• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Recenzja gry Asphalt 8 AIRBONE

    Cześć chciałbym krótko zrecenzować poniżej grę Asphalt 8 airbone ZAPRASZAM!
    Cześć chciałbym krótko zrecenzować poniżej grę Asphalt 8 airbone ZAPRASZAM!

    Asphalt 8 to gra przede wszystkim o dobrej grafice jak i fizyce gry. W 8 części serii asphalt mamy przedewszystkim wiele sezonów i to co wszyscy chyba lubią najbardziej czyli eventy. Jakość gry gwarantuje nam przedewszystkim "firma" która ją wyprodukowała czyli GAMELOFT. Jedną z bardzo dużej gamy zalet jest ogromna ilość aut czy duża możliwość ingerowania w osiągi jak i wygląd pojazdów. Jeszcze nie wspomniałem o trybie multiplayer. W Asphalt 8 jest ten tryb rozwinięty jak i po prostu fajny. Gameloft oferuje nam też grania w trybie "lan" czyli tłumacząc to na język prościejszy i zrozumielszy, możemy po prostu grać z kolegą o ile on jest podłączony do tej samej sieci Wi-Fi. Nie wspomniałem też o czystym schludnym i ładnym kolorystycznie menu gry. Najbardziej przeze mnie uwielbiną rzęczą w tej grze są sountracki ponieważ jest dużo piosenek a warto pamiętać też o tym że mamy 3 filty tych piosenek czyli: Bass, Rock, Electronic. Lubię je jednak za to że są po prostu dostosowane do gry np. gdy dojeżdżamy na mete będąc pierwszym muzyka jest energiczna i wesoła, gdy dojedziemy drudzy muzyka jest średnioenergiczna i osmutniała, jeśli jednak dojedziemy trzeci lub poniżej muzyka jest ostra i trochę smuta. Ostatecznie gra oceniam na bardzo mocne 8/10 ponieważ ta gra zabrała mi dużo godzin, które według mnie nie zostały zmarnowane :) Mam nadzieję że choć trochę przybliżyłem Ci grę Asphalt 8 airbone. No i to by było na tyle
    Pozdrawiam
    Maxejt

    6 grudnia 2016 12:45 324
    0

    Dobre ;)

    6 grudnia 2016 17:01 324
    0

    Dzięki to moja pierwsza recenzja właśnie pisze drugą :)

    6 grudnia 2016 17:26 324
    0

    Czekam na 2

    6 grudnia 2016 20:03 324
    0

    Druga już zgłoszona Czekajcie :P
    a tak w ogóle dziękuję za miłe słówka ;D

    [WESOŁYCH ŚWIĄT]
    [MERRY CHRISTMAS]

    7 grudnia 2016 16:47 324
    0

    dobre

    10 grudnia 2016 18:49 324
    0

    niezłe

    10 grudnia 2016 19:01 324
    0

    Spoko

    14 grudnia 2016 07:36 324
    0

    Całkiem spoko

    19 listopada 2020 08:08 324
    0

    fajna recenzja przydała mi się :)

    20 stycznia 2021 14:01 324
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się