje nas w grupie możemy mieć kłopoty. Najlepiej unikać jego strzał czyli biegać koło niego i pomału się zbliżać lub blokować jego strzały tarczą.

  Ciekawostki które warto wiedzieć

  1 widzi on nas z 16 bloków.
  2 jak on zastrzeli creepera wypada płyta muzyczna.
  3 po tym jak zabije go naładowany creeper wypada z niego jego czaszka.
  4 jest on pierwszym wrogim potworem który do nas strzela.
  5 może on  ujeżdżać pająka.
  6 po strzeleniu przypadkowo potwora np. zombie będzie go atakował.
  7 jest mała szansa że pojawi się on w całej zaklętej diamentowej zbroi z zaklętym łukiem w lewej ręce i ujeżdżając pająka.
  8 ma on nieskończoną liczbę użyć w łuku i nieskończoność strzał.
  9 boi się on wilków i psów.

  GaiNa0212 badge
  GaiNa0212 avatar
  a commenté ce sujet among us czy skyforge.
  il y a 7 mois

  ale sus

  GaiNa0212 badge
  GaiNa0212 avatar
  a commenté ce sujet among us czy skyforge.
  il y a 7 mois

  among us czy skyforge

  GaiNa0212 badge
  GaiNa0212 avatar
  a commenté ce sujet ocena od 1 do 69.
  il y a 7 mois

  ocena od 1 do 69

  GaiNa0212 badge
  GaiNa0212 avatar
  a commenté ce sujet Lubicie tą gre.
  il y a 7 mois

  nie...  GaiNa0212 badge
  GaiNa0212 avatar
  a commenté My Little Farmies.
  il y a 7 mois

  no taka se ale najlepsza byla by z dodatkiem sus


  GaiNa0212 badge
  GaiNa0212 avatar
  il y a 7 mois

  oooohhhh sus

  GaiNa0212 badge
  GaiNa0212 avatar
  il y a 7 mois

  pozdro z 2021 suski

  GaiNa0212 badge
  GaiNa0212 avatar
  il y a 7 mois

  zaebista i sustowica

  Récemment joué

  +2500 +6000
  Pierres d'Âme
  badge

  War Thunder

  En observant l’immense popularité du World of Tanks, il serait approprié de penser, si des jeux à une thématique et mécanique similaires ont une chance de rivaliser avec ces fameux producteurs. Eh bien, c’est le cas. Et non seulement rivaliser, car le jeu provenant de Russie connu comme War Thunder surpasse World of Tanks en nom...

  Big Farm

  Aimez-vous la campagne? Voudriez-vous mener votre propre ferme? Elever des animaux, planter des graines et récoltes les fruits et légumes? Ce jeu est alors idéal pour vous! Big Farm, à travers un graphisme agréable à l’oeil et remplis de couleurs fera de sorte que ce rêve devienne une réalité! Mener une vie d’un fermier, gagner ...

  +4310 +5172
  Pierres d'Âme
  badge

  World of Warships - Free Premium Bonus!

  L'offre inclut un code d'invitation réservé aux nouveaux joueurs:Code d'invitation de la région Europe : POWER BONUS : Croiseur allemand de rang IV Karlsruhe + emplacement de port Code d'invitation de la région Amérique du Nord : TARGET BONUS : Croiseur américain de rang IV Phoenix + emplacement de port Code d'invitation de la ...

  Opera GX

  Opera GX is a browser made especially for gamers.Enjoy blazing-fast web browsing speed on both mobile and desktop devices. Opera GX offers the ability to set limits on CPU, RAM and network usage, so you are able to control device performance. The sidebar allows you to connect Twitch, Discord, Messenger and many other application...

  Amis (31)

  Activité sur forum

  Liste des sujets

  Les meilleures publications